Pro mně jako diváka, který si nad detektivkami vždy velmi rád zapřemýšlí a kombinuje si možné pachatele,to byl opravdu neobvyklý konec. Jsem trošku zklamaný, měl jsem úplně jiné představy, navíc spousta okolností nakonec pozornému diváku nesedí. Nevím jak ostatní, mně to trošku zklamalo. Jinak to má ovšem celé skvělou atmosféru.(14.4.2019)

• Ozzy2

Tohle fakt nešlo málem dokoukat.Roztřesená kamera, ochotnické představení Melíškové, ta by se měla vrátit na DAMU na hodiny rétoriky, protože mluví fakt otřesně, ta sci-fi policejní stanice, kde se nic nedělá, jen se vyšetřuje dávno promlčený případ, přesto, že náčelník to výslovně zakázal, nikdo si z něj nic nedělá a nakonec tam je jakási party....No a ten konec...buď dělejte umění, nebo krimi, dohromady to nefunguje.(15.4.2019)

No buď tu lidi dávají vysoké hodnocení, kvůli tomu, že se jedná o herce Dejvického divadla, nebo nevím jak jinak mohl získat takové hodnocení. Hrozná kamera, toporná a únavná Melíšková, neustálé detailní záběry na zkoprnělé tváře, strašné dialogy, asi jsem tuto mini-sérii nepochopil, ale dle mě strašná nuda a ten konec? To měli radši nechat bez řešení, než aby jí to spadlo tahle do klína.(15.4.2019)

Třetí díl přeceňuji na 5*, ale schválně. Pomíjím ne úplně dobrý mluvený výkon v hlavní roli a podivné vedení s Krobotem. Téměř vše ostatní se sešlo správně a jako dříve i přebylo.Něco v kameře, vatový policejní mejdan a závěrečné zbytečné vteřiny. Důležité figury zvládnuté. Vynikající vrchol byla sekvence souběžných dějů. Průměr za 80%.(17.4.2019)

Záverečné stretnutie všetkých zúčastnených na mieste činu je už čistá Poirotovka, a to v tom nalepšom zmysle slova. Bohužiaľ, to neskončí odhalením, a opitá kamera nás naďalej sprevádza až k vodníkovi, ktorý sa do deja vynorí akoby nič. Pri tom policajnom riaditeľstve, kde prebieha nepretržitá párty, sa nejaké rozumné odhalenie ani nedalo čakať. Ale po väčšinu času fakt úžasná atmosféra a ponorenie diváka do deja. –––– Vy budete litovat dne, kdy jste začala strkat nos do věcí naší rodiny!(14.4.2019)

• - V závěrečné scéně hraje písnička „Za naší stodolou“ od Miroslava Kemela. (ArthasKarfa)

• - Místo, kudy odchází kriminalistka Marie Výrová (Klára Melíšková) ze společné sešlosti všech zainteresovaných do případu, je silnice mezi obcemi Janova Ves a Vysoká. Křížek a památná lípa, která je vidět v záběru, je tzv. Bosyňská lípa. (ArthasKarfa)