whass

Ale jo jako celovečerní dbrodružný film to obstojí...žádný zázrak to sice není ale dá se to..zvláště když tu je Jackie Chan. ()

nocnimura

Velmi očekávaná opětovná spoluúčast Owen Wilson - Jackie Chan a velmi rozporuplný dojem; na třech hvězdičkách se to udrží snad jen kvůli scéně s nesmrtelným Arnoldem ()

Toja34

S předlohou to má společný sice pouze hlavní motiv, ale to nevadí. Pěkná výprava, má to spád a když je v titulcích Jackie Chan, tak vlastně nemůžete být překvapeni tím, co vidíte. Dětem se to bude líbit :))) Fogg je na mě moc střelený, ale ve filmu je vše jinak, takže ani tahle změna není ke škodě. ()

padlar

S původním románem to opravdu nemá mnoho společného, ale to jsem více méně očekával, takže jsem se docela bavil po celý film. ()

KristKrist

Doufám,že někdy shlédnu nějaký pořádný film na tenhle námět.Zatím mě žádná cesta kolem světa moc nepotěšila. Co se týká tohoto snímku,má pár pasáží které pobaví a jsou zajímavé,ale je jich opravdu málo. Hvězdné herecké obsazení je ve svých rolích nepřirozené. ()

Job29

Tak jako v každém filmu Jackie Chan nezklamal. Jeho krkolomné kousky jsou nadmíru uspokojující. Ve filmu se na moment objevil Owen Wilson, který s Chanem už něco natočil. Za zmínku stojí i Arnold Schwarzenegger a jeho minirole. Film jsem si užil. Proto hodnotím takto. ()

Milabusek

No takový nadprůmněrný filmeček, ale škoda jen že se více nevyužila role Arního škoda škoda já bych mu dal tedy větší roli, ale co se dá dělat takže jako vždy dávám těsných 65%. ()

gagun

Velmi průměrná zábava, dojící zašlou slávu Jackieho Chana....neustálý haha výraz na tvářích všech herců pitvoreskně se snažících přidat filmu další humor, který tam prostě není. Cesta kolem světa byla spíše dobrodružným dramatem, a vždy když se z dramatu dělá komedie to musí dopadnout strašně...zde to naštěstí dopadlo jen průměrně..........Na druhou stranu se dá tvůrcům vytknou jen velmi malá snaha zakrýt plastovost většiny objektů, která je prostě evidentní...................................Velmi jednoduchá rodinná zábava obohacená o špatné kung-fu serepetičky........45% a jsem dobrák ()

lordofrvhp

Za nejlepší zpracování Verneovy knihy považuji animovanou seriálovou verzi,ale i tahle má své velké kvality.Zatímco kreslená verze byla především o napětí a dobrodružství,tohle je nezávazné blbnutí pro dospělé.Lokace krásné,nejrůznější celebrity v drobných rolích zábavné,hudba Trevora Jonese dokonale podkresluje film a i ta závěrečná písnička má něco do sebe.Chtělo by to jen dát větší prostor některým postavám a byla by to vynikající infatilní výprava za dobrodružstvím.75%. ()

PowPow

Pro někoho zneuctění oblíbené knížky, z níž udělal Jackie Chan ujetou akční karikaturu (což ještě úplně dorazil Arnold), pro mě velice odlehčená rodinná sranda, která si na nic víc nehraje, a právě proto funguje. ()

Leira

Asi by si to zasloužilo o hvězdičku míň. Po prvních minutách jsem to chtěla dokonce vypnout. Ale zkuste radši vypnout mozek a prostě si jen užívat Jackieho volnou jízdu - a zaposlouchat se do fantastického soundtracku z pera Trevora Jonese - taková ta klasická, nefalšovaná, ničím nerušená filmová hudba, která by obstála u největších blockbusterů devadesátých let i milénia. Odlehčená zábava vystavěná na pilířích prastarého klasického příběhu zaručena. Upřímně - stále u mne vede kreslená verze z mých dětských let, ale tohle je příjemná oddychovka. Jo a princ Arnold. A ptačí lidi. Podržej spolehlivě tu čtvrtou hvědzu. ()