Když chcete, tak tenhle seriál zhltnete na posezení. Danny McBride si totiž pro sebe urval další postavu, která kritizuje, uráží, nadává, je sobecká, zlá, nepříjemná, arogantní, dělá všecko dobré jen pro sebe a v cynických kecech je hotový přeborník. No a to všechno obsadil do školního prostředí, které na něj vysloveně čekalo. V podstatě se humorem jedná o kopii seriálu Nahoru a dolu. Jen s jinými postavami, jiným příběhem a jiným prostředím. Nicméně s prostředím, ze kterého se dá těžit na dalších deset sérií. A já si na ně klidně počkám. Jo a taky musím uznat, že kdyby sem neobsadili tu blonďatou šťabajznu Georgii King a buznu Gogginse, byl by tenhle seriál poloviční. Tudíž dokonalá výhra a já opatrně čekám, jak to s ním po první sérii půjde dál. Závěr první série byl totiž poměrně nečekaný.(26.9.2016)

Pokud si někdo myslel, že Eastbound & Down už nelze překonat, tak ho Vice Principals velice rychle vyvedou z omylu. Tohle je totiž E&D na steroidech a 10 géčkách kokeše. Goggins nahrává McBridovy jako hovado, a spolu tak tvoří krásný pár těch nejpodlejších hovad v rámci celé sluneční soustavy ! SEN !(25.9.2016)

Žánrovo nevyspytateľný seriál, ktorý má najbližšie k britskému The Office. Napriek mnohým vtipným scénam je to ku koncu viac ako komédia dráma s preexponovanými postavami a nepredvídateľným dejom. Postavy sú reálne až hmatateľné, udalosti neberú ohľad na žiadne sympatie, otvorených konfliktov a tajomstiev je do konca série vo vzduchu neúrokom a tvorcovia sa s týmto konceptom maximálne vyhrávajú. Úprimne nebolo to najpríjemnejšie sledovanie, pocit trápnosti a nervozity z konania postáv som precítil viac než dostatočne. Účel tvorcov (zrejme) splnený, ale priamočiarejší (i keď ku koncu v podobnom duchu) Eastbound and Down mi prirástol k srdcu oveľa viac. Uvidíme, čo druhá séria - koniec prvej bol vskutku šokujúci až mrazivý.(19.9.2016)

Výborná záležitosť, ktorá má svojský humor a dve nesympatické postavy ku ktorým si postupne nachádzame cestu. Celý priestor strednej školy a vnútorných konfliktov a machinácií vo veľmi dobrom prevedení - kde je dôraz na nápaditosť a aj drobné ozvláštnenia. McBride a Goggins sú vo svojich úlohách perfektný a som v napätom očakávaní ďalšej série. 1. séria - 80% 2. séria prekonáva prvú vo veľa veciach. Viac humoru. Silnejšie a trefnejšie hlášky. Lepšie vzťahy. Posledné dva diely bohovské. Jedna z najlepších vecí v televízií. Výhoda? Netlačí to na pílu. Dve série a hotovo. A zážitok je aj dojímavý, aj vtipný aj ľudský. Má to všetko a Goggins s McBridom sú najväčší bad ass televízie za hodne dlhú dobu. 2. séria 100%.(2.11.2016)

ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA: HBO = 18.7.2016, v pôvodnom znení s titulkami (české titulky: VLADIMÍR FUKSA)+ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA (s dabingom): ?.?.2016, réžia českého znenia = - Walton Goggins dokazuje, že má aj dosť nezanedbateľný komediálny talent a celkovo má tento seriál po pilote rozhodne dosť potenciálu na vytvorenie príjemnej letnej - a samozrejme aj McBrideovsky - vulgárnej zábavy. (19.7.2016)(19.7.2016)