Komentáře uživatelů k TV seriálu (17)

Je to iné. Nie je to žiadny hahaha sitcom ani žiadny seriál, ktorý by chytal za srdce, hoci pár silných momentov určite má. The Ranch je tak prapodivná vec, že vlastne v mnohých líniách funguje. Fantastický Masterson a výborný Elliott z tohto robia niečo čo sa oplatí vidieť. Netlačí to na pílu. Mení to veľmi umne náladu z komédie na drámu a pritom to zostáva svojské a svieže. Dejové zvraty sú podmienené charaktermi, ktoré sa len veľmi ťažko menia a sú bohužiaľ v nekonečnom kruhu ich vlastnej obmedzenosti. ( niekedy je to dobré, niekedy nie). Pozeral som to a užíval som si to. Hoci od dokonalosti to má stále ďaleko, vypína sa pri tom znamenite. Až tak, že máte chuť ísť a dať si pivo a whisky. 1. séria - 70%(2.7.2017)

Z novinky The Ranch se po čtyřech viděných epizodách žádná velká komediální pecka nestala. O žádný průser se naštěstí nejedná. Divák se i přes výhrady několikrát usměje a celé vám to díky sympatickému castingu a pohodovému country soundtracku příjemně uteče. Jen jsem se nemohl celou dobu zbavit dojmu, že z toho mohla být daleko větší pohodovka. To by si však tvůrci museli rozmyslet, co přesně chtějí točit. Místo správného feel-good kousku tak zatím dostáváme spíše rutinní nudu, která neví jestli chce spíše bavit, nebo být tak trochu dramatem o rodinných vztazích. A nefunguje moc bohužel ani jedno. Další hitový zářez po vzoru Zlatých sedmdesátých a Dva a půl chlapa tak tentokrát nečekejte. 50%(24.4.2016)

Netradiční humor, táta a štamgast co se vždy ozve v pravou chvíli jsou the best. Kutcher zde vyniká mnohem lépe nežli v dva a půl chlopka. ★★★★✰(21.12.2017)

1. série The Ranch je seriál, u kterého jsem od začátku nepochyboval o tom, že to bude něco pro mě. Na shledání dvojice ze „sedmdesátek“, tedy Ashtona Kutchera a Danny Mastersona, jsem se těšil. Oba dokázali i v další komediích, že tohle je žánr, který je jim opravdu vlastní a věřil jsem, že pod taktovkou Netflixu si reputaci nezkazí. Už jsem tedy začal obsazením, kterému to i po letech funguje na jedničku. K obsazení se navíc připojila také Elisha Cuthbert, což je plus. V průběhu prvních 10 epizod potěšil i několik hvězdných hostů jako Jon Cryer, Aimee Teegarden, Megyn Price nebo Ethan Suplee. Trošku mi na začátku nesednul Sam Elliott v roli táty, ale naučil jsem se ho tolerovat, i když z obsazení mě baví nejmíň. Epizody mě bavily, nabídly skvělou interakci mezi hlavní dvojicí (hlavně) a jejich tatíkem. Nabídl spoustu vtipů a z nich byla příjemná část opravdu povedená a navrch přihodil několik narážek a dvojsmyslů. Sice to nejsou Zlatá sedmdesátá, ale to je vlastně taky dobře. Na druhou stranu určitě je tady několik mínusů. Jako hlavní otravný smích v pozadí, který hned následuje tatík Beau. Ještě bych přihodil, že se jim zajímavě podařilo vybruslit ze stereotypu "prsaté blondýny" a až je mi líto, že Heather tam byla (možná ne) jen do počtu. Druhá polovina série se nesla ve stejném duchu a bavila. I tentokrát pobavilo několik hvězdných hostů, ale největší prostor si pro sebe ukradl Fez ze Sedmdesátek, což bylo skvělé zpestření. Jsem docela zvědav na to, co přinese další série, protože jak už to tak bývá, dostalo se na cliffhanger... 2. série Opět jsem se skvěle bavil, opět se přišlo podívat několik hvězdných hostů a potěší hlavně ti z Dva a půl chlapa či Zlatých sedmdesátých. Ač má být Ranch hlavně komedie, tak podle mě přinesl jeden z nejzajímavějších pohledů na těhotenství, co jsem za poslední dobu viděl. Škoda jen, že druhá série bude pro seriál nejspíš poslední pořádnou. I když jsou přípravy na sérii třetí v plném proudu, tak hollywoodský sexuální skandál udeřil i do těchto řad a podle mě bez Dannyho Mastersona nemá příliš nadějí na pokračování. 3. série Třetí řada byla zvláštní, protože se provalil skandál Dannyho Mastersona a tak musela být jeho postava odstraněna. Ještě předtím se však stihla natočit první polovina série a pak měli tvůrci dostatek času na ono odstranění. Jsem rád, že to nezabalili úplně. Musím přiznat, že když jsem se seriálem začínal, tak jsem čekal spíš nové "sedmdesátky", ale místo toho boduje Ranč hlavně ve svých dramatických linkách. A to se prokázalo i v této sérii. Se ztrátou Roostera se tvůrci vypořádali na jedničku a díky tomu z toho vytáhli několik pořádně silných epizod. Příchod nové postavy pak nebyl nijak rušivý a jen těžko mohli vybrat někoho, kdo dokáže stejně dobře zahrát komedii i drama jako Dax Shepard. Nyní upřímně doufám v další řadu a doufám, že mi Netflix udělá radost.(23.4.2016)

Seriál z prostředí amerického prdelákova založený na velmi jednoduchém humoru. Ideální, když chcete sledovat něco, u čeho se absolutně nemusí přemýšlet, a docela to pobaví.(28.4.2017)

