No buď tu lidi dávají vysoké hodnocení, kvůli tomu, že se jedná o herce Dejvického divadla, nebo nevím jak jinak mohl získat takové hodnocení. Hrozná kamera, toporná a únavná Melíšková, neustálé detailní záběry na zkoprnělé tváře, strašné dialogy, asi jsem tuto mini-sérii nepochopil, ale dle mě strašná nuda a ten konec? To měli radši nechat bez řešení, než aby jí to spadlo tahle do klína.(15.4.2019)

• Ozzy2

Tohle fakt nešlo málem dokoukat.Roztřesená kamera, ochotnické představení Melíškové, ta by se měla vrátit na DAMU na hodiny rétoriky, protože mluví fakt otřesně, ta sci-fi policejní stanice, kde se nic nedělá, jen se vyšetřuje dávno promlčený případ, přesto, že náčelník to výslovně zakázal, nikdo si z něj nic nedělá a nakonec tam je jakási party....No a ten konec...buď dělejte umění, nebo krimi, dohromady to nefunguje.(15.4.2019)

Záverečné stretnutie všetkých zúčastnených na mieste činu je už čistá Poirotovka, a to v tom nalepšom zmysle slova. Bohužiaľ, to neskončí odhalením, a opitá kamera nás naďalej sprevádza až k vodníkovi, ktorý sa do deja vynorí akoby nič. Pri tom policajnom riaditeľstve, kde prebieha nepretržitá párty, sa nejaké rozumné odhalenie ani nedalo čakať. Ale po väčšinu času fakt úžasná atmosféra a ponorenie diváka do deja. –––– Vy budete litovat dne, kdy jste začala strkat nos do věcí naší rodiny!(14.4.2019)

Po celkem slušné druhé epizodě mě závěrečný díl dost zklamal a málem z toho byly jen dvě hvězdičky, ale slitoval jsem se. Vyšetřování šlo prakticky do kopru, kormidla se ujalo duo intuice/ náhoda a hlavním poznatkem, který jsem si z toho odnesl, je fakt, že bych chtěl jako policista sloužit na krajském ředitelství v Olomouci, protože jsem měl vždycky rád grilovačky. Trochu mě zklamalo, že pan Koláček nenabízel přítomným dobrou brazilskou kávu.(10.5.2019)

• hwnd

Evidentně nejsem ta správná cílovka, já detektivky rád, ale tohle mně přišlo vážně příšerný. Obzvláště ta snaha o umění to dobře zabila. Policejní stanice opravdu na palici, jakási divná a pro děj zbytečná party, mihnoucí se Voříšková a policajti na segwayích. Pak se Melíšková vydá na začátek, aby se prodírala houštím, lesem, přeběhla dálnici, aby se ve finále bez gps v ruce trefila na to správné místo a našla vraha, kterej v předchozích dvou dílech prakticky nefiguroval a kterej jí najednou ze sebe všechno vysype. No že se teda vyšetřovatelé při vyšetřování ale přetrhli. Ještě po druhém díle jsem chtěl napsat, že je to asi nejlepší z celého cyklu, kterej doposud jen likvidoval detektivní žánr na úkor snahy o umění a že nám naservírovali pěkný shity, obzvláště hrátky s kamerou a světlem byly často jak z učebnice "jak to nedělat" pro kameramany. No, třetí díl to zase zabil, takže zase nic.(15.4.2019)

• - V závěrečné scéně hraje písnička „Za naší stodolou“ od Miroslava Kemela. (ArthasKarfa)

• - Místo, kudy odchází kriminalistka Marie Výrová (Klára Melíšková) ze společné sešlosti všech zainteresovaných do případu, je silnice mezi obcemi Janova Ves a Vysoká. Křížek a památná lípa, která je vidět v záběru, je tzv. Bosyňská lípa. (ArthasKarfa)