Frontier: V kůži nepřítele

• Kanada Frontier
Kanada, (2016–2018), 14 h (Minutáž: 43–52 min)

Série(3) / Epizody(18)

V Severní Americe 18. století se bezohlední trapeři a podnikavci snaží vyrvat kontrolu nad obchodem s kožešinami z rukou mocné Společnosti Hudsonova zálivu. (Netflix)

fricek12

Moderní, pěkné kostýmy, ale děj a scény hodně naivní. Čekejte od toho spíše takovou tu pohádečku na pokračování ze Studia kamarád. Současný napodobitel Kabira Bedi se do hlavní role prostě nehodí, není to dobrý herec a přes ty všechny svaly neumí ani pořádně chodit - takovej chlap by v těch lesích prostě nepřežil :-) Ale koukat se na to dá... ()

Thalin

Už jen  kvůli prostředí, kde se to odehrává a surové postavě, kterou hraje Momoa, se mi to hrozně zalíbilo. Pravda, některé charaktery jsou vcelku ploché a jsou víceméně navíc, ale jinak je to pořád kvalitní záležitost. Alespoň pro mě. ()

NagatoPein

Príjemný TV/NET seriál z kanadského prostredia z 19.storočia. Je z neho cítiť značný TV duch, je to napr. o triedu slabšie ako Vikingovia, no stále fajn a pozerateľné. Jason Momoa má konečne vedúcu rolu a uvidíme ako sa s tým popasuje. Zatiaľ celkom fajn aj keď má ešte čo zlepšovať. ()

eltazar

Khal Drogo nahodil plášť ze zvlášť dobře vydělaného kožichu akéhosi zvěrstva a docela mu to i v Kanadě jde :) seriál je koukatelný, i když postavy jsou ploché a ničím, ale vůbec ničím vás nepřekvapí (což spíš připisuji scénáři), a tak nějak dopředu tušíte co se stane za chvilku. Některé scény vás vysloveně praští do očí svou nelogičností či - jak to nejlépe nazvat - asi blbostí, ale je to tak 1 scéna za díl takže relativně ok. Prostředí je ale boží a neokoukané (pokud vynecháme Revenanta). Ke konci 1.série se ale díky novým postavám začíná seriál trochu víc rozjíždět - ne do extrému, ale příjemně, jsem docela zvědav kam budou další díly ubíhat. zatím 70%. ()

vonBahnhof

Ja začínam byť vážne nahnevaný, lebo toľko prostriedkov, takú výpravu a také moje očakávania udusiť v takomto hnoji, to by si zaslúžilo fyzický trest. Varil som sa ako žaba a záver tretej série, to je, ľudia, hnoj, že uvažujem o vlastnom zdravom rozume, že som do toho dal 15 hodín zo života. Hájim si to vernosťou a vytrvalosťou. Uvediem jeden kontrast, aby ste pochopili, že toto sa má pozerať len ak sa chcete potretať za uvedené cnosti. Seriál je o lovcoch kožušín, obchodníkoch, indiánoch v okolí Hudson Bay v Kanade a ich vzťahoch medzi sebou a s HBC - Hudson Bay Company, sídilacou v Anglicku, vlastniacou túto oblasť. Celú prvú sériu nemáte dôvod myslieť si iné, než že záver by mohol byť tak dobrý, ako je priebeh. Priatelia predposledný diel 3. série sa končí bojom na pláži v Škótsku. Fakt! Hŕstka spoločnosťou vyvrhnutých začína boj novozélandským Haka pokrikom a víťazne a ukončene vydesí a nakrája zástupy červených kabátov. ... Čo na to povedať? ... Nasledujúci - posledný diel 3. série, sa však začína tým istým bojom na tej istej pláži, kde zástupy červených kabátov postupne zajmú či nakrájajú tú istú hŕstku spoločnosťou vyvrhnutých divákom milovaných. V úplnom závere sa dozvieme, že syn hlavnej postavy, ktorého sama hlavná postava označila za mŕvu žije, a on to neeetuuušil! V Games Of Throne bol Momoa omamne mamografický a tu je proste taký istý, len 3D vytlačený a upražený do tvaru kuracích krídielok. ()