Kazišuci

• Kanada

• Austrálie

Komedie

USA, 2018, 102 min

Zdejší hodnocení bych vůbec nebral na zřetel. Asi se v něm našla banda lidí, kteří neměli náladu na komedii v době, kdy si pustili komedie. Kazišuci jsou totiž super. Jasně, jsou nekorektní už svojí podstatou. Kdo z čerstvě zletilých by chtěl mít rodiče, kteří je na maturiťáku budou šmírovat a snažit se o to, aby nedošlo k pohlavnímu styku. A když už se to dozví, tak který dítě by se s nimi bavilo. Jasně, uznávám, že tohle je na hlavu...ale všechno to kolem? To je jedna velká prdel. A doufám, že John Cena dostane víc takových rolí. Viděl jsem v něm totiž komediálně akční postavu současnosti, která mi tu po Arnoldovi sakra chybí.(14.7.2018)

Trojice zoufalých rodičů právě zjistila, že jejich dcery chtějí na maturitním plese krom alkoholu a lehkých drog vyzkoušet i sex. A v tom jim musí za každou cenu zabránit. Na konci ale možná zjistí, že problém není v jejich dětech, ale v nich samotných… Kazišuci jsou povedená komedie, v níž se funkčně střídají humorné scény s těmi vážnějšími a dospělejšími. Humor naštěstí převládá a nebýt pár zbytečně přepálených scén, mohlo to být ještě lepší. I tak je to ale překvapivě hodně příjemná věc.(26.7.2018)

Od počátku nikdo nedoufal v úspěch téhle komedie, ale první pozitivní reakce vzbudili dojem a je to vlastně hodně příjemná teen podívaná, kde místo kluků, si to chcou rozdat na poprvé holky a z toho jejich rodiče mít radost rozhodně nebudou. Největším kladem fimu je John Cena, který se velmi pomalu, ale přímě šplhá za slávou a nedivil bych se kdyby za pár let byl konkurencí The Rocka. Najde se zde celkem hodně vtipných situací ( Ass Beer) a to především v druhé půlce, ta první malinko pokulhává. Ale 4 hvězdy dám s radostí. 75%(28.6.2018)

Kdyby měla Lady Bird tři hubatější ségry, vypadalo by to asi nějak takhle. Tyhle slečny jsou možná o trochu méně oduševnělé, jinak ale dření podobná témata jako Gerwig, akorát sítem hrubozrné komedie. Poselství o tom, že i holky můžou nezávazně šukat, tedy řeknou naplno, aby to došlo úplně každýmu, ale nemůžete jim to mít za zlý. Hlavně je teda i ve slabších místech drží rodiče, u jejichž eskapád jsem se možná smál víc, než by se na press projekci slušelo. Možná jen ubrat na těch popkulurních hintech, i když k urputnosti "cool rodičů" to vlastně sedělo. How do you do, fellow kids! 70%(23.4.2018)

• castor

Troufám si tvrdit, že od označení komedie se očekává humorný nadhled a úsměvné momenty korunované košatým závěrem. Nějaké to pozitivní poselství a všeobjímající závěr tady sice máme, ale zbytek zoufale chybí. Pokud tedy divák neočekává infantilní vtípky á la bývalý wrestler Cena si nechává lít alkohol do řiti. Trio rodičů se totiž náhodně dozví, že trio jejich dcerek chystá o maturitním večeru odstřelit své panenské blány. A podle opatrovnických rodičů na to mají ještě dost času. Někde jsem četl, že výsledek působí opravdově. Cože? Tvůrci se chtějí zavděčit snad úplně všem, takže nechybí „konflikt“ mezi dvěma generacemi, komunikační bariéra, matka samoživitelka, ujasnění sexuální orientace, rasově smíšené manželství nebo i to, že ty tři holky vlastně nejsou žádné krasavice. Osobně jsem prostě nějaké zajímavé a hlavně uvěřitelné hrdiny nenašel. Postavy jsou ploché, dialogy mizerné, jednání rodičů prostě nefunguje (ač jsme v žánru, v jakém jsme), tlačí se zbytečně moc na pilu a aranžmá přisprostlého balení ještě jaro nedělá. Pár gagů se podařilo (Leslie Mann v pokoji mladých milenců), John Cena je místy slušným přídavkem, naopak Ike Barinholtz mě solidně vytáčel. Hromadné zvracení nechybí. Super.(12.7.2018)

U scény pití piva jsem prskal smíchy. Rozhodně ji považuju za jednu z nejsměšnějších v historii. Potom je ještě dobrá jedna sexuální hra v jistém domě, kde rodiče zůstanou sami a synátor se jde bavit na maturiťák. Kromě tohoto obsahují Kazišuci jen plno moralisticky předvídatelných trapáren. Díky nezdařenému dětskému castingu se druhé Prcičky ani náhodou nekonají ale na druhou stranu John Cena by se rozhodně v komediích dokázal živit poměrně s přehledem. Škoda, tohle potenciál mělo rozhodně větší než byl výsledek. 50%(17.7.2018)

