V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Drogový král přezdívaný Viking (Tom Bateman) postupně záhadně přichází o své zabijáky a Nels se pomalu mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě. (Vertical Entertainment)

Pavelkedar

Slabota. Remejk velmi dobrého filmu "Boj sněžného pluhu s mafií" s vynikajícím Stellanem Skarsgårdem. Přesně po americku. Kašírovná zima, která ve vás absolutně nevyvolá pocit severské zimy a tmosfery tak, jako v originále. Originální jen snad jen v povedeném černém humoru. Tohle se jako remejk nepovedlo. Zvuk DD nuda. Doporučuji origo, to má co říci včetně atmosfery, která by se místy nechala krájet.. ()

Kleinbauer

Když dva dělají totéž, není to totéž. Chybí tomu vše, co má Boj sněžného pluhu s mafií, výborné herce, dobrého režiséra, skvělé dialogy a lehkost bytí, ježto vše v novém provedení vychází nesmírně toporně, trapně, nevkusně a kostrbatě. Přežít scény v "domácnosti" drogového bosse bylo srovnatelné s působením útrpného práva. Tolik neherectví a neumětelství na jedné hromadě našinec hned tak neuvidí. Holt kdo umí, umí, kdo neumí čumí nebo učí. ()

TOPmoovie

film ktory ma zaujimavjesie zavercne titulky ako vacsina celych filmov dej. kamera, top, strih, top, hudba pecka, scenar... rovno oscar, rezia top............ obrovske prekvapenie. neni to komercne resp. nie pre jednoduchych hlupuckych divakov aka je na csfd vacsina. ()

BruceTichac

Film, který se chvílemi tváří jako opravdový akční thriller a chvílemi jako parodie na akční thriller. Formát filmu jsem moc nepochopil. Škoda, jinak to mohly být dobrý film. Neeson zahrál opět výborně. Dávám 3 hvězdičky, ale jen kvůli Liamovi, jsem neměl důvod film dokoukat. ()

pvlkohout

Máte rádi černý humor v stylu Red Meatu? Tak tohle je film pro vás. Ne každému se to bude líbit, nicméně tahle naivní cesta dědy za spravedlností mě bavila... Když jsem se dozvěděl, že je to remake norského filmu, tak jsem se musel podívat i na něj. Mrazivá pomsta je nažehlenější, hollywoodštější a je vidět že film asi spolykal víc peněz, nicméně se trochu ztratil ten skandinávský černý humor. Ale i tak to je super.. :) ()

Mark1983

Jak Neeson prohlásil, že už akční snímky točit nebude, tak by měl natočit alespoň ještě jeden, aby si napravil reputaci, aby jeho poslední akční snímek nebyl ten nejhorší. Mrazivá pomsta mi spíše připomíná nízkorozpočtový akční snímek pro nenáročné diváky od společnosti Intersonic. Není to sice propadák, ale těžký průměr ano. Už v polovině filmu jsem si vzpomněl na společnost Intersonic, když jsem jako školák viděl upoutávku na bomba film a on se z toho vyklupal nudný průměr. ()

chosan

Údajně ve svém posledním akčním filmu sice Neeson nepředvádí žádné rvačky ve stylu asijských umění ale všechny záporáky zruší jak žádost na byt, je vidět že na akční filmy stále má! Já filmu dávám 75%. ()

TheKleofa

Netradičně natočený film. Příznivci rychlých akčňáků nebo vtipných konverzaček si na své nepřijdou. Pomalá a rozvážná kamera sázející na atmosféru a herectví Liama Neesona, který konečně hraje něco jiného než Liama Neesona. Černý humor...dejme tomu, ale ten severský je podstatně odlišný od českého. Shrnuto - film na mě zapůsobil obrazem, ale rozhodně ne příběhem. ()

zekon

Takové nemastné neslané, zmatené a hlavně nijak originální. Kromě Liama tam snad nabrali kompars a scén tam taky moc nebylo. Nu což.... ()

medveed

Ze začátku to má náběh na klasickou akční Nielsenovku. Postupně, ale film přechází stále více do černého humoru a role Liama se stává v podstatě vedlejší. Nic na tom, je to v celku originálně pojaté dílko, které pobavilo. 70% ()

Martin.Proko

Taková lehká tarantinovka... ...běžné klišé tématu ale znamenité provedení.... ...hezké záběry... ...vynikající hudební doprovod.... ...a hodně černého humoru.... ....a musíte mít rezervaci. ()

Bogrant

Severská verzia mala síce vtipné vsuvky, ale stále bolo vo vzduchu cítiť tú ich typickú chladnosť, nevyvolávanú iba počasím, no pri remaku Mrazivá pomsta fakticky treba doplniť k trom vyššie vypísaným žánrom aj komédiu, pretože pri likvidovaní jednotlivých čudákov sa človek slušne pobavil. Miestami si to nevie vybrať, akým smerom sa to chce uberať a z väčšej časti je to tak debilné a prestrelené, že vyššie hodnotenie sa tomu jednoducho dať nemôže. Neeson opäť v pohode, no najlepší sú tu indiáni. ()

JB001

Přistupoval jsem k tomu s menší nedůvěrou, ale jsem rád, že jsem do toho šel. Krásné mrazivé prostředí, spousta mrtvých a hodně humoru. Netuctová zábava na studené zimní večery ()