Kryštůfek Robin

• USA Christopher Robin (více)
Trailer 2

Dospělý Kryštůfek Robin dře v zaměstnání, kde je přepracovaný, mizerně zaplacený a kde nemá jistou budoucnost. Má sice rodinu, ale práce ho vytěžuje natolik, že mu na ženu a dcerku zbývá jen málo času. Kryštůfek docela zapomněl na své idylické dětství strávené s prostomyslným a mlsným plyšovým medvídkem a jeho kamarády. Když se však s nyní potrhaným a ošuntělým Medvídkem Púem opět setká, jejich přátelství opět vzplane a připomene Kryštůfkovi nekonečné dny dětských radovánek a hrátek, které jako malý chlapec zažíval. Po nešťastné příhodě s Kryštůfkovým kufříkem se Pú se zbytkem party včetně Prasátka, Ijáčka a Tygra vydají ze Stokorcového lesa do Londýna, aby pomohli Kryštůfkovi jeho věci najít… protože nejlepší přátelé si vždycky pomáhají. (Falcon)

Trailer 2

Davies182

Hodnoceno zpětně, tak asi nejdůležitější film roku 2018 natočil Marc Forster. Škoda, že si je mnohem jistější v kramflecích jen v první polovině, a v té druhé nelogicky nabízí infantilní zábavu i pro malé děti, které ale zas úvodní část prostě nemohou pochopit. Film s malým mozkem, ale obrovským srdcem, chce se bohužel napsat... ()

Mrkvič

S načtenou knížkou je Kryštůfek hodně moc příjemné pokoukání. Už v úvodu, který ukazuje poslední kapitolu rozloučení Půa a Kryštůfka ze znalého diváka ždíme emoce. Prostřední část filmu s vytíženým tatínkem je taková tuctovější, ale jen se na scéně zase objeví hloupoučký medvěd, začne být film zajímavý. Animace je dost zvláštní a ne každému musí sednout. Ošuntělé hračky jsou ale krásnou volbou a udělají z celého příběhu realistický příběh. Představa, že by Pů a ostatní vypadali jako z animovaného seriálu, nebyly by emoce tak silné a realičnost by byl ta tam. ()

misterz

Nemôžem si pomôcť. Macko Pu ma vždy dojme - krásne spomienky na detstvo mojich dcér, ktoré na ňom vyrástli. Áno netvrdím, že nie, bolo to jednoduché, príliš nostalgické a dojímavé, no práve to som tu asi aj čakal a vôbec mi to nevadilo. Výhrady by som mal jedine k obsahu, kde postavu dcéry Krištofka Robina by som trochu viac rozvinul. Inak ide o príjemnú nostalgickú záležitosť. Slušný nadpriemer. 80/100 ()

JFL

Konečně plnohodnotná adaptace Medvídka Pú, která zachovává hlubokou reflexi dětství a dospívání předlohy, ale také její životní moudrost, hravý humor a odzbrojující filosofičnost obsaženou v dialozích s povahou koanů. A nad to taky dojemný film ze života plyšáků, který trochu ruší ty pasáže s lidmi zaslepenými jejich zbytečně komplikovanými problémy. ()

ScarPoul

Nebyť finálnej speak, ktorá to celé bohužiaľ zhadzuje na úroveň detského filmu jednalo by sa o nádherný film. Forster skvelo vystihol atmosféru a vrátil nám starých hrdinov v novom špeciálnom háve. McGregor skvelý a rovnako aj malý Pooh. Niečo na tých anglicky hovoriacich medveďoch je. Dojíma ma to a zároveň ma to núti k úsmevu. Je to tradičný Disney. Taký ten hodnotový, kedy sa netlačí na pílu. Dalo by sa spraviť pokračovanie. Hoci v pocite v ktorom to zostalo mi to neuveriteľne sadlo. Hlavne takto na jeseň. Viacej takýchto rozprávok. Ow a všetky vtipy fungujú. Hlavne tie od Ijáčka :) ()

• Většina scén ze Stokorcového lesa se natáčela v Ashdownském lese a ve Windsorském parku. (BMW12)
  • Celosvětová premiéra proběhla 30. července 2018 v Burbanku v Kalifornii. (Varan)
  • Natáčelo se od srpna do 4. listopadu 2017 v Anglii (Kent, Winsdor). (Varan)

Související novinky

Vánocům kraluje Aquaman

Vánocům kraluje Aquaman

24.12.2018

Aquaman Jamese Wana (V zajetí démonů) konečně doplaval do amerických kin a za první víkend z toho bylo včetně předpremiér 72 milionů dolarů. To je sice v aktuální sérii DC filmů nejméně, pro co si… (více)

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

06.08.2018

Mission: Impossible – Fallout si o svém druhém víkendu připsala z amerických kin 35 milionů z celkem 4,395 lokací, a s přehledem si tak udržela pozici kasovní jedničky, překonat se ji nepovedlo ani… (více)