Lehce nadprůměrná komedie, která bohužel nevybízí (alespoň u nás v Evropě) k záplavám smíchu a nabízí tradiční mišmaš přepálených gagů, které jsou celkově spíše fajn než trapné a v době ústupu klasických “áčkových” vyloženě nečernošských komedií jsem za tenhle kousek vlastně celkem rád. Dvojka samozřejmě bude a doufám, že to rodičové konečně rozjedou naplno. John Cena se s herectvím celkem sžil a klidně bych se i nebál tvrdit, že za pár let utáhne pár svých projektů jen přes své jméno (Duke Nukem mrk mrk 😉)..6/10(12.7.2018)

Rodičovská hra na staré známé "vtipe vylez": A protože má film opravdu poskrovnu vtipů, které rázem do hodiny dojdou, musí divák zapojit fantazii a účastníky tlačit k tomu, aby ještě ze sebe něco vydaly. A bohužel nevydá ze sebe nic ani režisérka a už vůbec ne scenáristé, rovným dílem ve svém oboru málo zkušení. Vypadalo to, že po dvou dekádách, tedy od Prciček, se objevila komedie, která (re)startuje novou éru přisprostlých pubertálních komedií. Film je relativně zábavný, jde ale o to, jak se stavíte k občasně obnaženým genitáliím a k pivu protékajícímu řitním otvorem, což je, jak smutné, nejlepší a nejoriginálnější vtip z celého filmu. Rozjezd a zejména dojezd je velmi slabý, z toho vyplývá, že nejlepší částí je prostředek, v němž se to bláznivě rozjede. Komediální normu splnil na maximum John Cena, který se urputně vtipně ksichtí a jeho otec působí roztomile neotesaně. Jeho sekundanti - Leslie Mann a Ike Barinholtz - nepůsobí sice úplně otravně, s vtipností se ale moc nepotkali. Překvapením je, že žádný vtip nezbyl na omladinu. Tři děvčata nemají žádný vtipný výstup a dobrou hlášku, stejně tak jejich chlapečtí vrstevníci. Celkově na mě tenhle počin působil až moc překonaně. Režie Kay Cannon se v ničem nevytáhla, vrcholem hrůzy je zadní projekce při jízdě limuzínou, sexy nepůsobí vůbec nic, až na Ginu Gershon, která už je dávno za padesátkou a neodpustím, že filmu schází dobré finále. Závěr je úplně zvadlý. Produkující Seth Rogen, většinou se nad jeho produkčními počiny pobavím, měl realizaci filmu vložit do rukou svědomitějších pošuků. Žádná revoluce v oblasti pubertálních komedií se nekoná. 6/10(21.7.2018)

Překvapivě slušná komedie, která v mnoha ohledech dokáže velice slušně pobavit i dojmout, ale mezi povedenými scénami je bohužel i dost hluchých míst, což je hlavní negativum filmu. Jinak herecky sympatické a John Cena už by měl hrát jen v komediích.(12.8.2018)

Účel to splnilo, já se pobavila dost.(13.7.2018)

• Handle

Musím říct, že kritici v USA si asi museli něco šlehnout, jestli tenhle snímek hodnotili nadprůměrně... :) Já jsem čekal fajn přehnanou krávovinu, která bude tak trapná až bude vtipná a nakonec to nebylo ani to. Vlastně bylo všechno vtipné už v traileru, scénář bez nápadu, dialogy zdlouhavé. No ale hlavně ten humor prostě nějak moc nefungoval. Zbytečnost jak blázen... :)(6.5.2018)

Je to super sranda. John Cena rules. V zásade je to typická americká žánrovka ale sympatické postavy hlavných predstaviteľov, snaha nebyť zbytočne fekálny a celkom milý hodnotový happy end z toho robia príjemnú chuťovku. V zásade všetko čo od toho môžete očakávať. A mladé baby celkom talentované. Ale podstatná vec. John Cena rules.(15.7.2018)

"Penis není na koukání." Vcelku zábavná komedie v níž děti mají více rozumu než dospělí. Leslie Mann ve skvěle podané roli, fakt nesympatická postava, Cena je takové klasické komediální ucho, charakterově nejlépe vychází Ike Barinholtz, na první pohled nesympatická až lehce záporná postava, ale nakonec se ukáže, jak k takovému náhledu může dojít. 3.5*(11.8.2018)

Jsem rád za každou, alespoň trochu vtipnou komedii. A tahle alespoň trochu vtipná je.(17.7.2018)

No, así jsem už vyrostl, protože ještě před pár lety by jsem se tomu smál. Pár dobrých vtipů se sice našlo, ale tolikrát se tu přehánělo až to celému filmu udělalo hodně vad na kráse. Takže cílovou skupinu to nejspíše zaujme a není to vyloženě špatné, ale nic u čeho by se člověk smíchy popadal. ( 12.8.18/TV )(13.8.2018)

Lehce nadprůměrná klasická americká slátanina, která má originální námět, pár více vtipných momentů a celkem ucházející konec. Představoval bych si trošku jiné herecké obsazení, ale trefilo se mi to do nálady. ... CC Flora(8.5.2018)

Nakoniec to vôbec nebolo tak zlé. Nevedel som, čo si mám o "Blockers" myslieť. Znelo to ako totálna kravina, no keď si to dáme bokom a reálne si to človek pozrie, nielen to má niekoľko dobrých fórov (ale aj niekoľko fakt špatných), ale reálne to má aj srdce na správnom mieste a nikto zúčastnený nechce vlastne urobiť niečo zlé. V tomto smere to funguje. Naša rodičovská trojica je podľa mňa super a veľmi dobre vyvažujú jednotlivé komické momentky. Najlepšie podľa mňa asi fungoval John Cena. Bol podľa mňa fakt vynikajúci. Leslie Mann mala tiež pár dobrých momentiek a rozhodne som jej veril, že je traumatizovaná faktom, že dcéra odchádza na vysokú a ostane sama. Ak človek chce od toho pár dobrých fórov a hlášok, ktoré ho pobavia, myslím si, že toto je dobrá voľba. Nečakajte od toho ale nič viac. Ako komédia to funguje a aj keď niektoré fóry sú skutočne zabité, tak iné vedia dobre pobaviť. Myslím si, že to stojí za pozornosť. Hodnotenie: B-(19.6.2018)

Příjemné komediální překvapení, které má velice slušně napsané dospělé charaktery. Rodičům jsem fandil, jako malý kluk se těšil, kde co zase podělají a proti komu se postaví. Ano, ty zvracející a prdící scény mi šly na nervy, sexuálních narážek je též až moc. Ale bavil jsem se, smál se a to je to hlavní. Jedna z těch lepších komedií typu Prci prci prcičky. 75%(14.5.2018)

Ako oddychovka, od ktorej človek nič nečaká, celkom fajn. Bolo to síce o kus lepšie ako väčšina súčasnej teenage komediálnej produkcie made in USA, ale tak či tak žiadne terno. Škoda, že tu nebolo viac takého kvalitnejšieho humoru s dôvtipom, sarkazmom a dvojzmyslami, a miesto toho sme tu mali okrem spomínaného aj prehliadku lacných "vtipov" (a ako bonus idiotskú grc-scénku v aute). Čo sa týka hereckého obsadenia rodičovského osadenia, tak trojica Leslie Mann, John Cena a Ike Barinholtz celkom bavili a potiahli ten film aspoň ako tak k priemeru. Ale tak, dalo sa :) Pre menej náročného diváka to môže byť dokonca aj silný nadpriemer.(18.7.2018)

• Phietros

Podprumerna komedie, kde me totalne rozesmalo piti piva, bliti v limuzine a dohaneni ve stylu rychle a zbesile s konecnou na strese. Prvni pul hodina o nicem, a v ostanim take slaby, obsazeni hrozny co se decek tyce, John Cena prumer, Leslie Mann dobry! 45%(12.8.2018)

Bohužel je to celkem průměrná komedie. Určitě se zasmějete, pobaví vás, snad neurazí. Je to pro mě trošku drsnější než jsem čekal, ale to je jen plusový bod. Smůlou je především nijak extra zajímavé obsazení. Jediný, kdo vyčnívá je WWE hrdina John Cena, ze kterého se zřejmě stává druhý, poněkud horší, ale řpesto zábavný The Rock. Klidně bych si dokázal představit pokračování, ale upřímně bych radši viděl na režisérském křesle někoho jiného. V podobném stylu komedií se ta chlapská "demence" ve vtipech projeví výrazněji.(23.7.2018)

Překvapivě ne tak stupidní komedie, jak by se dalo čekat, některé vtipy jsou vyloženě povedené. Herecké obsazení odpovídá budgetu, ale neuráží. Průběh asi takový, jaký byste čekali, ale vzhledem k tomu, že děj tu funguje pouze jako spojnice mezi gagy, se tyto věci odpouštějí.(2.8.2018)

Kazišuci jsou příjemné překvapení. Komedie, která se prezentovala blbými trailery, původně vypadala jako totální průšvih. Nakonec však o žádný velký průšvih nejde. Režíruje debutantka Kay Cannon která má ale za sebou spoustu let produkce a podílela se přinejmenším na oukey trilogii Ladíme! Možná je fajn, že film režíruje právě žena, protože žádný muž by toto téma asi takto prodat nedokázal. Ano, jedna se pořád trošku o fekální komedii, jejíž celá jedna scéna pojednává o tom, že se Johnu Cenovi lije pivo do řiti a má to být vtipné! Takových scén, které jdou na sílu je tu moc. Právě ale Cannon zvládne střídat tyto scény s trošku dramatičtějšími scénami s postavami které fungují jako postavy. A to kvůli tomu, že se jedná o zkušené rodiče, kteří prostě chtějí ochránit své dcery za každou cenu! A díky těmto momentům tak film utíká, i když se žádný gag nekoná. Hlavní trojce je fajn. Leslie Mann je na podobné tipy filmů zvyklá a chválit jí proto nemá smysl. Ike Barinholtz je ale hrozně fajn a John Cena svými grimasami perfektně pobaví. Je to celkem oukey ale scény kdy na sebe hrdinové blijou v limuzíně nebo s detailními záběry na mužské partie to trošku sráží dolů, protože co je moc, to je moc. Jinak ale pořád fajn. Viděno v kině: 2x(2.5.2018)

