V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Drogový král přezdívaný Viking (Tom Bateman) postupně záhadně přichází o své zabijáky a Nels se pomalu mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě. (Vertical Entertainment)

Rian_witcher

prvních 60 minut je skvělých, karty jsou rychle rozdány a na scéně se objeví mnoho postav se skvěle načrtnutými osudy. Ať už se jedná o "lovce pokojských" či skvěle hrajícího Williama Forsythe. Bohužel konec je absolutně nezvládnutý střihově a scénáristicky. Ze zajímavých postav nakonec zůstanou jen zajímavé náčrty a všichni se mění v hromadu chaoticky a obyčejně vystřílených obětí. Jako by jste začali točit výborný áčkový film a po 2/3 vám došly peníze a skončíte mízerným videofilmem. Navíc Liam Neeson už dohrává po našlápnutém začátku jen jako vedlejší figura postižená lehkou mrtvicí. ()

bonovox

Opäť zbytočný remake. Beriem to kvôli tomu, že je to verná kópia výborného originálu, presadená zo škandinávie do hôr v okolí Denveru. A tu sa dosť stráca špecifická atmosféra celého filmu. Neeson sa snaží ale v tejto úlohe je už dosť opozeraný. Odporúčam jednoznačne originál ()

DJMaroko

Liam Neeson se na tuto roli báječně hodil ovšem v porovnání s originále je to jen průměrná kopie. Pár světlých momentů tam ale je, hlavně přezdívky mrtvých a indián rozsekaný sněžným pluhem. ()

tchempi odpad!

Tohle mohlo být „cool“ (ledové) v roce '85 na VHS. Fakt netuším, pro jakou cílovku vznikají podobné braky dnes. ()

moriero

Až na ženskou policajtku, geniálně upgradeovanou facku exmanželce a výměnu Srbů za Indiány, naprosto strojový přepis severského originálu. Po Stellanovi je Liam opravdu jediný, kdo se dokonale hodí na tuto roli. Obě variace jsou takový lepší průměr. ()

Pan.Antonin

Pokud jste viděli originál, určitě si všimnete, jak doslovně jej remake převyprávěl. P.S. Pracujete-li jako recepční a přijde k vám do hotelu indián, nikdy mu neříkejte, že potřebuje rezervaci. ()

Crust

Ač se považuju za fanouška soudobých skandinávských krimi a akčňáků, těch zimních obzvláště, původní filmová předloha Kraftidioten mi přišla celkem přeceňovaná a ve výsledku mě nechala celkem chladným (sic!). Americký remake je oproti tomu chytlavější, koukatelnější a zábavnější (vtipnější). ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Kozlowski8

Příběh, v němž se z příkladného občana stává nesmlouvavý mstitel svého zavražděného syna, je absurdní, scénáristicky nevyvedenou slátaninou, která se snaží být vtipná, vážná a napínavá současně, ale není ani jedním z toho. Slabé dvě hvězdičky. 30 %. ()

RichB972

Patřím k těm, co dříve viděli severský originál (pro jeho ohodnocení si ho budu muset připomenout). Normálně by se jednalo o čtyřhvězdičkový film, nicméně moje pravidla ohledně remaků jsou jasná. 35%   Netflix, HD, původní znění s titulky ()

Sebule

Čekal jsem nějaký akčňák nebo thriller a dostal jsem černou komedii. Nebudu kecat, jsem lehce zklamán. Několik vtipných momentů to mělo, ale taky dost pro mě trapných. Akce téměř nulová, záporák totálně mimo, ale pár sympatických herců to mělo určitě. Ale nemůžu říct, že bych se nějak výjimečně bavil nebo že by mi to něco přineslo, už ani nevím, jak se jmenoval hlavní hrdina. Hodnocení: 4,5/10 ()

bigmatko

ak by sa pôvodného scenára chytil Tarantino tak by to mohlo byť naozaj výnimočné krvavé divadlo prešpikované čiernym humorom a hláškami. Mrazivá pomsta sa k tomu dokonca aj približuje. Nečakal som že to bude taký pomerne zábavný film. Liam je síce naštvaný ako v iných rodinných filmoch, ale v prostredí zasnežených hôr dodal zabíjaniu dramatickosť, ktorú som u neho doposiaľ nevidel. určite sa pokúsim vzhliadnuť aj Severský originál, ktorý je podľa ukážok vernou predlohou Mrazivej pomsty a dokonca má aj rovnakého režiséra. Film je taká nenápadná štýlovka, nie je to klasický film kde sa Liam naserie a elegantne pozabíja každého kto mu skríži cestu. Zápletka ide hlbšie a ponúka kopec nečakaných zvratov a udalostí až do takej miery, že to pokojne môžem označiť za čiernu komédiu. ()

Hekman

Vybornej cernej humor, kterej me nutil se smat od zacatku do konce. Herci skveli, kamera pekna. Realne tak na 4*, ale dam tomu 5*, abych to pomohl podrzet v cervenych, coz si tenhle film zaslouzi. Urcite dam i original. ()