Jednotka rychlého nasazení zatkne záhadného a vlivného zločince a snese se na ně vlna mezinárodních hrozeb. Základna tak čelí útokům s cílem vězně vysvobodit. (Netflix)

Likan7

Sestupná kvalita téhle série pokračuje, takže doufám, že nikdy nevznikne další pokračování. Televizní triky tu jsou ještě horší než v předchozím díle a i když se to tady řeže od začátku do konce, bohužel to automaticky neznamená výhru. Akce je hrozná, myšlení všech do nebes volající a finální dvojsouboj, ve kterým pohublý velitel SWAT nedokáže dát přes dřzku ženský, a opuchlej Jai White si to v pofidérním souboji na život a na smrt dá s hlavním nepřítelem je směšný. Hlavní zápletka filmu to dobře přiblíží. Gauneři mají armádu o snad 150 po zuby ozbrojených lidech a pozor...jeden rotační kulomet. Hodných je asi 10 a jsou zabarigádovaný v budově. Co udělat aby se tam ty zlý nedostali? Stáhneme neproniknutelný štít co vypadá jako rolety, svítí přes něj světlo ale ti gauneři se ani nepokusí tu roletu rozstřílet na cimprcampr. Hm. ()

Clark_Kent

To, že tam tentokrát nastrčili M. Jai White tomu moc taky neprospělo. Byl docela topornej. Ale zase na zabití času, by to šlo. ()

mark9th

Tak ako tu už napísal kaylin.....dobrí sú dobrí a zlí sú zlí...ja len dodám, že Michael Jai White je opäť Michael Jai White. Očakával som väčší nářež, ale napokon sklamanie. ()

Mamlas

Monotónní, ale celkem svižné, dívatelné. Jen poslední půlhodinka už se docela táhla. Nejvíc mě bavil ten jejich velitel. K čemukoli se připletl, vždycky dostal do budky a šel do bezvědomí. Během 1 dne, kdy se to odehrávalo, celkem asi 4x. No sranda... ()

jsed

aj tu 1 * len preto, lebo az na odpad to nebolo... hej, a este som v ziadnom filme nevidel aby hlavna postava dostala nakladacku v kazdej bitke... ()

Kushina

Námět na film to byl dobrý, dokonce v hlavní roli Jai White,který jako vždy předváděl skvělou podívanou. Jen mě hrozně mrzí, že hlavní souboje, z kterých se dalo vymáčknout maximum a ten správný prožitek, tak byly utnuté v polovině většinou hrozně nudným finishem. Viz. spadnutí ze střechy, napíchnutí na tyč po obyčejném kicku... Jen trošku víc kreativity a mohla z toho být skvělé podívaná a kam se ztratil zbytek nepřátelské armády, to jsem taky nechápal, to se jako vypařili? 50% ()

zekon odpad!

Neskutečný amatérský brak. Nechápu že na tohle dal někdo prachy. Banda amatérských blbů co nikdy nedržela kvér v ruce a patrně ani neměla snahu podívat se na to co je SWAT a neskutečně tupý scénář. Ženská v bílém triku na střelnici, tam už bylo jasné kam se to potáhne dál. Reálnější scény jsou i v majorovi Zemanovi. Tohle pustit dnes do kin a vůbec nechat někoho natočit mi fakt hlava nebere. ()

goauld

Takový běžný film pro N@VA CINEMA. Nenadchne ani neurazí, člověk ví do čeho jde, takže od toho nic extra neočekává. Běžná porce nelogičností, úsměvných (samozřejmě nechtěně) momentů.... hlavně, že se tam pořád "něco" děje. Jedno plus ze šukatedelické aktérky, a druhé plus za adekvátní stopáž. Nic, kvuli čemu na to jít do kina, ale za kousek FUPu to jde. ()

doom.cz

Paní Palicki v tílku s kozama? Cajk. Zápletka? Děravá jako ementál. Tolik hovadin aby člověk pohledal. Jeden by si řekl, že elitní policejní jednotka nebude mít ajťáka vypůjčeného z obecního úřadu v Pacetlukách, síť děravou jak ementál, policajty neschopné vyběhnout na střechu, spojení bez zálohy, velitele týmu, který dostává permanentně na budku... Tři hvězdičky dávám hlavně kvůli těm kozám a celkem příjemnému zvratu na konci. ()