Je to hrozná blbost a kvalitativně obecně by to bylo spíše na dvě hvězdy. Nicméně film se tak i prezentuje a tedy nelze od něj čekat, že to bude jeden z těch oduševnělých filmů. Chytrý humor ve filmu prakticky neexistuje - spoléhá se na jednoduchý konverzační humor. Na druhou stranu musím uznat, že v Blockers není až tak moc fyzického humoru, který často filmy shodí do propadliště dějin. Herecké výkony jsou spíše průměrné, za zmínku stojí pouze John Cena, kterému opravdu fandím, aby se z něj stal druhý Rock. Blockers tedy mohu doporučit jako oddychovku všem, kteří chtějí něco na vypnutí a odpočinek a kterým nevadí jednoduchý námět, dialogy, příběh i humor.(6.7.2018)

Americká komedie Kazišuci je poměrně typická přehlídka sprosťáren a nechutnosti, která ale překvapivě mezi strkání beer bongu do zadku Johna Ceny a zvracení po limuzíně stihne vložit také poselství o rovnoprávnosti, dospívání a sexualitě.(23.4.2018)

komedie,která by ráda šla nestandardní cestou (minimálně v převracení strereotypů),ale daří se jí to tak nějak napůl.Na škodu je že i tady se tvůrci uchylují k berličkám typu zvracení,bez kterých se evidentně hollywood neobejde.Nebýt toho,mohl by to být nadprůměr,protože dobrých fórků je tu celkem dost...60%(11.7.2018)

naprosto typická "apatowina", řekl bych...a zároveň také "kde hraje Leslie Mann, jedná se o koukatelnou a vtipnou komedii", 150 kg svalů citlivého otce Johna Ceny už je jenom třešnička na dortu......................moje hodnocení = 6,5 z 10.(24.7.2018)

Produkcia Pan sveta Seth R. To je jasne ze to bude dobre. Trosku ten koniec ,,oversweet,, ale aj tak ostava 5*(17.5.2018)

Tri, ale spis mozna kvuli tematu. Zaroven silne tri za otoceni skatulek, prekvapivy vyvoj postav (to je tak, kdyz od filmu moc necekate mozna). Kdyby to vynechalo fekalni momenty, byl by vysledek o dost dospelejsi, protoze to vlastne funguje o dost lip i bez humoru na prvni a uprimne jsem se parkrat zasmal. EDIT: ted jsem si to po sobe precetl a ty ctyri jsou v pohode...sice s odrenyma usima, ale hlavne za presah(?)(21.6.2018)

• santiamén

Slabší komedie, vzhledem k obsazení jsem zklamaná. John Cena i Leslie Mann recyklují pořád stejné postavy, hromada nechutných scén (bohužel dnes už zjevně běžná full-frontal male nudity; projectile blití nepochopím jako vtip asi nikde). Ale co je zásadní, všechno klasicky směřuje k velkolepému vyříkávání si a usmiřování se bez špetky humoru. Celou projekci jsem myslela na Superbad (snaha paniců přijít o "to" na párty, podobnost zřejmá) a je to nebe a dudy.(22.6.2018)

• orkadimenza

Zkusil jsem to. I přes odpudivý český distribuční název a ještě odpudivější místní obsah. Holt překvapení se nemůže konat vždycky. Začalo to špatným výběrem tří hlavních puberťaček, kde se povedla jen Julie, a pokračovalo to i u tří "kazišuckých" rodičů. I když musím uznat, že John Cena se do role sice svalnatého, ale neuvěřitelně hloupého otce hezky hodil. Hlavním úskalím nepovedené komedie je však scénář, postavený na debilitě postav rodičů. Takže zhruba do půlky filmu mi přišli skutečně nenormální všechny postavy kromě Huntera, kterého navíc všichni nenáviděli. Nakonec i on pohlédl kazišuckým pokušením a nezůstal postavou, kterou jsem aspoň trochu chápal, až do konce. Sakra příště aspoň vymyslete film, kde budou postavy uvažovat aspoň trochu racionálně a ne abych se musel zamýšlet, zda nyní v roce 2018 opravdu žijeme v takové společnosti. Nepomohl tomu ani humor, který po většinu filmu nestál za nic. Vážně jsem nečekal, že se dočkám i penisu a varlat na plátně, blicí scéna mi potvrzuje, že humor byl spíš nechutný. Kdo v Blockers vidí nějaké větší poselství, tak jedině to, že se postavám v průběhu filmu zvýšilo IQ ze 70 na 90, ale žádné wow z toho dělat nebudu. Někdo si užil, někdo ne a to je celé, vesměs podobné komediální schéma vidíme aspoň jednou každý rok. Jediným heartbreaking momentem pro mě bylo zahrání "This Town" od Horana, v tu chvíli ve mě fakt zatrnulo (osobní pouto k tomuto songu). Jinak jsou Kazišuci velmi jednoduchou a podprůměrnou komedií, která se snažila zahrát na jistotu, ale ve všech aspektech šlápla vedle.(26.4.2018)

