poster

Nebe s.r.o. (TV seriál)

 • USA

  Miracle Workers

Komedie / Drama / Fantasy

USA, 2019, 2 h 21 min (Minutáž: 19–23 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JJ.Gibson
  ***

  Boží nápad a boží Bůh Stece Buscemi! Celá ta vize řízení Země z továrny v nebesích mě nadchla! Prostě a jednoduše neotřelý nápad, které se povedl. Bohužel v mých očích nedotáhl vše, co si předsevzal. Mohlo z toho být určitě víc! V tomto sedmi-dílném formátu je to pouze taková groteskní jednohubka. Ale dozajista to své kouzlo mělo. Především díky skvělému Buscemimu. I love you, I love you...(1.4.2019)

 • H34D
  ****

  Jsou seriály, které mají originální námět, skvělou vstupní myšlenku a po pár dílech promarněný potenciál, když vše upadne do šedi průměru. Nebe s.r.o. si neklade žádné velké cíle, nijak zvlášť nerozebírá ani charaktery, či jejich vztahy. Jde o jeden jednoduchý, ale v podstatě geniální nápad, prostý, potrhlý humor a ujetý Steve Buscemi v hlavní roli. Sám nemohu uvěřit, jak chytlavá tahle blbůstka vlastně je... 7/10(29.3.2019)

 • misterz
  ****

  Keď už nič iné, tak tento seriál ma dostal svojim šialeným námetom a strelenými predstavami o Všemohúcom. Steve Buscemi ako Boh bol jednoducho dokonalý, tak dobre som sa dávno nezasmial. Bavia tu hlavne charaktery jednotlivých postáv, najmä tých mužských. A tá márna snaha dať dokopy tých dvoch zúfalcov - to bolo hnacím motorom celej zábavy. Miestami som tiež zaregistroval miernu iróniu smerom k náboženstvám, ktorá však nikoho neurazí. Skvelé. V závere síce zábava trocha stratila dych, no trochu to dorovnalo to kryštalizovanie charakterov, najmä čo sa týka Buscemiho. Tiež Radclifovi takéto strelené postavičky trtkov pasujú na mieru. Treba sa len na celý miniseriálik pozerať s nadhľadom a hlavne bez predsudkov, iba sa baviť a baviť... V zásade spokojnosť, nadpriemer. 75/100(3.4.2019)

 • vyfuk
  ****

  Milý, nový a lehce přehlédnutelný seriál, který má co nabídnout. Opět budou lidé, kteří budou protestovat, některým se to jednoduše nebude líbit. A mají právo. Ale jde originální kousek, který vypraví určitý moment a popisuje život a i náboženství z jiného a až milého problému, který může urazit jen ortodoxní sebranku. Hezký příspěvek. Stojí jednoznačně za zmínku. Když jde jenom o takovouto jednohubku. A u ní to doufám i zůstane.(27.3.2019)

 • ScarPoul
  ***

  Seriál, ktorý znel fantasticky ale bohužiaľ jeho potenciál vyšumel do prázdna. Zbožňujem takúto tématiku. Preto ma zamrzí, že sa z toho stal hipsterský pseudokomediálny pokus o emocionálne a morálne presahy. S dobrým obsadením, ktoré nemá čo hrať. Ani ako podať nejakú výraznú múdrosť alebo zaujímavosť. A s vtipmi a dejom, ktorý nemá takmer žiadny presah a je len lineárnou jazdou, bez atrakcií o ktorej viete dopredu ako skončí. Je to dosť škoda. Druhú sériu - ak bude - už neriešim. 1.séria - 50%(28.3.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace