Obsahy(1)
Největší wrestlingová show roku Wrestlemania 33 se uskutečnila 2. dubna 2017 v Camping World Stadium (Orlando, Florida). Na kartě se sešlo třináct zápasů.
1) Kickoff: Neville vs. Austin Aries (Cruiserweight Championship)
2) Kickoff: 2017 André The Giant Memorial Battle Royal Match
3) Kickoff: Dean Ambrose vs. Baron Corbin (Intercontinental Championship)
4) Shane McMahon vs. AJ Styles
5) Chris Jericho vs. Kevin Owens (United States Championship)
6) Bayley vs. Charlotte Flair vs. Sasha Banks vs. Nia Jax (Fatal 4-Way Elimination Raw Women's Championship)
7) The Hardy Boyz vs. The Club vs. SAWFT vs. Cesaro & Sheamus (Fatal 4-Way Ladder Raw Tag Team Championship)
8) John Cena & Nikki Bella vs. The Miz & Maryse
9) Seth Rollins vs. Triple H (Non-sanctioned match)
10) Bray Wyatt vs. Randy Orton (WWE Championship)
11) Goldberg vs. Brock Lesnar (Universal Championship)
12) Alexa Bliss vs. Becky Lynch vs. Mickie James vs. Natalya vs. Naomi vs. Carmella (Six-pack Smackdown Women's Championship)
13) The Undertaker vs. Roman Reigns (No Holds Barred)
(TheSpearCZ)
Účinkují
Mark Calaway
USA
Nejlepší filmy:
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Divoké vlny 2 (2017)
Joe Anoa'i
USA
Nejlepší filmy:
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)
Rachot (2021)
Ta druhá (2020)
Brock Lesnar
USA
Nejlepší filmy:
Hon na lišku (2014)
Bill Goldberg
USA
Nejlepší filmy:
Trestná lavice (2005)
American Satan (2017)
Looney Tunes: Zpět v akci (2003)
Windham Rotunda
USA
Randy Orton
USA
Nejlepší filmy:
That's What I Am (2011)
Changeland (2019)
12 kol: Reloaded (2013)
Allen Jones
USA
Shane McMahon
USA
Nejlepší filmy:
Rollerball (2002)
Kevin Steen
Kanada
Chris Jericho
USA
Nejlepší filmy:
Terrifier 2 (2022)
Jay a mlčenlivý Bob: Přeprc (2019)
Super Mac (2010)
Colby Lopez
USA
Nejlepší filmy:
Psí kusy (2019)
Velké šéfky (2020)
Žraločí tornádo 4 (2016) (TV film)
Paul Levesque
USA
Nejlepší filmy:
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Blade: Trinity (2004)
Pamela Martinez
USA
Mercedes Kaestner-Varnado
USA
Nejlepší filmy:
The Collective (2023)
Ashley Fliehr
USA
Nejlepší filmy:
Psych: The Movie (2017) (TV film)
Savelina Fanene
USA
John Cena
USA
Nejlepší filmy:
Legendary (2010)
Ferdinand (2017)
Sebevražedný oddíl (2021)
Nicole Garcia
USA
Mike "The Miz" Mizanin
USA
Nejlepší filmy:
Souboj s rodinou (2019)
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Maryse Ouellet Mizanin
Kanada
Nejlepší filmy:
Santův malý pomocník (2015)
Voják 5: Bitevní pole (2017)
Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film)