John Cena zachraňovatel celého filmu, nebýt jeho stupidit + pár nechutností od děcek všech 3 rodičů, tak se jedná o absolutně nepovedené prci prci prcičky. Pár hluchých a klišé míst zkazí celou atmosféru. První polovina 30%, druhá polovina po rozjezdu 70%, velká škoda při výběru herců.(1.5.2018)

• Deyw

jen jedna scena s pivem a prdeli..strasna teen sracka!(11.7.2018)

• cmenda

Tohle téma je tak trochu (dost) klišé i když někdy pobaví tak tady v tomhle případě se tak nestalo .(14.8.2018)

50%(14.5.2018)

• Doomedx

Ehhh ale jo, bylo to koukatelné, samozřejmě pár pasáží úplně zbytečných a příběh je velmi jednoduchý. Herecké obsazeni bylo takové různorodé na jednu stranu tu máme půvabnou L. Mann a G. Adlon (pride girl), no a na druhé straně jsou už hůře obsazené mužské role jako Miles Robbins nebo v hlavní roli John Cena. 50%, dávám za hudební podkres a konkretně song Love Myself od Hailee Steinfeld.(6.7.2018)

• oveckaoa

Nemám problém s tímto typem komedie, ale musí mě to bavit a stát to za to. Tady je problém v postavách jelikož jedna z dcer by si z fleku mohla po výšce stoupnout na e55 a vydělávat druhá skoro věčně bere drogy a různé takové sračky a třetí je lesba a líbí se jí jakási Asiatka v plášti Galadriel. Jejich nápadníci nejsou o nic lepší jeden je klasický hezounek s egem větší než Empire State Building, který navíc všechno co dělá píše rodičům na mobil (docela by mě zajímalo zda napsal, že i vystříkl?) druhý je místní feťák a smažka a třetí je tlustoprd s buřinkou z kterého mě bylo blbě kdykoliv jsem ho viděl(toho tam nejspíše dal Seth Rogen jelikož je mu hodně podobný a je to stejný ocas) . Samozřejmě nesmí chybět i feministická agitka (my ženy jsme něco více jelikož jsme naše děti porodily to je sice krásné, ale i díky tomu chlapovi to děcko má jo aha ona to točí ženská tak musí mít pindy) a fekální humor (to pití zadkem ještě přežiju, ale blicí scéna kdy všichni blijou v taxíku to už je na mě moc nemluvě o ošahávání varlat jakéhosi páprdy. O nějakém stupni reálnosti též silně pochybuji takže každé děcko v Usa jezdí na maturiťák limuzínou a v 18 už není panna nebo panic. 40 procent za hudbu (Taio Cruz potěšil) a za zhruba 3 vtipné scény (2 z nich jsou v podání rodičů toho kluka co psal věčně sms a třetí už si nevzpomenu). Pokud chcete něco z tohoto žánru pusťte si Prcičky 1-4. Do kina bych na to nešel ani zadarmo.(17.7.2018)

Emancipovane obrátená prcičkovská téma, kde chcú stratiť panenstvo baby, pričom sa ale sústredíme na ich rodičov. Pre zachovanie čo najširšieho záberu je jedna dievčina lesba a ďalšia s indického pôvodu. S ohľadom na tému menej vulgárne ako som čakal (hoci hadica s pivom do prdele môže byť na niekoho priveľa - čo mi pripomína, že John Cena sa v takýchto sebaparodizujúcich úlohách celkom našiel) a naopak celkom odvážne propagujúce rovnosť pohlaví a pokrokové uvažovanie ohľadom dospievania/sexuálnej orientácie svojich detí. A samozrejme je to pritom celkom dobrá zábava. 6+/10(26.7.2018)

John Cena neni nijak zvlášť dobrej herec, už vůbec ne komediální, ale jeho závod v chlastu zvedá tuhle komedii aspoň do průměru...(9.8.2018)

Některé scény byly zbytečně přes čáru, ale jinak jsem se celkem bavila. 🍺 70%(14.8.2018)

Milá a svižná komedie, která v současné době vystupuje lehce nad průměr. V čem se skýtá hlavní plus? Převážné ve vyšší věkové přístupnosti, kterou vzhledem k tématu, studio zvolilo dobře. Vtipy jsou ostré...někdy až příliš, ale i tak jsem se párkrát od srdce zasmál. 65%(4.4.2018)

Jednou za čas to chce ten nevinný krok vedle, kdy věnujete hodinku a půl typicky ulítlé nadnesené americké komedii a nesnažíte se za takhle strávený večer nikterak stydět. Už samotný český překlad názvu filmu signalizuje záležitost, která naláká jen ty jednodušší z nás. Ale unaveni po cestě z dovolené, prahnoucí po klidu domova snesete i uječený hlas Leslie Mann, kterou jako jednu z mála hereček (i herců) snesu radši v dabingu. Celkově bych se této komedii zasmál více před pár lety, kdy jsem po několika dílech sjížděl Prcičky, i tak po nějaké delší odmlce uvítám Johna Cenu v podobně laděné ‘ptákovině’.(14.7.2018)

