Můj soused zabiják 2

• USA The Whole Ten Yards (více)

V pokračování populární krimi-komedie Můj soused zabiják si bývalý nájemný zabiják Jimmy Tulipán Tudeski (Bruce Willis) užívá poklidného života v Mexiku, nekonečně vzdálen od své předchozí rušné existence. Domáckému lenošení a manželce Jill (Amanda Peet) se může bez obav věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi Ozovi Oseranskymu (Matthew Perry). Ten se však jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti - kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy Tulipán Tudeski, zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze... (oficiální text distributora)

ripo

Trápnosť nad trápnosť. Film bez deja s primitívnym scenárom, kde sa herci tvária, že hrajú. Také slaboduché výkony ba sa nedali vidieť ani na prehliadke dedinských ochotníkov ! Aj napriek tomu, že žánrovo patrí tento film do kategórie komédia, nepamätám sa, že by som sa čo i len raz zasmial. ()

Spooner

O trochu horší než jednička ale pořád docela zábava.Willis s Perrym zkrátka nikdy nezklamou a je s nima zábava.Konec už je sice trochu překombinovanej až trapnej ale stále je to za docela dobrý 3 hvězdy ()

Reiniš

Proč, mám dát něčemu, tak trapnému, nudnému, nevtipnému a blbému filmu(?) lepší hodnocení?Ta jedna hvězda je za Matthewa Perryho a za to, že jsem za film nemusel platit... ()

sepp

Pokračování, které spíš nemělo nikdy vzniknout. Ani jedna zapamatovatelná scéna, humor téměř nulový - snad kromě hotelové scény Willise a Perryho po prochlastané noci. Prostě zklamání, které ale bylo zřejmě nevyhnutelné. ()

Hrabka

Už jsem si vůbec nepamatoval jedničku, která mě evidentně moc nenadchla, takže nějaký souvislosti s prním dílem jsem moc nepobíral, ale možná i proto jsem si film vcelku dobře užil. Solidní krimi komedie se skvělým Willisem a těmi ostatními. Pár skvělých hlášek se taky najde. Nicméně ke konci to už bylo trochu moc, takže na víc jak tři hvězdy se toto pokračování nevyšplhá. 55% ()

Fiftis

Ozova manželka Cynthia (Natasha Henstridge), bola unesená László Gogolakem, bratom hlavného záporáka z jedničky, Yanniho Gogolaka. Jimmy sa najprv zdráha opustiť svoju novú kariéru návrhára bytových doplnkov, ale keď mu na dvere zaklope partička mafiánov (ktorí Oza tajne sledovali), prebudia sa v "Tulipánovi" staré gény a gangsterská komédia sa môže rozbehnúť na plné obrátky ... Bohužiaľ už nie taká dobrá ako jednotka. ()

Shakers

Zatiaľ čo jednotka ma dosť nebavila, je zaujímavé, že uletená dvojka mi prišla (síce blbá rovnako), ale aspoň zábavná. Bruce Willis je tu fakt magor, ale bavilo ma to tento krát o čosi viac. 65% - 3* ()

666teen odpad!

Přes veškerá varování, abych se tomuhle skvostu vyhnul, jsem to zkusil....Až příště uvidím Bruce v těch apartních bačkůrkách, začnu slintat a budu se muset nechat svázat. P.S. Tenhle film díky posunu v čase dostal do blázince Brada Pitta i samotného Bruce (viz.12 opic). ()

mzss1

U téhle komedie byla větší střeštěnost než příběh, ale aspon tu bylo více lepších vtipných scén než v jedničce. Film se mi líbil podobně jako jednička. 90% = ***** ()

kingik

Pokračování se nepoučilo ze svých chyb, a je dokonce mnohem horší, než jeho předchůdce, a to taky nebyl žádný zázrak. Zapamatovat si lze hlavně Bruce Willise. Oproti svým hereckým kolegům hrál a jeho kreace nájemného zabijáka na odpočinku má svá světlá místa právě díky vtipnému Willisově ztvárnění. Obrovský herecký propad absolvoval Mathew Perry. Jeho situační komika je natolik otravná a stereotypní, až jsem měl pocit, že neumí nic jiného, než retardovaně pobíhat a podivovat se nad vším a za každých okolností. Kevin Pollak neskutečně přehrává a jeho přízvuk mafiána vynikne pouze v originální verzi, ale není o co stát, protože i když to bylo zamýšleno jako vtip, je to jen nevěrohodný, trapný gag. Zástupkyně něžného pohlaví, Amanda Peet a Natasha Henstridge, měly v popisu práce, pokud možno být krásné, a to se snad i dařilo. Jenže tahle komedie působí jako úděsná slátanina. Vtipné jsou tady dohromady asi dvě scény (opilý Willis, mafiánův výstup na začátku), ale jinak se u filmu moc pobavit nedá. Nemusí to být děsná řachanda, kromě toho ani nejsem příznivcem přemíry humoru, ale na komedii je tam vtipu proklatě málo. Snad jen toho Bruce Willise je pro takové nedomrlé filmy škoda. Nacpal ho do něj jeho bratr producent a možná to předznamenalo hercův pád do tenat ryze béčkových filmů. 20% ()

Snorlax

Kdyby film začínal obzvláště brutální vraždou Perryho, mohla to být výborná zábava. Podotýkám, že na jeho mučení bych se ráda podílela. Jedna hvězdička za okouzlujícího Willise coby hospodyňku. ()

Jordan

naozaj nepodarený scenár v nepodarenej americkej gume, groteskná postavička na každom rohu padajúceho zubára Oza a domácej paničky Jimmyho tulipána spolu s naozaj ukážkovým happyendom, kde sú všetci bohatí, milujúci sa a tehotní + hlúpi gangsteri a chaotické scénky, telenovely hodné rozuzlenie s laszlom gogolakom alias willisovým otcom a "úžasne rafinovaný" plán - to všetko vytvára film, ktorý sa možno vo svojich začiatkoch (nie, nemyslím prvé minúty filmu, myslím naozaj začiatky, keď sa ešte len scenárista s režisérom dohadovali) snažil uhrať to na bláznivú čiernu komédiu ale vyšlo niečo divné a také nejaké nijaké - jedinou vtipnou postavičkou, s ktorou boli spojené asi jediné vtipné scénky na ktorých som sa zasmial (zopár ich bolo, to musím uznať) a jedným z málička kladov filmu bol nahlúply dlháň Srabo (či ako sa vlastne volal) Gogolakov syn a epizódka v moteli bola celkom vtipná, ale to nestačí, páni, to vôbec nestačí ()

swamp

Tam, kde jsem se u prvního dílu hlasitě smál, tady jsem pouze tupě zíral a počítal minuty do konce. Bezradnost režiséra na vás dopadá z každého záběru. Tento film se v žádném případě nedá nazvat komedií, ale spíše tragédií..tragédií ze strany Howarda Deutche. ()

Slarque

Tak jsem přemýšlel, zda pánové Willis, Perry a Pollack mají za potřebí účast v takovýchhle trapně nevtipných pokračováních. No, oni za to dostali královsky zaplaceno, blbec jsem já, že jsem na to koukal. ()

klerik

Už jednotka bola ľahučká ako pierko a dvojka plynie tiež pozvolna a nelogicky. Priznám sa, bavil som sa, ale viem, že od poriadneho filmu to má ďaleko. Perry je biedny, Willis je sympatický, a hrá tú istú úlohu ako v Priateľoch, Natasha je krásna a mafiánsky boss je najväčší frajer. Kopec klišé a "zakopávacích" akoževtipov filmu uberá tretiu*... ()