Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gogo333
  ****

  McBride válel v Eastbound & Down a Goggins byl výborný třeba v Justified, SoA a nebo The Shield, takže obsazení hodně slibné. Oba v seriálu hrají naprosto super, hlavně Goggins a ta jeho postava. V první sérii musí chlapi spojit síly i přes vzájemnou nevraživost a zbavit se nové ředitelky, aby jeden z nich mohl zabrat její místo. V druhé Gamby řeší, kdo ho postřelil a Russell si užívá post ředitele. Obě série jsou plné humoru a občas seriál i přitvrdí. První sérii jsem si užíval, když se snažili zbavit ředitelky, ty jejich nápady a naschvály stály za to. Druhá série potom ukazuje, jak sláva může stoupnout do hlavy až tě začnou všichni nenávidět a o síle přátelství. Finále s tygrem bylo dobře ujetý. Celkově hodně povedený seriál, každému asi nesedne styl humoru, ale komu se líbilo E&D bude spokojen.(17.11.2017)

 • B!shop
  *****

  K recem o nastupci Eastbound & Down jsem byl lehce skeptickej, coz mi ale vydrzelo asi tak dve minuty, protoze tohle je zase ultimatni masakr. Namet je samozrejme tak akorat stupidni, jenze zatimco jinde by z toho mohlo bejt nudny drama nebo usmevna komedie, kde si budou reditel se zastupcema delat naschvaly, tady je to vsechno nekolikanasobne prehnany, takze ano, naschvaly si delaj, ale v naprosto ultimatnim meritku. Neuplyne ani minuta, aby se tu zvesela nenadavalo, dojde i na nejakou tu nechutnejsi nebo brutalni scenu, ale vsechno furt jeste tak nejak v mezich, kdy si clovek rekne, ze potkat takovydle hovada, jsou toho skutecne schopny a je to proveditelny. Postavy nastesti nejsou jen cernobily a zatimco v celym Eastbound byl McBride za dementa, tady se z neho postupem stane vlastne kladna postava a sympatak, ale nastesti ne moc. Celkove vetsina postav ma nejakej vyvoj, takze to nejsou jen plochy karikatury. No a dat ho do dvojice s Gogginsem byl skvelej tah, tenhle magor sice vypada jako kral buzerantu, ale dokaze McBrideovi skvele sekundovat a misty je dokonce zabavnejsi. Ostatni postavy jsou vicemene jen pozadi pro kokotiny, ktery dela hlavni dvojice, ale vlastne jsou vsichni fajn i slusne zahrany. Ja se bavil kralovsky, treti serii bych se rozhodne nebranil.(9.3.2018)

 • Radek99
  ****

  Na tenhle seriál jsem se primárně začal dívat kvůli tomu, že v něm hraje Bill Murray - po prvním díle se ale ukázalo, že tahle motivace je celkem planá, vlastně tam má jen štěk. Takže jsme svou motivaci musel najít jinde a překvapivě jí byla psychologizace zprvu hodně plochých postav - na začátku pouhé sitcomové karikatury, jimiž jsou dány do vínku jen zkarikované a hodně přifouklé základní vlastnosti, jak ale díly běží, tvůrci se snažili tu plochost překonat a snaha o duševní vývoj hlavních hrdinů je celkem uvěřitelná a povedená - a na celé věci mě nakonec bavila nejvíc... A nosný je rovněž satirický prvek - ten zákeřný a neurvalý boj o ředitelnu je neotřelá demýtizace amerického snu. HBO prostě ne a ne mě zklamat! Mr. Gamby byl boží... :-) Série 1: 85%(7.2.2018)

 • Malarkey
  ****

  Když chcete, tak tenhle seriál zhltnete na posezení. Danny McBride si totiž pro sebe urval další postavu, která kritizuje, uráží, nadává, je sobecká, zlá, nepříjemná, arogantní, dělá všecko dobré jen pro sebe a v cynických kecech je hotový přeborník. No a to všechno obsadil do školního prostředí, které na něj vysloveně čekalo. V podstatě se humorem jedná o kopii seriálu Nahoru a dolu. Jen s jinými postavami, jiným příběhem a jiným prostředím. Nicméně s prostředím, ze kterého se dá těžit na dalších deset sérií. A já si na ně klidně počkám. Jo a taky musím uznat, že kdyby sem neobsadili tu blonďatou šťabajznu Georgii King a buznu Gogginse, byl by tenhle seriál poloviční. Tudíž dokonalá výhra a já opatrně čekám, jak to s ním po první sérii půjde dál. Závěr první série byl totiž poměrně nečekaný.(26.9.2016)

 • anderson
  ****

  ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA: HBO = 18.7.2016, v pôvodnom znení s titulkami (české titulky: VLADIMÍR FUKSA)+ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA (s dabingom): ?.?.2016, réžia českého znenia = - Walton Goggins dokazuje, že má aj dosť nezanedbateľný komediálny talent a celkovo má tento seriál po pilote rozhodne dosť potenciálu na vytvorenie príjemnej letnej - a samozrejme aj McBrideovsky - vulgárnej zábavy. (19.7.2016)(19.7.2016)