Spider-Man: Paralelní světy

• USA Spider-Man: Into the Spider-Verse (více)

Phil LordChris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina. (Falcon)

JamesR

With great power comes great responsibility. With great comic-book story comes one hell of a movie. Žádný film nikdy nevystihl tak přesně, co Stan Lee chtěl Spidermanem říct, jako tento film. Tento film právoplatně najde místo v odkazu Stana Leeho. PS....počkejte až do konce 😉 ()

Rjapi

Po vizuálnej stránke skrátka ohromil, perfektne komiksové spracovanie, možno trošku natiahnutý príbeh o pár minutiek, čož ale nemalo žiadný vplyv na celú sceneriu. ()

DJanko

Nejvíc komiksový film, co jsem kdy viděl. Ten vizuál a soundtrack jsem si doslova užíval. Takové filmy by měl Marvel dělat a budu spokojený! ()

oleg121

Dobré, toto sa fakt podarilo. Od sebaparódie štúdia (vtipy v úvode na Spider-Mana 3), až po vydarené nápady (female Doc Ock). K plnému hodnoteniu mi však bráni priveľmi zdĺhavý úvod a prílišné moralizovaniie ku koncu. I tak som ale zvedavý na pokračovanie. ()

Darthorias

Pre mňa osobne veľké prekvapenie tohto roku. Po prvom trailery som nedával žiadnu šancu tomuto filmu a nepozeral som ani ďaľšie ukážky či plagáty lebo som sa o to ani nezaujímal a myslím , že to v celkovom dojme dosť pomohlo . Takže plusy: dobrá hudba, výborná akcia, dobrý humor, mierna hra na city ktorá celkom funguje a pre mňa osobne nový tip animácie ktorý som si veľmi užil a Gwen ktorá si podľa mňa kradla pre seba všetok priestor na plátne keď sa objavila . No a mínusy: mizerný zloduchovia, predvídateľný dej, kopa absolútne zbytočných scén, a dosť momentov ktoré nedávali zmysel, ale to čo mi vadilo najviac je vývoj Milesa začiatok chápem a potom ten impulz uprostred ale to že sa rozhodol pochlapiť a navliecť si svoj oblek až v poslednom boji ma trochu sklamalo aj keď z hľadiska filmu to bolo podstatné, uvítal by som kúsok viac . takže veľmi solídne hodnotím na 87% ()

yan001

Viděl jsem dva krát po sobě. Jednoznačně veledílo a to z každé stránky filmového umění. Pobavil mě čtyřletý syn, který to se mnou viděl taky dva krát jak usadil staršího osmiletého brášku, že ať si sedne protože ještě neskončily titulky... ()

Tobias18

Naprostá animační revoluce, možná průměrný příběh, dobré postavy, zvládnutý scénář. Nic moc extra, ale kvůli té animaci jsem byl v kině úplně v jiném, možná nějakém paralelním vesmíru. 80%. ()

Danney

Perfektní grafické zpracování, občasné vtípky a trochu nestadardní podání už zaběhlého Spideyho. Co se týče příběhu, tak ten byl slabší na druhou stranu berouce v potaz cílovou skupinu si myslím, že film má čím zaujmout i o něco starší ročníky. ()

MisaP3

Šla jsem a nic extra jsem nečekala, dostala jsem nálož skvělé animace, efektů, humoru i témat k zamyšlení. Opravdu povedený film, který 100% uvidím znovu. ()

mikehoblog

Sakra, tohle mělo potenciál. Ale bohužel je to šílená, neskutečná, a hlavně nekonečná nuda. Jedno klišé za druhým, vtip nikde, scénář absolutně mimo... Vlastně i ta jedna hvězdička je jen z milosti, protože muselo dát fakt dost práce tohle vytvořit. Jedním slovem: zklamání! Absolutně nechápu tak vysoké hodnocení - aktuálně 54. nejlepší film, to jako vážně??? ()

shorety

úžasná animace..nejlepší spider-man od raimiho spider-mana 2. Hravě strčí do kapsy spidermana z MCU. Jsem rád že SONY značku pořád bere jako jednu z hlavních značek, ne jako pouhou výplň a fajn postavu do avengers. ()

sh3riff

Na první pohled jsem si říkal "wtf animace". Po chvilce si toho člověk ani nevšimne a příběh to má vynikající. ()

WazzapKal

Pokud máte epilepsii a nechcete si zabrejkovat, tak na to radši nekoukejte. Nemám moc rád animáky a chvilku mi trvalo si na ten vizuál zvyknout, ale stálo to za to. Vše šlapalo jak mělo. Slušný tempo, hlášky a hlavně životem servanej P. B. Parker s pivasem neměl chybu. ()

DementDave

Asi vizuálně nejhezčí a nejvtipnější animák, co jsem za dlouhé roky viděl. Je to, jako byste se dívali na živoucí komiks: všechno je tak barevné, čas od času se objevují dokonce i komiksové SFX. Humor je chytrý a ušitý na míru dnešní generaci (viz meme ze scény po titulcích). Všechny postavy jsou geniálně představeny a rozvinuty. Podle mě se jedná o nejlepší Spider-man film. ()

BranuliQ

Jedným slovom "WAU". Animáky ja osobne veľmi nemusím, no po tých neutíchajúcich nadšených ohlasoch som tomu skrátka musel dať šancu. A svetu div sa, toto nie je len jeden z najlepších animákov, aké som doteraz videl, ale dosť zrejme aj najlepší Spider-Man a vzhľadom na to, že mám Raimiho filmy z roku 2002 a 2004 veľmi rád, je toto naozaj skvelá vizitka. Bol som skrátka unesený a klamal by som, keby za mojím nadšením aspoň z polovice nestál ten dokonalý vizuál. Film ponúka toľko skvelých nápadov a easter-eggov, že sa nejednému fanúšikovi určite splnil sen. Film má však prekvapivo perfektný scenár a nebyť trochu prepáleného záveru, bola by to úplná dokonalosť. To však novému Spideymu odpustím a mrzí ma, že si tento klenot odniesol len jednu nomináciu, ktorú však podľa môjho názoru s istotou premení. Toto je totiž možno najlepší animák, aký sa v tomto storočí urodil. A to určite nepreháňam. 100% ()

digiMonster

je to originálne, vtipné a zábavné ...proste perfektná práca po každej stránke. Určite jeden z NAJ animákov aký som doposiaľ videl a jeden z najlepších filmov roka 2018 hoci animovaných. Držím palce na Oscaroch nominácia tam je tak nech sa to podarí :)  Naozaj slušná zábava nie len pre deti. Za mňa päť hviezd a 95% ()

Pavlis.xxx

Výborně udělaná grafická stránka sedla jak prdel na hrnec. Tohle (a myslím,že toho autoři chtěli dosáhnout) je novej a pořádnej level pro komiksové animované filmy a doufám,že ještě nějaký takový počin uvidím. Příběh měl hlavu a patu, humor super, spousta postav a propojení alternativních světů vynikající. Za mě naprostá spokojenost a jsem rád,že Oskara dostal film, který si to opravdu zasloužil ()

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

14.05.2024

Nicolas Cage brzy obleče černý baloňák a klobouk, už je to snad jisté. V úterý 14. května totiž bylo z příslušných míst oficiálně potvrzeno, že si skutečně má zahrát hranou verzi postavy noirového… (více)

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Noirový Spider-Man míří na Amazon