illy.cz

Ach jo...takovou kravinu jsem už dlouho neviděl. Ostatně to je ale asi každý film, ve kterém se objeví Jackie Chan. Jakmile vidím ten jeho pitvořící se ksicht mám po filmu... Jenom asi Rush Hour, Rytíři ze Shanghaje a Tenkrát na východě za něco stály. ()

Jerryy

Než jsem si film pustil , tak jsem si zde přečetl nějaké ty komentáře, na základě kterých jsem od filmu vůbec nic nečekal.Jenže pohádkově dobrodružný snímek mě velmi mile překvapil.Film měl spád , veliké tempo , žádná hluchá místa , Jackie opět zahrál slušně.Když film budu brát jako pohádku od které člověk nic nečeká a kterou si pustí po celodenním pracovním vytížení , tak myslím že 4 hvězdy jsou na místě. ()

Cruchot

Není to zas až tak strašný film, jak by mohly napovídat některé komentáře tady kolem. A to hlavně díky ústřední trojici hlavních hrdinů (výrazně film prosvítila podle mě zejména půvabná Cécile De France) a několika velmi svižným a vcelku zdařilým akčním sekvencím. Pravda, hodně věcí se tu zas až tolik nepovedlo (jako trapný hlavní padouch, pár hluchých míst či zmatený střih), ale jako oddechovka je to fajn. Jen je třeba úplně zapomenout na knižní předlohu, s níž toho tahle hříčka věru příliš společného nemá. ()

ex.it

Můj mladší bráška to má za nejoblíbenější film. A já se mu absolutně nedivím. Kdyby mi bylo jedenáct, dala bych o dvě hvězdičky více. Ale mě osobně se film zdál dost "trapně" přehnaný. I když Jackie Chan dokáže každý film alespoň trochu zachránit. ()

Jeand´Boa

Pravda, také se to zrovna zvlášť nedrží původní předlohy...ale dobrou radou je, že od toho nesmíte čekat něco velkolepého... je to normální taškařice, které se ledasco nepovede, ale na druhou stranu je provedena nádherně šíleně a krásně barevně... je to jako zbarvený podzimní list padající ze stromu, který se vesele točí v studeném větru... zkrátka šílená jízda plná pastelu... já jsem se bavil i přes své kritické kroutění hlavou nad stupiditou a infantilností některých pasáží... líbilo se mi to... hlavně ta široká paleta (no vida, zase jsme zpět u barev) herců, kteří neváhali pustit se do zcela vedlejších pidirolí... ()

cure

Tuctová zábava s nadpriemerným Steve Cooganom, pričom ani Cecilia nieje na zahodenie. Pozerateľné to určite je, aj keď po 50 rokoch od poslednej verzie si mohli dať tvorcovia viac záležať na spracovaní takého veľkého námetu s obrovským dobrodružným potenciálom. Snáď sa toho za pár rokov chytí niekto zodpovednejší. 50%. ()

Torgal

Niekoľko naozaj vtipných momentov je prevalcovaných množstvom podriemerných. Všeobecne je humor ale dosť naivný a primitívny. Jackiemu to tiež už nekope tak ako za mlada. Prežiť sa to dá, ale veľká sláva to teda nie je. 4+/10 ()

Lucas87

Další bláznivá komedie špatně oceněna na CSFD, rozhodně bych to nenazval odpadem, ale příjemnou oddychovkou. Full stars ode mě. ()

Kadas97

Uznávam, že film nebol určený divákovi ako som ja, ale aj ta to bola veselá dvojhodinovka, kde sa prostredia deja menia rýchlosťou šlapacieho lietadla. Jackie Chan podal tradičný výkon a aspoň trošku film okorenila prítomnosť Roba Schneidera. 4 z 10 ()

Kingjiri

Upřímně, za 110 mega bych čekal sofistikovanější scénář. Aspoň by nemusel mít humor tendence být až tak infantilní, což občas kazilo dojem z jinak obstojný dobrodružný komedie. Potěšila však výprava, množství cameo roliček, dobová atmosféra nebo svižný tempo vyprávění. Akce mohla být zběsilejší, ale zase jí bylo celkem dost. Kdyby se cílovka bijáku posunula z dětskýho publika na celou rodinu (tj. diváky všech věkovejch kategorií), dalo by se hovořit o lepšim žánrovym průměru, takhle dávám dvě hodně silný hvězdy. ()

kilobyte

Vše vsazeno na komediální stránku a přesto je film dost nudný a nezábavný. Některé "vtipné" scénky na mě působily až trapně a jen Jackieho souboje mě držely při vědomí. Na dvouhodinový film toho bylo proklatě málo. ()