poster

Mamma Mia! Here We Go Again

 • USA

  Mamma Mia! Here We Go Again

 • Austrálie

  Mamma Mia! Here We Go Again

 • Nový Zéland

  Mamma Mia! Here We Go Again

 • Velká Británie

  Mamma Mia! Here We Go Again

Muzikál / Romantický / Komedie

USA, 2018, 114 min

Externí recenze k filmu (9)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ****

  "Mamma Mia: Here We Go Again je obstojné pokračování svému předchůdci. Milovníci jedničky rozhodně nebudou zklamáni. I když je jednička znatelně lepší, tak i druhý díl mile potěší. Snímek zkrátka baví a zvuk hitů skupiny ABBA nás naladí do správné nálady. Do toho přidejme kvalitní výkony herců,…" (více)

 • Filmovyguru.cz (David Hanuš)

  "Ano, pár chyb tahle letní muzikálová podívaná má. Třeba když pár písniček z jedničky zaznělo i v tomhle díle a vy si říkáte proč? Nebo proč komplikovaně děj skáče z jednoho století do druhého. A taky proč je překlad písniček jiný než v jedničce a proč v češtině postavy zpívají o ničem jiném než v…" (více)

 • Filmpress.sk (Elena Ťapajová)

  "Mamma mia 2 sa odohráva väčšinou v Grécku, ale nakrúcalo sa v Chorvátsku a vo Veľkej Británii. More však šumí aj tam a človek má pocit letnej párty, usmieva sa a keď vyjde z kinosály spieva si aspoň v duchu „I have a Dream“ či „Dancing Queen“. Nie je to nič pre náročného diváka. Je to však milá,…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) **

  "Na pohled sice Mamma Mia! Here We Go Again disponuje stejnými ingrediencemi jako jednička, leč výsledek je o poznání horší, má ještě slabší děj a dialogy, jeho příběh je vyprávěn velmi neumě a režírovaný je líně, nudně a nenápaditě (až tedy na občasný hezký záběr kamery nebo vkusné prolnutí dvou…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) *

  "Beze smyslu se jeví i duální vyprávění v minulosti a přítomnosti, kdy první scéna z minulosti je vyvolána pohnutím mysli v přítomnosti, ale další dávné momenty se odehrávají (v drtivé většině) bez vazby na přítomnost. Filmaři mohli jednoduše odvyprávět Donniny vzpomínky, jenomže tím by projekt…" (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) **

  "Vizuál využívá všech prvků osvědčených v jedničce, tedy přímořské pohody a nezbytných barevných kostýmů. Pohodovou náladu z prvního dílu se daří udržet i nadále, ostatně i díky zmíněné absenci příběhu a napětí. Tohle je opravdu feel-good oddechovka v tom nejryzejším slova smyslu. Trochu nicméně…" (více)

 • Nahatymanaty.cz (Anna Kopecká) ****

  "Mamma Mia: Here We Go Again je stejně jako před deseti lety jednička ultimátním letním feel-good filmem, který vás nejen dostane z lehkých depresí, ale díky němuž si budete následující dny (týdny? měsíce?!) broukat skladby ABBY tak intenzivně, až vám to vykouzlí úsměv na tváři. A přesně o to tady…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) **

  "Z hlediska děje ovšem sequel Mamma Mia! vsází především na amnézii diváků i svých postav. Libovolně mění, co bylo řečeno v prvním snímku, jen aby se vešlo do šíře textů od ABBA, a nabádá tak, aby se nad obsahem při sledování příliš nepřemýšlelo. Nelze si ovšem úplně stěžovat na to, že se z mrtvé…" (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) ***

  "Sešup kvality scénáře je oproti prvnímu dílu znatelný. Ale stále to jako celek drží pohromadě a je tu pár míst, které nebudou nudit ani jednoznačného škarohlída. Leckterá divačka v určitém momentu zamáčkne i slzu. Takže jako letní zábavu to stejně musím (dám-li si ruku na srdce) doporučit." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace