Acrobat odpad!

už sú zrejme kúpené vstupenky. Poberiem sa do zákulisa. Zastavuje ma chlap, ale ja hovorím, "ja k tomuto patrím." Pozerám pozerám a kde nič tu nič. "Pretože tu si na zlom filme chlapče, hovorí slepý muž." Zázraky sa nenašli, pribudlo len veľa smradu po amatérčine a minime dobrodružstva. (videné JOJarchív) ()

mira.l

Filmových zpracování jednoho z nejlepších a zároveň (aspoň v té literární, ale umí-li se to, třeba i v kreslené seriálové podobě) i nejzábavnějších Verneových děl existuje několik, já jsem si asi dost nešťastně jako první vybral zrovna tohle. No co, dá se doufat, že každé jiné bude snad lepší, protože tohle bylo jakože dost hrozný. Kam se ztratil "zavšechokolnostígentleman" Phileas Fogg?? Tohle je kýč jak bič, popravdě řečeno nějak nevím, jak to přesně popsat, k čemu to přirovnat. Zprznění Verna v té "nejčistší" podobě, s šaškem jako je J. Chain v čele. Ještě že další trouba, kterýho dost nesnáším, Owen Wilson, se tam mihnul jen na pár desítek vteřin. No a Arnolda asi nemá smysl moc komentovat, nicht Wahr, Herr Guverner?? Ta jedna hvězdička je za Cécile De France. Pozor, neplést s postavou, kterou tam ztvárnila, ta nemá s původním dílem nic společného. Ale pro mě byla Cécile asi jediným důvodem to aspoň dokoukat, na ni se rád podívám (skoro) vždycky. ()

rublik05

Celkem vtipná a povedená komedie, určená především pro nenáročné publikum. Na večer, nic u toho neřešit, nepřemýšlet. Ideální záležitost. 7/10. ()

Nix

Jedna z ne povedených Chanovek, která dokonce ani nemá klasické kouzlo, jako ostatní filmy Jackieho. Nějak mne ani nebavil jeho kolega. Celé se to ani nepřiblížilo k Julesovi ani z dálky, bohužel tohle se nepovedlo a nestojí to za další podívání. ()

GOGO3000

Bláznivá komedie s Jackie Chanem. Při některých scénách jsem se řehtal jako kůň. Šílené eskapády hlavních hrdinů jsou možná až přehnané, ale v celkovém dojmu z filmu to není příliš na škodu. Film mě pobavil a to jsem od něj také očekával. ()

JohnZ87

Jméno Arnolda Schwarzeneggera na obalu DVD se drží hesla "obal prodává". Arnold zde má jedno trochu větší cameo, ale rozhodně nepatří k ústřední trojici protagonistů. Nicméně přes tento marketingový tah nebo spíše lehce klamavou reklamu naštěstí akce i bez Arnieho pěkně odsýpá díky skvělému Jackie Chanovi, na kterém prakticky celý film z velké části stojí. Akce má šťávu, spád i špetku vtipu. Steve Coogan coby představitel hlavní role za Chanem mírně zaostává, ale není to nic tragického. Film díky časté změně prostředí velmi svižně ubíhá. 70% ()

Zombiepod

Až také zlé to nebolo, práve naopak, celkom slušne som sa pri filme bavil, Jackie Chan fakt nemal chybu! Jednoduchá oddychovka plná napínavých aj komických scén s happyendom, ktorá sa po ťažkom dni kľudne dá pozerať a nevadilo mi vidieť to ani tretí krát. ()

johhny007

Tohle je totální ovar knihy, ale proč ne ? Jelikož sem nevídel 1 film z roku 1956 tak to zas tak špatné nebylo , ale je pravda takové nemastné neslane v porovnání s knížkou TRAPAS! A taky bylo celkem ubohé dát na hlavní plakát jako vodítko Arnyeho ;) 70% ()

DadysGirl

Juhů, to byla sranda! Miluju animovanou verzi Willyho Foga, tady je to Phileas, ale stojí za to! :) Herci si to užívali, o tom není pochyb... Jackie Chan je asi jedinej Asiat, kterého opravdu můžu... Spousta hlášek a vtípků, super oddechovka... ()

biergof

Jednoduché a zábavné. I s Arnoldem jsem se nasmál. Nejsilnější kouzlo filmu pro nenáročné spočívá v tom, že jej můžete sledovat a dívat se pořád do kola a stejně se neokouká. ()

Scraffy

Príjemná oddychovka, ktorá sa na nič nehrá a prináša nám priemernú, ale zábavnú jazdu plnú dobrých nápadov. Dvojica Chan - Coogan sú dobrý a do filmu dobre pasujú. Ja som si to užil. ()

MFloyd

Bez mučení se přiznám, že jsem byl tímto filmem mučen. Nemám rád Jackieho, Owena a jejich polotrapný "humor". ()

MrMir

Vyprava odflaknuta jako blazen. Spise to byla akcni kung-fu komedie. Fog zatlacen do pozadi, po britskem gentlemanskem humoru ani pamatky. Arnold si to taky mohl odpustit. Priste dam radsi predsnost kreslene verzi... ()

amyth odpad!

Tak tohle je blamáž. Kdo kdykoliv slyšel alespoň vzdáleně o předloze tak musí chtě nechtě připustit, že takové prznění předlohy by mělo být trestné. Nemohu to nazvat jinak než zhovadilost. I jako totálně bezduchá zábava je to nedostačující. Paskvil ()

Suomi

Hrozná nuda, skoro žádný humor i když Arnold jako sultán ušel,škoda jen že Jackieho Chana nenechali blbnout jako v jiných svých filmech. ()