Hvezdicku musim dat dolu za naprosto zbytecnej laught track. K tomuhle relativnimu comedy/drama s divadelnim feelingem se to nehodi. Ale jinak docela fajn prekvapeni(4.4.2016)

Zatím se to hledá, ale obsazení super a má to fajn atmosféru, takže doufám, že budou pokračovat.(6.4.2016)

Vidlácká easy sranda.(7.1.2019)

dal jsem to pomalu na jeden zatah. Vybornej sitcom, ten humor mi sedi. Sam Elliot je naprosto dokonalej. jen teda skoda, ze prijdem o Roostera, protoze dostal od Netflixu vyhazov (obvinen ze znasilneni)...(25.12.2017)

Na tenhle seriál jsem se začala dívat kvůli kombu Kutcher- Masterson, a jsme ráda že jsme tak učinila. Tenhle seriál je prostě něco jiného. Má to vtipné momenty, má to smutné momenty a je to podle mě něco, co stojí za to vidět. Od S03E11 tam už bohužel nebude Masterson, který je prostě super a bez něhož to bude o dost méně vtipné, ale co se dá dělat, někdo někoho obviní, nemá důkaz no a všichni mu věří a tak to asi zřejmě teď chodí na tom světě. Nahradí ho sice Dax Shepherd, ale bude to jako když skončil Charlie Sheen v Dva a půl, prostě to postupně půjde do sraček. Škoda(17.6.2018)

V podstatě jsou to Zlatá sedmdesátá, jen s Kelsem a Hydem.(10.11.2017)

Geniální seriál. Zajímavý a svěží koncept, který se v sitcomech příliš neobjevuje. Neukazuje totiž život lidí ve velkých městech jako naprosto drtivá většina jiných sitcomů, ale naopak je zasazen do farmářského prostředí americké obilnice. Herecké výkony Sama Elliotta jsou regulérně na Emmy a společně s výbornou atmosférou a velmi dobrým humorem seriál ideálně dotváří.(15.7.2017)

Né Rooster né. Moje hodnocení platí jen do doby, kdy je v seriálu Danny Masterson, po jeho konci bych dal tak jednu hvězdu. Bohužel v dnešní době je moderní vyhazovat herce za obvinění, která jsou přes 15 let stará. Děkuji presumpci viny za zničení dalšího seriálu.(22.11.2019)

• splaty

Steven a Michael z That 70's po patnácti letech. Nemůžu se na to dívat jinak. Vlastně se na to nemůžu dívat vůbec.(2.3.2018)

Po téměř shlédnutí celé 1. série měním hodnocení ze 4* na 5*, ptž tento seriál se pro mě stal srdcovou záležitostí. Často neuvěřitelně vtipné narážky korespondují s těžkým životem na farmě, který rozhodně nevypadá jako procházka růžovým sadem (životem) většiny amerických seriálů. Dvojice Kutcher-Masterson skvěle fungovala již v seriálu That '70s Show, zde je to dotaženo k dokonalosti, navíc zdatně sekunduje otec Beau, který kohokoliv zpraží ironickou hláškou, sotva stačí otevřít hubu. UPDATE, SPOILER: po nuceném odchodu Roostera, příchodu jeho náhrady a dítěte se to celé dok*rvilo a ztratilo náboj. Od poloviny 3. série už bohužel jen průměr ***.(6.5.2017)

Čím dýl na to koukám tím víc se mi to líbí, není to jen obyčejný sitcom, nějak takhle jsem si americký venkov představoval. A Sam Elliott je naprosto geniální, není díl aby mě nedostal nějakou hláškou. Naposledy když tvrdil že sůl je zelenina a že jediná omluva pro to, když jede Američan do Francie, je druhá světová válka. Za mě plný počet.(7.2.2018)

Když mi Netflix nabídl tohle, tak jsem byl skeptický, protože jde o tvrdý americký sitcom, který se odehrává v podstatě na dvou třech místech, to nakonec ale vlastně nevadí. Humor je poměrně přímočarý a povrchní, ale taky konzistentní a našel si mou důvěru. Když se nad tím tak zamyslím, on je to vlastně docela pitomý humor, je lokální, aktuální, politický, dost se tam neustále dokola opakují stejné zápletky a vtipy, že už člověk tuší, co daná postava řekne a udělá, ale přesto to tam je nějaký malý zvrat nebo něco málo navíc, takže si to udrží pozornost a vtip. Rozhodně bych neřekl, že co se týče námětu a děje, tak jde o nějaký patos, naopak to je spíše taková tragikomedie umírající kultury malých rodinných rancherů. Dějových zvratů tam je tolik, že se by se za ně ani piráti z Karibiku stydět nemuseli, takže někdy až nepříjemně moc, a přestože to Kutcher někdy hrozně přehrává, tak ostatní to neustálým peskováním a vysmíváním takových scén lidsky vyrovnají, taková konfrontace parodie. Po odchodu Mastersona jde trochu poznat, že je to taková nafouklá bublina, děj se vlastně stále točí dokola, něco funguje, šup, nefunguje, hádka, omluva, funguje a znovu. Je to vlastně takový docela obyčejný seriál, v nejlepším slova smyslu, není žádný trhák a myslím, že specifickým prostředím a humorem to bude asi dost kontroverzní love or hate. Nedá se od něj čekat nějaká závratná myšlenka, ale jako karikatura doby téhle subkultury, jejich světonázoru a hrdosti na odlehčení neurazí. Mě to zaujalo a pobavilo, takže za mě nadprůměr.(21.10.2019)