Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  **

  Když jsem zhruba uprostřed poslední části zjistil, že vlastně není komu "fandit", začalo mi být úplně jedno jak to všechno dopadne. Scénáristé se pravděpodobně nedomluvili a v závěrečné části napsali tolik nesmyslů a postavám tak nelogické chování, že tím seriál vlastně pohřbili. Tolik "bot" ve scénáři, to by se v detektivce fakt stávat nemělo. Ještě že k hereckým výkonům nelze mít připomínek..... Možná je chyba ve mně, možná už jsem viděl hromadu lepších a taky je už možná těch kriminálek příliš.(26.3.2017)

 • crozet
  *****

  Asi všechno už bylo kdysi vymyšleno a divákům historicky opakovaně v obměnách naservírováno. Ale zápletka a rytmus vyprávění (scénář) zrovna tohoto seriálu působí příjemně originálně tomuto východisku navzdory.. Je to dost možná proto, že se jedná o více než kvalitní filmové řemeslo, za což primárně zodpovídá zase režisér. Ten už si svoje herce, kameru i střih (nabízí se říci ještě zvuk:)) zbičoval jak se patří - navíc s lidmi jako Vetchý (opět výkon strojově absolutní) nebo Finger (málokdo dokáže zahrát líp policejního leváka s policejní morálkou i etnografií, v zaměstnání i domácnosti) měl patrně práci o díl ulehčenou. Kulhá Vaculík (trochu) a jeho žena (sotva leze, byť roli měla mikroskopickou). Celek více než vyvážený a z pohledu televizní zábavy docela nebetyčný!(27.3.2017)

 • ForGump
  ****

  Po kompletní sérii nelze nebýt nadšen, určitě dobrý námět i scénář, byť některé dialogy jako ''Žijeme v hektickým světě'' byly těžkopádnější a tempo není úplně konzistentní, tak rozhodně opět spolupráce Bebjak - Vetchý, který zase předvádí svůj minimalismus, v roli kriminalisty, jenž je staven před těžká rozhodnutí a morální dilemata, šlape na výbornou a řadí díl od dílu gradující Spravedlnost, do nadprůměru jak ČT, tak celé naší televizní tvorby. 75% P.S. Stejně jako kolega golfista, nabývám dojmu přesycenosti detektivním žánrem. Už je toho skutečně až až (nepomáhá tomu ani bezprostřední nasazení Labyrintu), ačkoliv tento případ ukazuje, že je umíme.(12.3.2017)

 • markotter
  *****

  Nevím proč, ale tenhle seriál se mi líbil nejvíc za posledních 5 let. Asi proto, že mám dceru. Názorně mi předvedl, že policisti jsou jen lidi a že zneužívání úřední pravomoci je pro ně něco, čeho se rozhodně není nutné bát :-) No a jestli bych se jako otec zachoval v podobné situaci jinak? Nevím. Rozum říká ne, ale kdyby šlo do tuhýho, nedokážu si představit, co bych dělal.(27.3.2017)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Hrozně fajn záležitost, která občas dojíždí na příliš velkou stopáž se záběry na industriální pitominky tam, kde by to chtělo vybičovat herce k nějaké pořádné mimice a hodit to na detail daného gezichtu, kdyby měl každý díl hodinku, bylo by to snad perfektní. Herci hrají skvěle a svoje role různých existencí na hraně etiky si užívají, což je pro někoho možná taky problém, protože tak trochu parchantem je tu každý, což ne každému vyhovuje. A to, že spousta věcí zůstává nevyřčených, je naprosto excelentní volba. Díky ČT.(29.3.2017)

 • - Jako lokace policejního oddělení vražd posloužily industriální prostory nové Pragovky v Praze na Vysočanech. (kriplozoik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace