V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Drogový král přezdívaný Viking (Tom Bateman) postupně záhadně přichází o své zabijáky a Nels se pomalu mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě. (Vertical Entertainment)

kajas

Neeson už mě v téhle pozici neohroženého mstitele vlastní rodiny trochu přestává bavit. Thrillery přecházející do černé komedie (a naopak) mi nevadí, ale tenhle mix mi nepřišel úplně přirozený, ústřední záporák byl skoro k smíchu a zpětně oceňuji maximálně tak "počítadlo" mrtvých na obrazovce. Pro srovnání se určitě časem podívám na původní film, ale tenhle remake už si asi nezopakuji. Třetí hvězdička s odřenýma ušima. ()

sofiapetra

Nebýt pár pokusů o černý humor by to spíš byla mrazivá nuda. Přesto ten námět připadal režisérovi tak neodolatelný, že ho natočil dokonce podruhé... no každý jsme nějaký. ()

dyfur

.......remake nórskeho filmu :Boj sněžného pluhu s mafií (2014) ......nie zlé ,ale originál je originál.....ozaj neviem prečo  američania  si musia natočiť svoje verzie európskych filmov..... nevedia čítať titulky alebo nemajú dabing alebo je to nejaká úchylka....... ()

ilemas

Navzdory slabšímu hodnocení se mě film velice líbil. Překrásné prostředí hor, stále skvělý Liam Nesson a černý humor. Tentokrát mě pomalejší tempo nevadilo, přesto bych uvítal více akce, jak je u Neesona zvykem. ()

M.i.k.e

originální Boj sněžného pluhu s mafií se mi dost líbil...Cold pursuit je pak asi nejvěrnější remake který jsem kdy viděl,protože je to naprosto totéž.V zásadě by to neměl být problém pokud byl originál dobrý a tahle variace ho nijak neprzní,ale bohužel je.Nedokážu teď přesně definovat proč,ale Cold pursuit na mě působil jako film bez duše,který vznikl jen proto že američani neradi čtou titulky.To je dozajista účel všech remaků,ale tady to bylo patrné až moc...60% ()

Figu

Liame Liame... Je vidět, že i ty potřebuješ platit holt složenky a už točíš kde co bez kvality. I když Mrazivá pomsta po první tři mrtvý nebyla zas tak špatná, jenže pak se film láme a je to chvílema nekoukatelný... Hroznej výběr herců. Dernová nebyla nikdy herecká extra třída, ale tady mohla přeci jen trochu pomoct. Bohužel. Nejlepší na filmu bylo zasněžený prostředí a zmrzlá krajinka. Jinak nic moc... Neeson netradičně bez emocí a bez života... Škoda, náběh to mělo solidní, zbytek si tak tak udržel moji pozornost a taky hvězdy. 50% ()

honajz2

Viděno v RegioJetu po cestě z Brna do Prahy. Že je to jen americký remake, podle všeho dost doslovný a navíc od stejného režiséra, jsem se dozvěděl až teď, takže jsem jako první viděl verzi, která je pro svět stejně tak důležitá, jako Hanekeho americký remake Funny Games. Nicméně to budu hodnotit tak, jak jsem měl původně v plánu, protože na originál asi stejně koukat nebudu. Úplně nejlepším na tom všem je ten humor, který je tu většinou povedený a celý ten film dost zachraňuje. Až se divím, že tu v žánrech není komedie, kterou tenhle film je určitě víc než akčňákem (na nějakou větší akci tu člověk musí čekat celý film). Pak to taky má nějakou atmosféru, pár zajímavých scén a líbil se mi i ten prvek s křížky, když někdo umřel, ale jinak mi to celé přišlo dost mdlé, chladné a zbytečně dlouhé. Navíc když tu ani o moc nešlo, nemělo to čím zaujmout a přesto to trvá dvě hodiny. A bez nějakého pořádného hereckého výkonu, Liam Neeson hraje svůj standart, Laura Dern tu pronese asi 10 vět a zbytek mě bůhvíjak nezaujal. Něco do sebe to sice má, jako jednohubka to postačí, ale nic víc mi to nedalo a myslím, že na to asi i časem pozapomenu. Lepší 2* ()

Martin741

Uz Boj snezneho pluhu s mafii 2014 ma moc nebavil, a tento film je radovo horsi. Velky rozpocet to malo, no nezaplatilosa, a to je dobre. Nysn je uz stary, to pomaly rovno moze 92 rocny pan VychodnyLes oznamit dalsieho Drsneho Harryho 30 % ()

bourec

Je pravda,že herecky to docela pokulhává.Ale co je ještě větší škoda,že film nedostal do rukou nějakej rejža dokonale zvládající komerční produkci,protože když remake,tak ho alespoň v něčem změnit.Jinak se to ale dá skouknout v poklidu,hodnocení je tady ale naprosto stejný.60%. ()

necisty

Je to taková všehochut, ale nic není dotaženo k dokonalosti. Osazenstvo baví a občas se člověk zasměje a Liama mám rád, akorát jsem od něj čekal akčnější film. Akce taky občas byla, ale na konci jsem si říkal, na co jsem to vlastně šel. Komedii nebo akční film? ... CC Nový Smíchov ()

ic

Po prvních 7-mi minutách jsem si to musel zastavit a proklikat jestli náhodou nevidím znovu ten samý film … tedy Boj sněžného pluhu s mafií. A až tady zjišťuji, že oba filmy měl na starosti dokonce ten samý režisér vycházející z té samé knižní předlohy. No nevídá se to často, to se musí nechat, ale za mě proč ne, pokud má režisér potřebu co 5 let točit ten samý film, mohla by z toho být hezká tradice, a už teď se těším na další remake. ()

PROCESOR

Uchopil jsem to jako Koňskou operu aneb Limonádový Joe asi, že film se nebere stejně vážně a více v tom nehledal. Dokonce mi některý momenty připomínaly Pulp Fiction. Ale tady nebyly žádný hlášky. Protože se Neeson v poslední dekádě stylizoval vždy do stejné role, myslím, že ho tam diváci budou chtít vidět i dál a úplně snímek nepochopí. A právě tahle rozklíženost se snímku povedla. Má-li to být spravedlivý vykonavatel pomsty, jak jsme u něj zvyklý, tak snímek nestojí za moc, ale když to vezmeme, jako odlehčenou formu, film je celkem svěží. Záleží na každém z Vás, jak to pojme. ()

laik_60

Liam nevyšiel zo svojho priemeru, ani cely film. Bod pridávam za krásnu zimu a horskú scenériu. Film bola slabšia kopia Boja snežného pluhu s mafiou. ()

Juto

Film má dobrú akciu v bezútešnej zasneženej krajine. Má tiež veľa čierneho humoru, vďaka čomu je dosť bizarný a nekonvenčný. 6/10 ()

SHI-SHA

Teda já myslím, že to buďto mělo být vtipnější, nebo drsnější (případně oboje). Takhle je to tak na půl cesty mezi Taken (srovnání se přímo nabízí) a V Bruggách, přičemž oba zmíněné jsou přecejen jiná liga. Přesto se mi film moc líbíl a šíleně kladně hodnotím některé kreativní invence (např. křížky s přezdívkou, když některá z hlavních postav natáhne bačkory). ()

Deyw

docela silena vec...liam dobrej, forky dobry..je to takovej ten coenovskej styl...dobry dobry bavilo me to, ale bylo to takovy suchy..neco tomu chybelo takze za 3* ps: ten konec je wtf a vtipnej zaroven :D ()

Radiq

Oproti originálu v tom nevidím žádnou přidanou hodnotu. Ale koho jiného si vybrat pro pomstu, než Liama Neesona. Záporák naprosto plochej - vůbec se nedá srovnat se záporákem z Boje sněžného pluhu s mafií, Pål Sverre Hagenem. U závěrečných titulků mě pobavil seznam herců "in order of disappearance", chch. Jinak je to ale chabá kopie povedeného původního filmu. ()

dr.fish

To, že jde o remake, režisérovu verzi pro USA, jsem prohlédl poměrně brzy. Musím říct, že obě verze jsou skoro stejně průměrné, v každé se ale najde pár pěkných momentů. Ta americká je výpravnější. 60% ()