Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hitman_47
  *****

  Pokud si někdo myslel, že Eastbound & Down už nelze překonat, tak ho Vice Principals velice rychle vyvedou z omylu. Tohle je totiž E&D na steroidech a 10 géčkách kokeše. Goggins nahrává McBridovy jako hovado, a spolu tak tvoří krásný pár těch nejpodlejších hovad v rámci celé sluneční soustavy ! SEN !(25.9.2016)

 • geklon

  Gordon Green a McBride jsou svojí autorskou tvorbou už provaření a ani tentokrát nepřinášejí nic, co by Vás donutilo si myslet, e snad někam od prvních šaškáren posunuli. Je to furt to samý. Nekorektní, ale prvoplnávěfádní. Né moc vtipné, ikdyž se to zuby nechty snaží. McBride nudí, ale ten Goggins.... Ten je uchvatnej. Mimiku má jak Carrey za mlada. A charisma totální zlomrdajzlíka z něj stříka i z monitorů. Takže pokud dokoukám celou sérku tak jen kvůli tom sráčovi ve fialových kalhotech.(18.9.2016)

 • anderson
  ****

  ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA: HBO = 18.7.2016, v pôvodnom znení s titulkami (české titulky: VLADIMÍR FUKSA)+ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA (s dabingom): ?.?.2016, réžia českého znenia = - Walton Goggins dokazuje, že má aj dosť nezanedbateľný komediálny talent a celkovo má tento seriál po pilote rozhodne dosť potenciálu na vytvorenie príjemnej letnej - a samozrejme aj McBrideovsky - vulgárnej zábavy. (19.7.2016)(19.7.2016)

 • Slasher
  *****

  S01: Já půjdu až tak daleko, že to prohlásím za geniální komediální skvost. Vezměte vidláckej "America, fuck yeah" humor se spoustou nadávek a la EASTBOUND & DOWN (oddíval jsem mezitím komplet až teď při téhle zámince), k jednomu arogantnímu idiotovi přidejte druhýho (jak McBride, tak rozzubený vlezdoprdelácký ultrazmrdský Goggins jsou špička), rozpoutejte zákeřnou špinavou válku o ředitele střední školy, okořeňte to super soundtrackem ve stylu old school videoher, sem tam zpomalovačky co brutálně sednou a hlavní dvojka si je vyloženě dává, a to není všechno. Je to drsná komedie, ale vlastně i slušný drama, příběh přináší různý dojímavý chvíle, závěr s váma celkem šokne, pro mě to byla čistá devítidílná radost a kolikrát jsem se smál jak dlouho u ničeho. 90% S02: Všech 18 dílů bylo natočeno jedním tahem, tím spíš nijak nepřekvapuje, že je tohle stejně kvalitní a nářezová záležitost. V mixu je pár nových postav, zase jsou tu nezapomenutelný scény, přišlo mi to skvělejší dramaticky, závěr slušná psychárna. Říkám klenot a moje nejoblíbenější komedie za roky, Instant classic a viděl už jsem komplet snad 5x. 95%(19.9.2016)

 • (mOnkey)
  ***

  Vice Principals navazuje tam, kde Eastbound & Down skončilo, akorát s tím rozdílem, že namísto jednoduchého debilního sebestředného hovada coby protagonisty nabízí dvě hlavní postavy, které se prozatím profilují minimálně jako… sebestředná hovada, ačkoliv každý na to jde pochopitelně trochu jinak. Zdá se, že Gamby (McBride) půjde svou arogancí a sobeckostí přímočaře přes mrtvoly, aby se dostal k vytouženému postu ředitele, zatímco Russell (Goggins) se na stejné místo bude snažit probojovat svou podlézavostí, úskočností a šarmem. Anebo to bude úplně jinak a ti dva kohouti opravdu spojí síly proti společnému nepříteli, jak naznačuje závěr úvodní epizody. Pro McBridea se jedná o polohu důvěrně známou nejen z jeho sedm let starého seriálu, avšak Gogginse v něčem podobném vidím víceméně poprvé. Nicméně to přetahování se o to, kdo má díky svojí bezohlednosti (ve vlastních očích) větší nárok na ředitelnu, překvapivě sedí i jemu. Očekávám lsti, podrazy, lži a přetvářku a taky to, že stejně jako u Eastbound & Down od stejného tvůrčího celku se humor někdy trefí přímo do černého, ale jindy zase naprosto mine terč. A taky se domnívám, že bude hodně záležet na nápaditosti scénářů, protože základní premisa v mých očích nemá nikterak dlouhotrvající potenciál. Ty dvě série a osmnáct epizod, po nichž se s postavami rozloučíme, by si to ale diváckou pozornost a hlavně zábavnost snad udržet mohlo.(18.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace