Můj soused zabiják 2

• USA The Whole Ten Yards (více)

V pokračování populární krimi-komedie Můj soused zabiják si bývalý nájemný zabiják Jimmy Tulipán Tudeski (Bruce Willis) užívá poklidného života v Mexiku, nekonečně vzdálen od své předchozí rušné existence. Domáckému lenošení a manželce Jill (Amanda Peet) se může bez obav věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi Ozovi Oseranskymu (Matthew Perry). Ten se však jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti - kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy Tulipán Tudeski, zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze... (oficiální text distributora)

LaciLC

Pri jednotke som sa prekliato nudil a veľmi ťažko sa mi v nej hľadali vtipné miesta a zarazilo ma, že má o 21% viacej ako tento druhý diel. Podľa mňa by to malo byť skôr opačne. Čím začať, no dvojka je pestrejšia, svižnejšia, vtipnejšia...lepšia. Ale nie natoľko, aby si zaslúžila ****. ()

Flego

Škoda, že sa nepokračovalo v nápaditosti jednotky, ktorá sa mi páčila. Dobrý film na nedeľné televízne popoludnie. ()

HellFire

Tohle je dalsi z tech filmu, ktery ani nemusel vzniknout a svet by o nic neprisel. Matthew Perry leze na nervy jako vecny looser a kecal a Bruce Willis jako domaci putka. ()

SOLOM.

Dvojka už tak dobrá nebyla. To se ale dalo očekávat. Jimmy Tudeski vydržel „být mrtvý“ jen čtyři roky a místo aby si užíval se svou novou ženskou v Ráji, musí ho zase začít otravovat smolař zubař Oz a jeho bývalka je v nepěkném průseru. Naštěstí ještě pořád nevyšel ze cviku, takže se mají mafiáni na co těšit. Nasrat Tulipána se totiž nevyplácí a díky tomu že má po ruce horlivého smolaře dočkají se diváci i několika vtipných situací a samozřejmě opět nebude chybět ani trocha humorných hlášek…40% ()

Bauer

Tak jednička se mi docela líbila hodně.Druhý díl se mi líbí taky ale ne tolik.Je to o 1* hvězdičku horší ale není to tak špatný jak sem čekal.Bruce Willis s zde hraje spíš takovýho idiota ale celkem sem se smál protože někdy byl vtipný.A Matthew Perry? No tak ten je nejvíc nejvtipnější. ()

becki_tu

Slabší odvar parádní jedničky, ale díky Willisovi, Perrymu a obzvláště Kevinu "Lazlovi" Pollakovi a jeho přiblblé bandě je zase o zábavu dobře postaráno. Nenáročná oddychovka, která sice nepřekvapí ničím novým, ale spolehlivě pobavit by měla. Teda pokud na to nejdete koukat s tím vědomím, že to je blbost. ()

Gary

Film se kapku opakuje, využívá vtipy z jiných filmů a herci nejsou oscaroví. I přesto jsem se nenudil a chvílemi i bavil. ()

slatkac

Tak tohle se teda moc nepovedlo. Myslím že Bruce Willis a Matthew Perry mají na lepší filmy. Zajímavé komentáře: kleopatra, Oskar ()

Hismael

V prvním díle když Perry nešikovně upadl, nebo do něčeho narazil, docela to tam sedělo a dalo se tomu zasmát. Ve dvojce to ale přehnali a nechali Perryho padat při každé příležitosti. Bez nějaké větší snahy to pouze využívá úspěchu prvního dílu, který byl o dost zajímavější. ()

Marek1991

Taká celkom fajn kriminálna komédia, ktorá však vyznieva hlúpo a Bruce Willis so mnou ako gangster veľmi nepohol. To skôr Matthew Perry hrá dobrú rolu. Film pôsobí šialene a človek by si po jeho vzhliadnutí mohol myslieť, že v živote musí byť ku každému nesmierne podozrievavý. ()

Torision

Naprosto bez šťávy. Willis je možná dobrej, ale jeho postava je snad nejdivnější ze všech, co hrál. Perryho mám docela rád, ale jen malá část z toho jeho pitvoření byla fakt směšná. Záporák je strašně protivnej a ten jeho syn mě sral snad už jen tou svojí existencí. Semtam se nějakej vtip fakt povedl, ale to nic nemění na tom,že vlastně celý to působí strašně sociálně. ()