Nejnovější zpracování Pomády s mladým hereckým obsazením připomíná slavný muzikál se skvělou hudbou a nadčasovým milostným příběhem nové generaci diváků. V tomto záznamu živého představení muzikálové klasiky znamená začátek maturitního ročníku pro Dannyho a Sandy konec jejich letního románku - tedy až do chvíle, kdy Sandy nečekaně nastoupí na Dannyho střední školu. Dokáže si Danny zachovat tvář největšího drsňáka z T-Birds, když začne se Sandy chodit? A zůstane Sandy spořádanou dívkou i poté, co se přidá k partičce Pink Ladies? Jejich přátelé Rizzo a Kenickie se je od sebe snaží rozeštvat a je jen na Dannym a Sandy, zda si zůstanou oddáni i poté, co zamíří z Rydell High k novým zítřkům. (HBO Europe)

Mark1983 odpad!

Já teda nikdy nějak nebyl na ty taneční hudební filmy, ale i když mě nějak nebere ani původní Pomáda tak i přesto řeknu, že aspoň měla i přes mou antipatii nějaký vkus. U této nové Pomády znějící jako divadelní představení jsem nepochytil vůbec nic. ()

SNCIS

Film doslova a do písmene kopíruje předlohu. No, ale když dva dělají totéž, není to totéž. Písničky jsou ok, ale chemie mezi hlavními postavami není. To znamená, že to nemá jiskru a patřičnou šťávu. Mně osobně dost otravovalo živé publikum. No, ale když to shrnu, tak to stojí za podívání hlavně kvůli písničkám. Jinak v tom nehledejte nic světoborného. - 40%. ()

Grease

Grease FOREVER! Dokonalá pocta původnímu filmu.Skvěle jsem se bavila. Doporučuji zhlédnout po filmovém originálu. Bylo úplně OK rozšíření písní nebo přesunutí do jíné scény oproti filmu. Líbilo se mi nadšení herců v každičkém momentu. Nejvíce pro mě zářila Vanessa Hudgens a její perfektní Rizzo, nemohla jsem se dočkat až zazpívá "There Are Worse Things I Could Do" ()

motejl01

Rozhodně lepší ☆☆☆+ Parádní zpracování originálu, ve formě divadla pro film. Musím vyzdvihnout dlouhé záběry kamery. ()

deli06

Není to originál, ALE miluju Aarona Tveita ve všem, takže už za něj je jedna hvězda. Druhá hvězda je za úžasnou a dokonalou Vanessu Hudgens, která vás přinutí, abyste si zamilovali Rizzo a ty další dvě prostě proto, že se té skvělé předlohy drží a spolu se skvělými hereckými a pěveckými výkony je to skvělá oddychovka. Stejně jako původní film. ()

Prequel Pomády našel režiséra

Prequel Pomády našel režiséra

23.07.2020

Studio Paramount našlo režiséra pro svůj oznámený prequel muzikálu Pomáda. Snímek Summer Lovin’ natočí Brett Haley (V rytmu srdce, Všechny malé zázraky) scénáře od Leah McKendrick (M.F.A.). V… (více)