Epizody(8)

Osmidílný komediální seriál je již šestou spoluprací dvojice PrušinovskýKolečko. V projektu, který si nadsázkou bere na paškál složitá témata, jakými jsou nesnášenlivost či xenofobie, si hlavní roli zahrál Martin Hofmann. Rámec seriálu tvoří příběh Luďka, kterého právě vyhodili z práce, bydlí v polorozpadlé barabizně, dluží, kam se podívá, má problémy s exmanželkou i se synem. A v tom nejhorším za ním přijde pošťák Ondra s pozváním do Pošty pro tebe (Česká televize)

TheMatez

Jo je to top. Možná rasistický a možná ohraný humor, možná hodně na hraně, každopádně má to drive a baví. Dycky Most! ()

VideoTuti

Všechna čest Zdenkovi Godlovi, že se nestydí říci, že je cikán. V seriálu hraje svou roli výborně a je jednou z nejlepších postav seriálu. ()

hony23

Tohle se opravdu povedlo, výsměch českému buranství a xenofobii. Postava Luďana neměla chybu, v některých dílech však byla zbytečně upozaděna a seriál ztrácel drive. ()

Perunwit odpad!

Nesympatická vidlácká slátanina. Skrytě propagující multikulti, navenek hrající pravý opak pro masy. Párkrát jsem byl přítomen bujarému prostoduchému sledování v hospodě a styděl se, jak Justin Bieber u vstupu na Cannibal Corpse. V tomto skvostu exhibují netáhla, wohnouti, cikáni, transky, impotenti, kreténi a podnikatelé, tak to urcitě musí "bejt pro lidi", woe. Na rozdíl od Přeboru pro mě nekoukatelný. Prostě mostecká žumpa, plná bílinský kostky. ()

Heso

MOST! BUDE ZAJÍMAVÝ DOST? Ověřená dvojice Prušinovský & Kolečko, tomu napovídá a po shlédnutí seriálu zjistíte, že tomu doopravdy tak je. Sám jsem se na jejich další dílo těšil, ale sám jsem nevěděl co od seriálu čekat, ani tentokrát jsem zklamán rozhodně nebyl. Jedinečný nápad, opět tu je skvělý humor a hlášky. V posledních dílech zjistíte, že seriál není pouze komedií, ale z části i dramatem. Takové zakončení jsem u žádného seriálu ještě nezažil. Rád bych tu opět pochválil obsazení. Martin Hofmann, který po skvělém výkonu v Trpaslíkovi znovu zazářil, ale např. Erika Stárková, Zdeněk Godla atd. byli pro mě před seriálem naprosto neznámí herci a všichni zvládli své role skvěle. Příznivec druhé série však nejsem, protože si myslím že by to seriálu neprospělo a hlavně jsem z něj až tak unešený zase nebyl. Rozhodně to však bylo opět parádní dílo a na to další od Prušinovského a Kolečka se už velmi těším. ()

Aiwcz

Začátek super, má to energii, ráz, nápad, sympatické obsazení a skvělé charaktery, pak tomu však dochází dech. Některé dějové linie jsou zbytečně roztáhlé, jiné jsou až zbytečně rychle upozaděny. Seriál se rychle stává předvídatelným a finále doslova vyšumí. Škoda, mohlo se jednat o nejlepší český seriál této dekády. ()

Ironhead

První díly pecka a našlápnutý hlášky, postupem času to bohužel transformovalo v čím dál v méně zábavnou a méně legrační agitku. Poslední díly mě vyloženě už nebavily. I tak určitě nadprůměr tvorby ČT. ()

Brenda.Ch

Dycky Most ! Musím dát plný počet hvězd, protože se jedná o geniální počin. Tak trochu tendenční, to nejde popřít, s podtextem "jací jsou ti Romové vlastně roztomilí" a "změna pohlaví je prima", ale pokud se přes to přenesu, vidím opravdu vtipný seriál plný vyprofilovaných a do detailu vypracovaných postav, promyšlený děj, velmi dobré herecké obsazení, přičemž navzdory občasným sprostým slovům a pikantním tématům tvůrci neklesli na brakové dno, právě naopak, nasadili a udrželi úroveň hodně vysoko. Fakt dobrá podívaná, oceňuji to. ()

rigby

Už předchozí díla této scénaristické dvojice mě zaujala svým trochu drsným, ale rozhodně originálním a neotřelým humorem, který se pro televizi ale moc nehodí. Proto jsem si nenechal ujít ani tento seriál. A musím konstatovat, že jsem byl spokojen. I když s časem a přibývajícími díly přibývala také hluchá místa, stále si to drželo svoji proklatě vysoko nastavenou černou laťku. Příjemné zpestření jinak sterilní televizní tvorby. ()

zigy

Neznámí herci včele s cikánem Godlou perlí perly od Kolečka, jen bych si představoval ještě daleko větší odvaz. Já jsem se kolikrát za celý díl nezasmál ani jednou. Ale zase když už, tak už pořádně.Trochu prdel, trochu sociální drama, a taky milostné. ()

tomino28

MOST! se dostane pod kůži, o tom žádná. Může za to především zasazení do svérázného prostředí a postavy, se kterými chcete prožívat každou jejich radost i starost, i když to nejsou zrovna příklady ctnosti. Mám osobně velkou radost z toho, že se Česká televize v tomto případě nedržela ani trochu zpátky a nebála se v dnešní době, kdy nás otravuje všudypřítomná korektnost, udělat seriál bez příkras a maximálně se přiblížit tomu, jak si tady u nás žijeme a opepřit každou epizodu několika výrazy, které jsou normálně ve vysílání za hranou. V tomto případě to ale není samoúčelné, kdyby snad postavy ze Severky mluvily jinak, nebyly by ani z poloviny tak uvěřitelné. Takže, pánové Kolečko a Prušinovský - smekám klobouk a jen tak dál. Zkrátka a dobře, každá republika potřebuje svůj Most! ()

Saxos

Těžko se odklonit od plného hodnocení. Použijeme "Dáša mi řekl" a je to pravda. Co bude dál. Úspěch byl, herecky ok, hodně lidí se baví, hodně to nas-re. Klady: ono je vše ze života. VŽDYCKY MOST! ()

RMN88 odpad!

nevím co na tom lidi mají. Nezáživné, od 3. epizody nevtipné, scénář je někdy opravdu stupidní. Opravdu nevím co na tom lidé mají ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

07.03.2020

Nominace na Ceny české filmové kritiky 2019

Nominace na Ceny české filmové kritiky 2019

03.01.2020

Padesátka českých filmových kritiků oznámila své nominace pro Ceny české filmové kritiky 2019. V čele seznamu stojí film o pomstě Staříci a komedie Jiřího Havelky Vlastníci, oba filmy mají po pěti… (více)

PF 2020

PF 2020