• Reek

Od tohodle jsem čekal mnohem víc. Všechny vtipnější scénky jsou již v traileru, zbytečné už chodit na film. Tedy pokud se nevyžívate v sahodlouhých a nudných dialozích.(29.4.2018)

• departed

Dobrej nápad a relativně vtipný, avšak jen do doby, než začlo blití v limuzíně, strkání si trubičky do řiti, či nahý chození po baráku. Klasickej americkej fekální humor. Škoda, dospělé trio bylo totiž sympatický.(22.7.2018)

Totálně podhodnocené!!!!!(14.8.2018)

Příjemná komedie na jedno podivání.(9.5.2018)

Taková průměrná komedie. Ale ta Leslie Mann mi je už docela proti srsti, vždycky hraje takové otravné osoby, kterým bych dala kopačku do hlavy, fakt že jo...(11.7.2018)

• Arsenal83

Krásna vzorka katastrofálnych hercov, pričom u Cenu sa tento atribút ani nemôže spomínať, on nikdy nikde nehral. K tomu pridali najodpornejšie teenagerky ake len dokázali na prašivých amerických uliciach nájsť, a tak nech sa nikto nediví, keď sa mu obráti žalúdok už pri pohľade na plagát, ktorý ma akože lákať do kina. Infantilita je podkškrtnutá tým, že jedným z producentov je Seth Rogen a to je dement na pohľadanie.(12.7.2018)

• IceQueen

V reálnom svete by takíto úzkoprsí rodičia mali panenstvo svojich osemnásťročných dcér šancu naháňať akurát za pomoci stroja času. Ja teda neviem, vpadnúť mi tak rodič do akcie, to by si určite vyslúžilo PTSD na obidvoch stranách. Od smiechu som síce neplakala, ale nemôžem povedať, že by som sa nebavila vôbec. Keďže sa film vyhotovil v USA, sú po celý čas do deja vmontovávané morálne ponaučenia, slzy, objatia a ajlovjú, čo všeobecne znášam iba v obmedzenom množstve. Jednoduchá, nezávadná zábava pre celú rodinu.(24.7.2018)

Taková klasická běžná komedie s prvky komických scén Johna Cenny.(11.8.2018)

• kacir

V čom má prsty ten zhulený picus seth rogen, nemôže byť dobré.. Hercov vyberal určite on, keď si šlahol svoju dennú dávku.. Po polhodine som odišiel.. Kktina(13.8.2018)

Neškodná ale přisprostlá sranda, kde se trosku pobavíte, ale chvilkama i divíte kam jsou až herci zajít aby ze sebe udělali totální dementy:D :D Je to docela drsný těm holkám takhle držet paníctví. :D Se mnou by je urco neuhlídali ani náhodou. :D 60%(1.5.2018)

Jako překvapivě to docela jde. Problém vidim pouze v hlavnich dvou holčičích rolích (lesbu nepočítám). Zbytek je ok a občas i docela vtipnej(19.6.2018)

Tohle byl nejhorší cosplay na Galadriel jaký jsem kdy viděl nemělo to s ní vůbec ni společného a Asiatka hraje Galadriel vypadá Legolas jako nějaký bambusak sakra to mě dokáže pořádně naštvat když někdo nečte knižní předlohu a nebo se nepodíval ani na jeden film kde Galadriel vystupuje a pak takhle zprasí kostým a vypadá jako Santova azijska žena. Film docela ušel(12.7.2018)

Dalo by se říci,že náměť byl vcelku dobrý,dospělé trio bravurní,ale teengerské role byly jedna nesympatická katastrofa.Stále jsem si říkal,proboha proč a i místo námětu zkusit udělat rovnou z dalších road movie komedii,kterých je sice mraky,ale trojka se skvělým John Cenou by byla určitě větší pecka.Takhle tu máte vlatsně pár skvělých momentů,které už jsou zde vypsané a nic navíc.Naopak mně přišel konec malinko už na dřeň a byl jsem rád,že akorát přicházel konec filmu.Soundtrack o něm ani nevíte a je to škoda.Z filmu vychází malinko lepší průměr,který jak jsem psal zabijí ty náctiletý.(18.7.2018)

Z pohledu matky maturující dcery mi to tak vtipné nepřišlo, al e objektivně musím říci, že jsem se bavila. nejedná se o zádné veledílo, nicméně svůj účel to splnilo. Za mne 55%.(18.7.2018)

Celkom jednoduchá a nenáročná oddychovka, ktorá vážnejšiu tému (hlavne zo strany rodičov) sa snaží zobraziť pomerne jednoducho. Humor a vtipné scény nechýbajú a majú aj slušnú úroveň, ale na „nadpriemernú“ úroveň to pravdepodobne nebude stačiť. Každopádne však po skončení filmu som nebol sklamaný. P.S.: Význam rôznych smajlíkov, emotik a emoji a ich zakomponovanie do filmu (aj keď sa jedná len o málo scén) bol skvelým ťahom. Osobné hodnotenie: 75% (***) (12.8.2018)

Taková ta pubertální komedie, u kterého se zasmějete, ale nic většího nečekejte. Musím říct, že hlavní trojka rodičů značně převyšovala mládí a opravdu jsem se u jejich scének zasmál. Sice komedie na jedno zhlédnutí, ale určitě nenudí. Dávám 60%, tři hvězdy.(13.8.2018)

60%(13.8.2018)

Úsměvná lehce nadrprůměrná US komedie, u které opět bohužel nebybí několik nechutných zvracících scén (co na tom ty amíky tak baví?) a naštěstí i několik opravdu zábavných. Velkým plusem je obsazení filmu a Leslie se Cenou mě jako rodiče bavili.(2.8.2018)

3,5* místy jsem brečel smíchy :-)(10.7.2018)

Suprova komedia(10.7.2018)

Komédia ktorá viac menej pobavila a aj milo prekvapila , ale tú lesbickú aféru jednej dcéry si mohli odpustiť ale tak predsa Amerika. Čo sa týka sex a maturitný ples môže byť, tákych nápadov je ozaj málo. John Cena ako jeden z otcov neskutočný frajer. 4*(12.7.2018)

Po zhliadnutí som mal úsmev na tvári a takisto som sa docela bavil (čo je základ pri komédiach) takže vcelku filmik ušiel, ale žiadnu dieru do sveta tato komedia neurobí.(17.7.2018)

Skvělá vtipná a relativně originální komedie. Občas jsem se fakt začal popadat smíchy za břicho a to už je co říct. Sice mi to chvílemi přišlo ujeté, ale která americká komedie není... 65%(18.7.2018)

„Is that a needle and an eggplant? What are they gonna inject heroin into some guy‘s dick?“ akože pravda je taká, že väčšina filmu je fakt až moc jednoduchý humor, ale niektoré scény boli fakt silné takže to splnilo svoj účel a vyplnilo jeden prázdny večer resp. noc úplne úspešne.. keď nechcete nad ničím rozmýšlať a totálne sa odreagovať, tak je to správna voľba, ale rozhodne vás to nijak neobohatí(25.7.2018)

Malé náboženské porno v kine. Aj buzeranti si prídu na svoje. Odsýpa to svižne, dokonca aj neherecký Ďžon Sína to ustál. O ženských hereckých výkonoch sa absolútne nemôžeme baviť. Tri potencionálne budúce kurvy si dali čelendž, ktorá skorej stratí panenstvo na maturitnom plese a zistili, že aj s malým kokotom sa dajú robiť veľké veci.(2.8.2018)

Těšil jsem se na to jak na žádnou komedii, no nakonec zklamání, děj a scénář předvídatelný a nudný, našteští tam bylo pár vtipńych chvilek a joků, jinak nic převratného.(3.8.2018)

Po pravdě řečeno - trailer mě docela navnadil na zábavnou komedii, u které se budu řehtat od začátku do konce, ale po pravdě řečeno to taková extra zábavná komedie nebyla, i když ale nebyla ani tak moc špatná. Jsou tam momenty, které vyvolají úsměv na rtech, a některé situace byly též jakž takž srandovní, ale z filmu činí průměr hluchá místa, co moc zábavná nejsou a zpočátku jsem byl trochu zklamaný. A abych film mohl hodnotit, musel jsem se na něj podívat dvakrát, tudíž jsem dospěl k závěru, že si film ty tři hvězdičky přece jen zaslouží. Ale i přesto jsem přesvědčen, že takové téma v komediálním žánru by se mohlo využít mnohem kreativněji a vtipných situací by mohlo být též více.(13.8.2018)

Do kina som moc s veľkými očakávaniami nešiel a skôr som sa obával, že to bude sklamanie, no nakoniec z toho bola ľahko nadpriemerná komédia, síce s pomerne tradičnou tématikou, no zato plná hlášok a vtipných scén. Prvá polovica ale bola podľa mňa o niečo lepšia ako druhá a tiež mi postupom času začínalo liezť na nervy správanie Lisy. Účel komédie to ale splnilo a vtipov bolo naozaj poriadne veľa - 70%.(24.4.2018)

Jasně jsou tam strašně vyhrocené situace, ale náhodou se u toho dá slušně zasmát.(28.4.2018)

• ondriel

Když kouknete na trailer, tak je to jakoby jste viděli celý film. Za mě pouze 2 hvězdy. Čekal jsem o mnoho více.(28.4.2018)

