Když vedoucímu pobočky jeho upjatá sestra ve funkci generální ředitelky společnosti pohrozí, že jeho pobočku zavře, rozhodne se zachránit situaci velkolepým vánočním večírkem, na kterém by ulovil významného klienta, ale večírek se mu poněkud vymkne z rukou... (Freeman Ent.)

misterz

Dvojka J. Aniston-J. Bateman v komédiách obyčajne funguje celkom fajn (napr. Šéfovia na zabitie), no v tomto prípade to ani po tejto stránke moc nevyšlo. Na môj vkus tu bolo príliš málo gagov a aj situácií, ktoré by mi dokázali utkvieť v pamäti aspoň na pár hodín. Skrátka príbehovo aj humorne nezáživné a slabé. Priemer s prižmúrením očí. 50/100 ()

liskam

Slušná jízda s velice kvalitním obsazením.. Toto hodnocení moc nechápu... z mého pohedu se to k 70% určitě blíží. ()

kingik

Nač pracovat těsně před vánočními svátky, je lepší udělat pořádné "mejdlo". Pracovní a osobní vztahy jsou na ideální bázi, vše jen kazí přítomnost zlé šéfové (Jennifer Aniston), která hrozí uzavřením krachující firemní pobočky. K tomu nesmí dojít. Válka sourozenců, objednaná šlapka, nahrazující vymyšlenou přítelkyni, prdící zaměstnanci, koksem sjetý vážený budoucí investor a zakřiknutý zaměstnanec, který nikdy neviděl ani jeden díl série Rychle a zběsile. Na mně film zanechal dojem afektované zábavy, co chce být zatraceně vtipná, nicméně neví, jak s tím naložit. Polovina hlášek prošumí, zbyly jen ty, co se hlavně opírají do americké upjatosti, která v našich končinách může být divákům fuk. Jedny odhalená prsa, jeden penis a teatrální příval sprostých slov a hned mají Amíci rating R. Originálním shledávám prostředí a také to, že k pařbě došlo ve vánočním období, zrovna tak se ale mohla uspořádat v létě, moc velký rozdíl by v tom nebyl. Ubylo by jen množství trapných amerických vánočních tradic a propriet, které české občany naštěstí míjejí. S castem nebyl problém, mé předpoklady, že Jason Bateman, T.J.Miller a spol. odehrají svůj nevtipný standard, došly zdárnému naplnění. Přímo nesnesitelná byla ve své "prdící" kreaci Kate McKinnon. Samozřejmě budeme svědky zázračného přerodu ultra záporné postavy na citlivou kreaturu. Tradiční kolekce fotografií z párty, plus nějaký ten nevydařený záběr z natáčení, to nesmí chybět v závěrečných titulcích. Režisérské duo, které bez sebe nedá pomalu ani ránu, opatřilo film kvalitním technickým zázemím, s úbytken denního světla, spojeného s typicky zimním obdobím, se divák potýká dobrou polovinu filmu, jejich film ale celkově přináší zapomenutelnou párty. Stačilo, pařeb už bylo dost, téma je vyčerpané. 5/10 ()

Anderton

Skúšal som to porovnať s našimi firemnými večierkami, ale porovnávať neporovnateľné sa nedá. Ale snáď aspoň prispejem zopár šikovnými nápadmi a možno sa aj ujmú. ()

Frajer42

Spoilery! Další komedie, do které se tvůrci rozhodli narvat milion divných lidí a ještě divnějších věcí, aby zakryli takřka až záporný obsah. Film zprostředkovává celkem krásný návod, jakým způsobem by měli lidé vést své firmy. Krachuje vám firma? Udělejte párty! Pozvěte si striptérky, DJs, opatřete si drogy a třeba i trůn z GoT. Že to firmu na nohy nepostaví, ale naopak ji ještě více srazí? Nevadí! Hlavně že bude zábava. Skutečně bude? Pár vtípků bylo vydařených, ale jako celek to byla bída. Neskutečně mě iritovala trapná kuplířka a ještě více ta trapná eskapáda s nabouráním do internetového rozbočovače, který měl za následek výpadek internetu v celém Chicagu. Pokud se rozhodnu natočit film, tak by nebylo od věci se trošku obeznámit s tím, jak věci fungují, co možné je a co už možné není. Velmi slabé dvě hvězdy. ()

