(fjw)

Docela povedená taškařice. Nic v ní už nehledejte. Zábava na sobotní večer rozhodně postačí. Jackie Chan stále v dobré formě, roztomilá Cécile De France a Arnold v cameo roli:) ()

Honzus

Ano, je to nechutné zprznění jedné z nejlepších verneovek, ale svižné tempo a pár skvělých fórků filmu nelze upřít. Jackieho Chana sice vůbec nemusím, ale tady mi ani moc nevadil, přestože občas některé jeho výstupy působili jak z jiného filmu. 3 hvězdy, které Cěstě kolem světa dávám, jsou především za hezký závěr, stejně hezkou Cecile De France a výtečné epizodky s Arnoldem a bratry Wilsonovými. ()

mr.bredok

Původně jsem to koupil pro děti - moc je to nebavilo. Nakonec jsem se na to dodíval a zdálo se mě to docela úsměvné. ()

jamoje

hmmmm.... celkom zabavne :) stretnutie s bratmi Wrightovcami, kapitan lode bez bradaviek, zopar naozaj dobrych napadov ()

route60 odpad!

Tato Cesta kolem světa za 80 dní Franka Coraciho je jedním slovem hnus, ale já k tomu musím říct více jde o největší zklamáni co jsem viděl, 110 000 000 dolarů se dá investovat mnohem rozuměji, ono Jackie Chan musí cpát tu svou akci všude za každou cenu a Arnold Schwarzenegger je v tomto filmu tak strašně trapný že se člověku dělá zle, čert vem tento film. 0% i to je moc. ()

Marty_cz

Komedie kde je v hlavní roli Jackie mě nikdy nezklame (výjimkou Tuxeda). Opět mě to celé pobavilo a tahle lehká, ale skvělá komedie mě náramně a skvěle pobavila a kde nestačila komedie náramně to doplnilo bojové umění (kung-fu). Což o to, že jsem taky chtěl vyrazit po filmu do světa a bylo mi jedno co to znamená vše okolo, ale film na mé dětské já zapůsobil velice motivačně. Naštěstí jsem sebral rozum do hrsti a zjistil, že by semnou asi žádný kung fu master nejel a ochotně mě nikdo nehostil u sebe doma, jako třeba Arnoldek. Určitě doporučuji skvělí film. ()

gefr

Parádní bláznivá komedie, na kterou se nezapomíná. Výborné obsazení, různorodé natáčecí lokace a pohyby Jackieho Chana jsou prostě pecka. ()

Madhuri

Ten film mi tak v 7-8 připadal jako ten nejvtipnější, nejlepší a nejúžasnější film na světě, a když jsem ho pak dostala na DVD byla jsem nejšťastnější na světě a pouštěla si ho pořád dokolečka (pak se začalo sekat a nakonec už nefungovalo vůbec)...No s odstupem času docela ztratil na kráse, některé ty vtipy už jsou taky vlažné a už se neválím po zemi v záchvatech smíchu když se Fog v Indii převlíká za ženu nebo když se ho inspektor co ho pronásleduje mrzačí (v čem mu úspěšně pomáhá Jackie Chan). Nebo když se kalhoty Jackieh Chana (ehm, jak se vlastně jmenoval v tom filmu O.o ), když visí za provaz na horkovzdušném balónu, zachytí za sochu, takže pak lítá nad Paříží v ternýrkách. Ale stejně je to pořád koukatelné, stejně se pořád některým věcem směju a ta lovestory i je pořád v celku dobrá. Po tom co jsem se zamilovala do martial arts filmů, oceňuju i souboj v čínské vesnici. A Jackieho chlastací máti je skvělá pořád. Asi se na něj v brzké době kouknu zas ale bojím se že bych šla s hodnocením ještě níž. A protože je ten film část mého dětství tak nechci, ať spadne v mých očích úplně. Nechám to tak, a už se v tom rejpat nebudu. Normálně bych dala asi 2, ale za dětskou nostalgii a protože jsem fan Chana tak 3***. ()

wowylgu313

A tak jako na to jedno zkouknuti a za pár let znova asi i jo :)) Jackie Chan ve víceméně v humorném podání úplnou náhodou/omylem cestuje kolem světa různými prostředky šíleného vynálezce. Rodinný, klidný. Neurazí. Nenudí. Občas se zasmějete. Samozřejmě nečekejte nic extra hlubokomyslného. Prostě když nevíte coby, dokoukate to ;) ()

AnnaW

Pravda, je to slátanina a rozhodně není znát, že předlohu kdysi dávno napsal Verne, nicméně úplný odpad to taky není. Řekněme že jako oddychový film na rodinné odpoledne to není hodné zatracení, pro rodiče je to menší utrpení než třeba Disneyovské filmy o Medívkovi Pú a jsou tu dokonce místa s jemnými vtípky. Výprava je slušná. Dávám tak za 40 - 50% . ()