Mám trochu zmiešané pocity. Komédia je to dobrá. Vďaka vynikajúcemu herectvu troch rodičov a myslím si, že veľmi dobre uchopenému režisérskemu žezlu, má film dobre grády. Čo ma ale neskutočne sere je, ako podávajú vo filmoch panenstvo. Akoby je to nejaké bremeno, niečo čo treba zo seba zmyť. Taktiež ako tam neustále museli pripomínať, že sú džendrovo neviem aký. Vyrovnaný. Predpokladám, že veľa ľuďom toto nevadí. Na decku to ale môže nechať skreslený pohľad. Preto dávam 60%.(10.7.2018)

Hovadina co pobaví,ale nic nového pod sluncem.(11.7.2018)

Vtipný, i když trochu přitažené za vlasy, mohlo to být trochu drsnější (realističtější). Tématicky nadčasové, možná pro lidi žijící mimo USA trochu hůře uchopitelné, ale celkově OK a pobaví i poučí ;). Hodnocení: 75%(12.7.2018)

• neojk

Tohle vtipny fakt nebylo, herecke vykony taky tragicke, ani vlastne nevim, za co tech 40% davam(17.7.2018)

jsou tam vtipné scény, za které dávám tomuto filmu 4/5, jen tak nějaký film už mě totiž nerozesměje.(19.7.2018)

• kockodan

Nevtipné, velmi, velmi NEVTIPNÉ. Hodně špatný scénář, a opravdu trapné a nudné. A už jsem zmínil že je to nevtipné? To je u komedie nejhorší prohřešek, když je nevtipná. Fujtajxl! Nejdřív jsem myslel, že dám aspoň jednu hvězdu za paragánský kotoul mamky zpoza komody ke křeslu v hotelovém pokoji, kde se její dcera zrovna chystala mít svůj první deflorační prom-sex, ale nakonec jsem usoudil, že jeden vtipný gag je na 1:40h dlouhou "komedii" opravdu málo, takže zůstávám sveřepě na odpadu! A kdyby na mě ISIS komando mířlo kalašnikovy a musel bych říct ještě jedno pozitivum o téhle sračce, tak bych asi dodal, že alespoň teen postavy se nechovaly úplně debilně ztřeštěně a nelogicky aby vznikaly slap stick situace, jak jsme z teen komedií zvyklí, ale byly svým chováním v naprosté normě a uvěřitelné. Ale to bych byl býval řekl opravdu jen proto, abych si zachránil život. 10%(19.7.2018)

John Cena je skvělý! ASSBEER!!! 7/10(1.8.2018)

Popiči komédia!!! Dlho som sa tak pri komédii nezasmial !!!😂😂(3.8.2018)

celkom slušné:'¨naj scena s pitím cez prdel som sa rehotal...(9.8.2018)

• gramofonix

Jeden z mála filmov, ktorý som nedokázal dopozerať. Nuda, infantilnosť, hrozné herecké výkony, trápny až debilný humor a to digitálne zvracanie v limuzíne, to bol presne moment kedy som to vypol. Ako sa vraví, nemusím vidieť každú blbosť a toto rozhodne bola...(10.8.2018)

• pabloss

Taková Trapárna !! To je neskutečný, co dovedou natočit a ještě k tomu pustit do světa...(11.8.2018)

• omega_SK

Fekal + dristy + trapnosti = dementny amicky akozehumor.(11.8.2018)

Průměrná,pohodová,fajn komedie nic víc nic mín!! Taková jednorázová jednohubka na odpoledne...Též cool jsou postavy a délka filmu též není přepálená.. Potenciál filmu byl rozhodně větší,ale dopadlo to ,jak asi měl no !!??(11.8.2018)

Veľmi dobrá teen komédia. Všetci traja rodičia sú bláznivý a skvelo sa doplňujú, je medzi nimi energia a scéna s pivom v zadku je na popukanie. Ani som nechcel veriť, že režisér filmu je žena. Takéto drsné môžu byť aj ženy ,vulgárne a nekorektné tak ako muži.(13.8.2018)

• huhuhu783

Jak začít. Doprdele.......co to k***a zase bylo. Připadal sem si jako na hromadným psychoterapeutickým sezení. Vlastně ani nevím jestli sem se měl ve filmu vžít do pozice teenagerů nebo těch vyblblejch zofalejch rodičů. Sem rodič ale né nějakej magor co hlídá děckati jeho konverzace a pak je z toho psychycky akorát na dně. Jedinej silnej moment celýho posranýho filmu byl když ta indka říkala svýmu fotrovi že ju sere když jí nevěří v tom jak se sama o sebe postará a sama rozhodne,protože přece v životě ju k tomu vedl a učil jí myslet na zodpovědnost a ona to tak bere. Takže pokud přistupujete ke svejm ratolestem jako ke kámošovi tak ho na todle fšecko tak nějak můžete připravit při kámošskej pokecech kdy vám ledabyle řekne i něco navíc a pokud se k němu chováte usurpátorsky a diktátorsky tak budete po zásluze potrestáni. Ani mě nijak nevykolejilo to jak komunikoval s rodiči ten kluk kdy si psali i kde je kam půjde a s kým vo sexu a tak nějak vo všem. Tak nějak by to asi mělo- částečně-bejt. Pask nemusíte fízlovat sociální sítě a telefony(13.8.2018)