Zodd

Ještě si pamatuju, jak se tehdy na projekci nejméně polovina hostů smála a potom si to zde nikdo nepřiznal. Ano, je to kinematograficky datovaná konvenční hollywoodská rychlokvaška a i čeští distributoři zas jednou použili klasický marketingový tah, ale tak proč ne? Proč když zdejší elitismus hadr už nemá nějaký pátek žádnou moc, i původní účel webu se ztratil v prehistorických časech, se stále přetvařovat (-> nejstarší komentáře, procenta mi jsou jedno)? No, rád jsem vás všechny poznal, fellow soldiers, ale je čas jít do důchodu a užívat mládí jinde... ()

silentname

Žeby som znovu začal veriť amíkom a ich komédiám? Po tom, čo nám naservírovali veľké množstvo sprostostí sa zdá, že miestami niečo vyjde. A tam zaradím aj "Office Christmas Party." Nielen som sa náramne na jednotlivých scénkach pobavil, no rovnako mám pocit, že film dobre vytvára postavy, dáva im šarm, sú sympatické, človek ich chce sledovať počas celého filmu a má to charizmu. A hoci sa nevyhneme veľkej americkej párty, na ktorej všetok humor plynie zo situácií, tak tentokrát ma to bavilo. A nielen som sa na scénkach smial, no rovnako som sa ani nenudil pri tom, čo sa dialo. A musím priznať, že chcel som vidieť ako sa to celé posunie ďalej a kam to celé nakoniec dospeje. Nie je nič lepšie, ako keď človek povie, že sa na komédii bavil. A preto možno dám filmu aj vyšší rating, ako by som dal normálne. Ale úprimne si môžem priznať, že k tomuto sa asi na Vianoce opäť vrátim. Hodnotenie: B+ ()

Slarque

Jedna z těch docela zábavných komedií. Jen jsem měl dojem, že se tvůrci klidně mohli ještě trochu odvázat, takhle to bylo často jen tak na půl plynu... Ale ani na půl plynu to nikdy nesklouzne do nudy, což je bohužel u současných komedií spíš výjimka než pravidlo. Rozhodně lepší komedie, než jsem čekal podle traileru. ()

Chrustyn

S pařanskou trilogií, nemá film nic společného a je to jedině dobře. Nejedná se o nějaké závratné dílo, ale přesto je tato vánoční, firemní pařba, překvapivě zábavná. ()

SeBig odpad!

Hustý. Takhle jsem se nikdy nezasmál a víš proč? Protože jsem se nesmál Hahaha. Vtipný komentář jak tahle píčovina. ()

heyda

Tyto Vánoce jsem postahoval asi 20 různých vánočních filmů, komedií a pohádek, které jsem neznal. I ty s hodnocením kolem 50%, kam většinou neklesám, ale hledal jsem mezi nimi nějaký ztracený poklad, nějaký fajn Vánoční filmeček, který umí rozesmát nebo aspoň navodit příjemnou atmosféru. Bohužel ale ve většině případů jsem narazil a ukazuje se, že tématika Vánoc na poli filmů setsakramentsky selhává. A nejinak je to u této Pařby o Vánocích, jen pár dobrých fórků drží tento film nad propastí úplné zbytečnosti. 45% ()

Oktavianus

Nepříliš výrazný film bez většího překvapení. Po usedlejší a zároveň vtipnější první části, kde se postupně rozkrývají charaktery hrdinů, nastane druhá půle, kde blázniviny nabírají na obrátkách; v těchto partech ale filmu dochází dech. Děj se sice zvrtne několika nepředvídatelnými odbočkami, přesto směřuje do bezpečného přístavu tak, jak se asi od komedie tohoto typu čekalo. Pařba o Vánocích nepřichází s něčím novým do žánru snímků o extravagantních party (který českej distributor po úspěchu Pařby ve Vegas donekonečna nazývá Pařba v...), dobré ale je, že až na několik maličkostí jako penis v 3D tiskárně chybí oplzlý humor, a vtipů vyvolávajících trapno místo smíchu je skutečně pomálu (prdící zaměstnankyně přes firemní korektnost je výjimkou). Co mi ale opravdu vadilo, byli hlavní hrdinové. Je těžký si film užívat, když bych hlavní postavy nejradši zbil do bezvědomí. Nejvíc T.J. Millera, ale i extra protivnou Anistonovou (ano, připomínala mi charakter Rachel z Přátel - a proto mi byla nesympatická) nebo správňáckýho Batemana. Takže výsledek? Film, co chce být divoký, ale je natolik opatrný, aby nikoho neurazil, až je zapomenutíhodný. ()

