Reklama

Reklama

Kryštůfek Robin

  • USA Christopher Robin (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Dospělý Kryštůfek Robin dře v zaměstnání, kde je přepracovaný, mizerně zaplacený a kde nemá jistou budoucnost. Má sice rodinu, ale práce ho vytěžuje natolik, že mu na ženu a dcerku zbývá jen málo času. Kryštůfek docela zapomněl na své idylické dětství strávené s prostomyslným a mlsným plyšovým medvídkem a jeho kamarády. Když se však s nyní potrhaným a ošuntělým Medvídkem Púem opět setká, jejich přátelství opět vzplane a připomene Kryštůfkovi nekonečné dny dětských radovánek a hrátek, které jako malý chlapec zažíval. Po nešťastné příhodě s Kryštůfkovým kufříkem se Pú se zbytkem party včetně Prasátka, Ijáčka a Tygra vydají ze Stokorcového lesa do Londýna, aby pomohli Kryštůfkovi jeho věci najít… protože nejlepší přátelé si vždycky pomáhají. (Falcon)

(více)

Diskuze

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Viktooorka

Tak Ant-Man and the Wasp to se těším i když nejsem úplně ten srdečnej Marvelák. Venoma toho si radči nechám ujít v kinech. Já myslel jestli můžeš třeba i nějaký thrillery nebo DC studio? Já svého favorita mám momentálně Jurassic World: Fallen Kingdom pak Mission Impossible- Fallout s nadějným knírkem Supermnovým a docela bych i rád skouknul ten psychothriller Delirium. Pak v prosinci cvičím žábry na Aquamana.

na příspěvěk reagoval Viktooorka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Viktooorka

No to doufám :) Bohužel nemám víru v komiksovou tvorbu Sony, které už mě několikrát zklamalo a vymýšlí si nesmysmlné projekty místo toho, aby udělali něco smysluplného s Disney/Marvelem. A to je Venom asi tím nejvíce racionálním projektem.

na příspěvěk reagoval Viktooorka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Viktooorka

Z Venoma mám strach, jak to Sony ukočíruje. Sice tam byl momentálně první záblesk kompletního symbionta, ale jinak se bojím celkem příběhu a jednotlivých charakterů...

na příspěvěk reagoval Viktooorka

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Viktooorka

Je fakt, že poslední dobou jsem už unavenej z těch všech nezáživných volovin co pouštěj v kinech . To mluvím nejvíc o těch slátaninách marvelovkách otravnejch. Tento snímek z toho plyne ale úplně něco jiného a energického. 

na příspěvěk reagoval Viktooorka

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Tohohle medvidka PÚ zbožnuju, dnes jsem viděl poprvé trailer na Solo v kině a jsem plný nadějných očekávání. 

DJ_bart

DJ_bart (hodnocení, recenze)

Nevka

Taky si myslím. Nevěřil bych, že budu někdy na nějaký takový typ filmu natěšen, ale jsem. Snad to nebude zklamání...

Karlosik_4

Karlosik_4 (hodnocení, recenze)

Jako malý byl pro mě Pú něco na co sem se vždycky těšil, je to něco co mi dalo do života opravdu hodně, nečekal sem že někdy pujdu ještě do kina s tim že tam tohoto žlutého šmudlu uvidím, moc se těším a moc tomuto filmu fandím!

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Vypadá to sympaticky. Navíc ten Ewan a Hayley potěšili :)

DJ_bart

DJ_bart (hodnocení, recenze)

Sakra, já Medvídka Pú jako menší miloval, jenže já bych také raději uvítal návrat Evžena Mek Řehoře v jeho ikonické roli Obi-Wana. Disney nejspíš zvysoka kašle na volání fanoušků... Jsem na tento kousek docela zvědav.

Madhuri

Madhuri (hodnocení, recenze)

Disney: "We will cast you, but we do not not grant you the role of Obi-Wan Kenobi."

Související novinky

Vánocům kraluje Aquaman

Vánocům kraluje Aquaman

24.12.2018

Aquaman Jamese Wana (V zajetí démonů) konečně doplaval do amerických kin a za první víkend z toho bylo včetně předpremiér 72 milionů dolarů. To je sice v aktuální sérii DC filmů nejméně, pro co si… (více)

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

06.08.2018

Mission: Impossible – Fallout si o svém druhém víkendu připsala z amerických kin 35 milionů z celkem 4,395 lokací, a s přehledem si tak udržela pozici kasovní jedničky, překonat se ji nepovedlo ani… (více)

Reklama

Reklama