Skylwalker42

Dobře vím, že je to nehorázná blbost hodná jedné hvězdy, která s původním románem společného tak jen Fogga. A to jen jménem. Ale mám to jaksi rád. Pamatuji si jak v kině před časy dávnými, jsem se dost bavil. Humor není tak přízemní a Jackie Chan tomu dodával správný komediální šmrnc. I ten turecký Arnold byl neskonale vtipný A dalším plusem je nabitý orchestrální soundtrack od Trevora Jonese. . ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 8/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

Lilith03

Jules Verne je můj oblíbený autor a tenhle příběh je jeden z mých nejoblíbenějších. I přes obrovské odchylky a občasné situace, které byli přitažené za vlasy je tenhle film ovšem moc dobrý. No neříkejte, že Jackie Chan, Rob Schneider a Arnold Schwarzenegger nebyli naprosto úžasní a skvělé zpestření filmu. Fogga bych stejně jako ostatní uvítala jako džentlmena a né takového hňupa, ale nemyslím si, že by za to mohl Steve Coogan, nýbrž režie a scénář. ()

Jardys88

Dneska jsem se na to podíval protože to známí vychvalovali až skoro do nebes. Jo jo není to nejhorší. Spousta známích osobností a samozřejmě můj oblíbený Jackie. Bohužel se mi naprosto nelíbil Steve Coogan. ()

lele

Musím říct, že na tuto ptákovinu se vždycky ráda znovu podívám. A nejvíc se těším na Arnolda, nemám ho nějak zvlášť ráda a tohle je podle mě jeho nejlepší role ;) ()

zurivymlok odpad!

Někdy se divím, že mám Jackieho tak rád, když se 60 % filmů hodí opravdu jen pro odpad. U Jackieho si hold člověk musí vybrat těch deset patnáct nejlepších a na zbytek zapomenout. Škoda, že nedává spíše přednost kvalitě před kvantitou. ()

Mangus

Žáner dobrodružný tento film plne vystihuje. Pekné, farebné scény, mnoho vynálezov (aspoň zozačiatku), cesta okolo sveta, pár neprajníkov. Jediná vec, čo mi prekážala, je už spomenutá prevaha akčných scén s Jackie Chanom. Nie že by to nebola sranda, ale myslím, že tento film mal byť o tej ceste, z ktorej tam moc nie je. Vlastne tam preskočia desiatky dní a zobrazených je iba pár zastávok (aj keď Arniee bol super :-D ). Ku koncu sa to skôr zvrháva na shanghai sériu komédií (Vtedy na východe, Šangajskí rytieri) a dokonca sa tam ukáže aj Owen :-D. No, ale dajme tomu..., celkom dobrý dobrodružný film. 6/10 ()

Insomnia

Už som videl oveľa lepšie adaptácie tohoto knižného diela, toto spracovanie s originálom má veľmi málo spoločné, tí, ktorí si prečítali knihu vedia, že je to blbosť, ale pre tých, ktorí nepoznajú knižnú predlohu, to je celkom dobrá zábava. ()

Svadbos

Chruňácka adaptácia klasiky Jula Verna je umuprostá a priehrštie CG efekty neukazujú prítomnosť cestovania po svete až na niekoľko medzinárodných lokalít. Vo filme z roku 1956 sa mihnú Sinatra, či Dietrich, tu zas Schwarzenegger v srandovnej parochni. ()