Série(5) / Epizody(45)

Oblíbené trio je zpět. Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se vrací v novém seriálu The Grand Tour, který je nepřímým pokračováním jejich posledního působení v Top Gearu. Naše trojka se vydává na cestu po celém světě, kde testuje různá auta, plní úkoly a především si užívají život jako "motoristi ve středním věku", kdy každou epizodu uvádí v jejich mobilním stanu. (UncleMorty)

jizvoun

Po prvním, takovém trochu neslaném, díle jsem se bál, že seriál upadne do zapomnění, ale postupně to dostávalo grády. Už je to zase ta moje oblíbená trojka stárnoucích nešiků, co se neustále popichuje, dělá si ze sebe humor, otevírá kontroverzní témata a vymýšlí neuvěřitelné nesmysly. Přesně proto jsem měl rád starý topgear, proto, že si dokážou dělat srandu úplně ze všeho, aniž by přemýšleli nad důsledky biče tzv. politické korektnosti. Grand tour je o něco více proložen vstupy s rozhovory, což je ovšem dobré. To jejich diskuzní okénko mě zatím pokaždé rozesmálo. Prostě to jsou pořád ty 3 muži po přechodu v tom nejlepším. ()

ssarka

Top Gear byl legenda,tady je to nastavovana kaše z už nastavovane kaše....moc hrané,moc plánované...za mě jasné ne.... dokola sleduji staré díly Top Gearu... ()

intheend

Ze začátku trochu zklamání někde mezi 3-4*. Každopádně druhá série to vytáhla na jasný 4*. A třetí série je na jasnejch 5*. Clarkson, Hammond a May jsou prostě nepřekonatelná trojka, která se skvěle doplňuje, je neskutečně vtipná a dokáže vymyslet neuvěřitelný absurdity. Čtvrtá série by měla být složená jen ze speciálů při absenci studia. Vzhledem k tomu, že speciály byly vždycky jejich nejsilnější stránkou tak si myslím, že nás čeká to nejlepší. Akorát se bojim, že to bude jejich labutí píseň a po čtvrté sérii nadobro skončí. ()

ondra.p

Pokračování nejlepší TV show všech dob. Tempo svaté trio udrželo, spád některých dílů už není takový. Ale přesto vysokých 85%. ()

jazvecc

Dokonalý prerod relácie (nie) len o autách. Populárna značka najznámejšej trojice auto žurnalistov v zostave: Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond v nových vlajkách Amazonu. Na televíznych obrazovkách posúva „ex“ značku Top Gear na úplne nový level. Nevykrádajú-inovujú. Výborný program na spestrenie večera, náučné a zábavné dobrodružstvo, ktoré jednoznačne zaručujú vyššie menovaní predstavitelia svojim typickým britským humorom a skúsenosťami ktoré jedinečne dokážu pretaviť do hodinovej metráže jednotlivých dielov. ()

Pacas

Co Vám budu, při Funeral for a Ford nejedna slzička ukápla. Miluju tyto tři blbouny a i když se mi auta pouze líbí a absolutně jim nerozumím, Top Gear a The Grand Tour jsem si užil naplno, děkuji! ()

Tomolokosi

Rok čekání... a stálo to zato!!! Chvilema mám pocit že scénář je trochu očividný, a byla by mi přijemnější trocha improvizace, jako to bylo ve starém pořadu, ale i tak nejsme ani trochu zklamaný. ()

Rorschach_SK

THEY ARE BACK. Čakanie dlhšie než na Godota, ale dočkali sme sa. Legendárna trojica automobilovej zábavy sa vrátila vskutku vo veľkom štýle a už úvod napovedal tomu, že odchod z BBC bol pre nich asi to najlepšie čo sa mohlo stať #FuckYouBBC. Cestovanie po celom svete s vlastným štúdiom, nový samovražedný Eboladrom, nová zábavná rubrika s celebritami (pre celebrity až tak zábavná zas nebola), jeden dlho očakávaný závod svätej trojice superáut a jedna veľmi zaujímavá stávka. Áno, závislosť je späť a sakra, chcem toho viac! ()

molotow

JE to vlastně top gear, má sice nové logo,trat, stan atd ale trapně se podobají, ne-li shodují. Je to jako nepovedené pokračování skvělého filmu. ()

Scoobys

Už po prvním dílu vím, že tohle bude úžasné napodobování starého Top Gearu, které se ovšem daří. A daří se ve velkém. ()

eyeskiller

Clarkson,Hammond a May su spat! V megalomanskej show, ktorej zacinaju byt obrazovky telefonov, notebookov a smart tv male. Top Gear bol top nie kvoli nametu, spracovaniu - bol top prave kvoli tejto trojici blaznov. Absolutna bomba! Nikdy som nebol tak stastny za minutych 5 dolarov (amazon prime) ako teraz. Znova je sa na co divat! Myslim, ze toto bude klinec do rakvy pre terajsi TG. The Grand Tour je TOP! ()

r3musko

Návrat vo veľkom štýle! Všetko, čo sa nám páčilo na Top Gear je späť pod názvom Grand Tour. Zatiaľ to pôsobí trochu chaoticky, každopádne omnoho zábavnejšie ako to čo zostalo z Top Gearu. ()

DarkSikorski

Tohle je prostě Top Gear. Ano, název je jiný. Místo je jiné. Není tu Stig a tak dál. Ale hlavně jsou tady ti tři šílenci, síleně rychlá auta, která jsou šíleně drahá a hlavně a především hory a hory šílené srandy. Už se těším na další díl a vlastně všechny další díly. ()

Ka.Stan

Hodnotit TGT po prvním díle se zdá trošku přehnané, ale co už. Za mě mi moderátorské trio sedí mnohem víc než 6 nebo kolik jich vlastně je u TG. Možná to to bude i tím, že jsem na tyhle "blázny" zvyklý z předešlých let a tak nějak jsem si na ten humor zvykl. Jinak musím pochválit ono cestování, kdy budou pokaždé vysílat z jiných měst a koutů světa. Naopak zklamaní je pro mě testovací trať, která se mi zdá tak nějak krátká. Nicméně celý koncept chválím. ()

verbal_cohle

Hodnoceno po zhlédnutí prvního dílu. Bohužel mi připadalo, že vizuálno vítězí nad obsahem. Třeba se vrátím k pozdějším dílům a ty mně to vyvrátí. ()

ReMusiCZ

TGT se vlastně drží stejné laťky jako byl TG s rozdílem, že nyní jsou s každým dílem v jiné zemi, což však na diváka ani nemá vliv a "absence" hostů mi vůbec nevadí. :) Co se ovšem moc nepovedlo je nynější náhražka Stiga, která je v podobě oplácanějšího chlapíka bez masky s rádoby vtipnými komentáři během jízdy na okruhu. // Co se týče 2. řady - oceňuji zrušení výše zmiňovaného "Stiga", ale naopak ze znovuzavedení hostů odvázán nejsem - přeskakuji. Jinak stejné... ()

Hurikan_mdx

"Nový Top Gear" mě jednoznačně zklamal. Ano, pořad o autech to není už někdy od začátku tohoto desetiletí, ale pod křídly amazonu se vytratilo pro mě i to, co bylo vlastně bylo na Top Gearu tím poutavým, a to brilantní humor. Tady bohužel dost "zameričtěl," což je pro mě u top gearu nepřijatelné. Nápad je dobrý - speciály byly to nejlepší, co Top Gear nabízel, ale s přílivem peněz ztratil soudnost a vkus. A moc mě nebaví se na jeden fór koukat celý díl. Oproti tomu musím vyzdvihnout sezónu Top Gearu 2016v režii BBC, která si udržel jak humor, tak i jeho vkus. A je mnohem víc o autech, ne o snobství. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse