Hellraiser III: Peklo na Zemi

• Česko Zplozenec pekla 3: Peklo na zemi (neoficiální název) (více)

Peklo otevřelo své chřtány a vpustilo démony do našeho světa. Když si zhýralý playboy P. J. koupí podivnou skulpturu, ve které lze rozeznat obrysy zvláštní lidské hlavy pobité hřeby, netuší, že tenhle netradiční kus umění mu navždy změní život. Poté, co je Pinhead oživen a přiveden do našeho Světa, musí mu P. J. vodit krvavé lidské oběti. Na stopu tajemství prokleté „Kostky“ se tentokráte vydává reportérka Joey, která se musí vypořádat se zcela novou skvadrou pekelných démonů. (Řitka video)

Delaney

Jeden z horších, šíleně nesympatická hrdinka, šílený scénář, atmosféra zábavního parku... Hellraiser to měl už zabalit u dvojky a pak se po dvaceti letech vrátit infernem... 10% ()

Zombi

Hodnotím podle pocitu z doby, kdy jsem film viděl a jelikož jsem ho viděl v kině, je to už krutě dávno. ()

Martin_W

Hodně nudný horor.. Jestli se o tomhle HOROR vůbec dá říct. Zpočátku jsem u toho skoro usínal a pořádně se to rozjelo až u konce filmu, kde se Pinhead pořádně vyřádil. Bohužel více jak dvě hvězdy tomu nemůžu dát.. Sorry. 43% ()

Milky. odpad!

Hrozná pitomost. Prakticky všechno, co bylo na jedničce tak dobré tady bylo rozmetáno na kousky. Důstojnost, která číšela z prvního dílu, tady nehledejte. Tenhle film beru jako urážku skvělého prvního Hellraisera. ()

rsimonyi

No slabší než dvojka, ale ve srovnání se zbytkem série je to stále ještě dobrý film. Pinhead se dostává na zemi, aby zde rozpoutal Peklo na zemi. ()

JM87

O naprosto nudným ději radši nebudu ani vykládat. O absenci naprosto skvělých Cenobitů z jedničky taky radši ani mluvit nebudu. O tom, že se z Pinheada stál druhej ghandi se už radši ani nevyjadřuju. Radši se nevyjadřuju k ničem. ()

pend

Tenhle film platil v 90. letech za gorefest (scéna v nočním klubu). Atmosféra je pryč, tak aspoň akce a ty efekty. Hellraiser tady měl skončit. ()

Matli

Výrazně lepší jako dvojka, alespoň je to více smysluplnější. A v závěrečný docela dlouhý scéně se Pinhead hezky předvedl, tím si získal hvězdičku navíc. 54% ()

Aurus

Zatím nejlepší díl této série. Příběh je dobrej, postavy ujdou a hudba je dobrá. Atmosféra je hustá a dobrá. Předešlé 2 díly byli spíše nudné a tenhle je zábavnější a lepší. Za mě 6/10. ()

Andronikos

Napriek tomu, že táto epizóda hellraiserovskej témy ešte nenesie označenie "video film", je vskutku veľmi málo podarená, a to najmä pre záverečný masaker na diskotéke, ktorý je tak neznesiteľne nafúknutý a popcornový! ()

Heroine

Tím, že se děj přenesl do trochu větší reality, než předešlé díly, se dostal do trochu jiného světa. Konečně došlo i na mládež a policii, kteří to v hororech většinou pěkně odskáčou. Tenhle díl mi nepřipadá o moc lepší, než ten druhý. Je tam zase pár nápadů, má to výborné masky, a celkově se děj věnuje víc Pinheadově minulosti. Je to celkem fajn film, ale nic převratnýho. ()

GOREGASM

Peklo doputovalo až na Zem a to v plné polní, a přestože je finální konfrontace odbytá, celkově jde o zlepšení vůči dvojce. Atmosféru si to stále drží, řetězy cinkají, masíčko tahají a nově naverbovaní Cenobiti se vydařili, stejně jako pro sérii již tradiční gore, kde ruluje především postupné obrození Pinheadova totemu, ale i ostatní delikatesy si člověk na nějakou dobu ve své krvelačné paměti uchová. Děj se podařilo také rozvinout přirozeným směrem a já už se bojím té čtyřky, která má být velkým sesuvem v kvalitě... 75% ()

JankaJBLK

Rada som si opäť pozrela hellraisera 3, bol tiež fajn, ale na dvojku a jednotku už nemá:) Ale príjemne pozeranie dávam tak 3,5* ()

Rathalos

Pekelna jazda v poradi trojka,ktora je sice slabsia ako prve dva diely,ale aj tak je to este dobry horor,ktory ma bavil,spokojnost...:-) ()

panvasik

Upřímně nechápu proč a nechápu jak, ale tenhle díl je pro mě asi zdaleka nejlepší z celé série a jen málokdo se mu tady může rovnat, maximálně tak Inferno. Tady se na rozdíl od původního filmu nestydím a ani jsem nemusel sám sebe přemlouvat, abych sáhl po lepším hodnocení. Zábavná hororová záležitost se smyslem pro horor. Konečně díl, který mě baví a nestydím se za své hodnocení a tenhle mužů maximálně doporučit 7,5/10 ()

Márduk33

Co k tomuto dílu dodat. Sice jen, že dvojka ještě nebyla tak špatná, ale toto mi tedy připomínalo občas komedii. Příběhová linie mi přišla už tak trochu trapná a nudná. A co se týče kvality vizuálních prvků, bylo to docela tragické. Příšery připomínaly tu a tam příslušníky cirkusu. ()

JimiH

Třetí díl Hellraisera je pořád dobře natočený a plný nápadů... po scénáristické stránce lze vidět plno drobných chyb, ale na to, že jde o trojku hororové ságy je to pořád velmi dobré. Vzhledem k tomu, že se film snaží nadále zachovávat atmosféru Barkerova originálu a nesnaží se o křečovité změny, neměl by ho vynechat žádný fanoušek jednička a dvojky. ()

helraiser

Výborná akční jízda kde se najde místo i pro špetek černého humoru. Pinhead je opět jak jinak než výborný a dostává naštěstí opravdu hodně prostoru. Závěrečná půlhodinka je naprosto dokonalá: diskotéka, Pinheadova návštěva kostela atd. Spokojenost je na místě, ale bohužel už to nemá tu atmosféru předchozích dílů kterou vystřídaly akční scény, ale i tak se jedná o pořádný maso. ()