BMW12

Herecké obsazení dobré, ale jako komedie špatné. Mně se ten příběh nelíbil a ty rádoby vtipné scény mi přišly trapné. ()

Ivoshek

Mělo by se to jmenovat jinak, aby to nevyvolávalo spojení s Pařbou ve Vegas. Asi spíš Firemní vánoční večírek. Jo. Není to špatnej film a kdybych to viděl ve verzi s titulkama, a tudíž rozuměl všem těm opileckejm vtípkům, asi bych se bavil ještě o kousek víc. Celkově je to nenáročná komedie se spoustou vtipných momentů a gagů a nelituju stráveného času. Na jedné straně to tedy není tak drsné jako Pařba ve Vegas, na druhé tam ale není moc nekomediálního balastu. Za mne slušné tři kousky a kdybych rozuměl všemu, nejspíš bych dal čtyři. Nejlepší postava mi přišel černý byznysman našňupaný omylem koksem. ()

AlfaNumerO

[ČSFD projekce] To si jdete takhle na film a máte to štěstí, že si sednete hned vedle týpka, co chlastá lahváče a k tomu přikusuje snad nějaký droždí (smrad to byl hroznej). Z druhé strany pro změnu sedí krávě dost ne nepodobná osoba, která při neustálém šustění sáčku rve do sebe jeho obsah. A aby toho nebylo málo, kousek za vámi sedí týpek, který se snad směje i tomu jak dýchá. Začátek filmu tak u mě vyvolává nenávistné pocity, kdy trojici chcete počastovat všemi sprostými slovy, které znáte a posléze vypadnout na Spáčilovou? Naštěstí týpek po levici s sebou naštěstí neměl celou basu a borka po pravici potom, co asi za 2 minuty sežrala obsah pytlíku nevytáhla nic dalšího, aby naplnila ještě víc jeden ze svých 4 žaludků a borec za mnou asi přestal dýchat, takže byl najednou i klid a člověk se mohl soustředit na film. No jeho kvalita bohužel moc oslnivá nebyla, kvalita fórků lítala jak sinusoida. Herci stabilní, příběh totálně zrecyklovaný. Dlouho bych do kina zase nešel. 59% ()

eraserhead666

"Tohle sis měl nechat na čtvrtý rande, jako každý normální člověk!" Ale překvapivá prdel. Zástup zajímavých, zábavných a divných postav. I ta Jennifer Aniston tady byla snesitelná. Takový vánoční večírek by mě i bavil. Možná i s mými kolegy z práce (ti by asi čuměli). Už nikdy nebudete na 3D tiskárnu hledět stejně nevinně. 3.5* ()

ARI50

Výborný jemnější nářez drželo jsi to svoje tepno a já se náramně bavil a smál a užil jsi to velmi spokojený hudba byla z toho lepšího soudku. ()

Necrotongue

Do tohoto filmu jsem šel jen kvůli obsazení, vůbec jsem nevěděl o co půjde a s výsledkem jsem spokojen tak napůl. Snímek má nějaké ty skvělé momenty, ale má i svá hluchá místa a vzhledem k tomu, že se jeho děj odehrává o Vánocích, má jasně předvídatelný konec. Nejlepší momenty přinesl samotný večírek, ten navíc divákovi osvětlil, že je rozdíl mezi sněhem a sněhem. Dobře se mi dívalo na Olivii Munn, což se nedá říct o Kate McKinnon. ()

luka4615

Office Christmas Party je bohužel další marný pokus navázat na úspěch komedie "The Hangover". Všechny gagy a scény mají totiž mnohem větší potenciál, než jaký jim zde črtají tvůrci. Ve finále se tedy nemůžete zbavit dojmu, že celý film je pouze skvěle obsazenou, avšak pouze z poloviny využitou podívanou, která časem zcela zapadne ve vodách filmového průměru. „Hey, Santa! Wanna party?“ ()