• blackkocour

To už je podruhý v tomhle týdnu, co rozebírám, křesťanskou tématiku, a opět, se mi to dvakrát nelíbilo. Čekal jsem, trochu víc humoru, takže jsem od seriálu zklamán. Seriál, v němž je Nebe vykresleno, jako nějaká nadnárodní korporace, a všechno tomu řídí, ten největší vypatlanec Jim Buscemi, jako ten nejvyšší - Bůh. Ve většině případů, které nemají nic společného s dějem, vidíme scénky nebo epizodní příhody pracovníků, kteří tam pracují. Třeba v oddělení mužských bradavek, si pracovníce ztěžuje, že z bradavek neteče pomerančový džus. U podobných chvil, se člověk maximálně usměje, ale bránici nepotrápí. Po dějové stránce, se to plácá, sem a tam. Buscemi, jako Bůh, byl dost sympatický, a jako podivín, vypadá ještě lepé. Nebe s.r.o., není špatný projekt, kde ale ten děj a většina vtípků, trochu kolísá, a romantika je spíš dost trapná...Má to ale na poměr málo epizod, do dvou hodin to máte zkouknutý, a můžete na to jednoduše zapomenout. Jinak Potter, se moc nepředvedl ani v komediální stránce.(22.10.2019)

Nebe s.r.o. se bojí samo sebe. Já osobně v něm vidím velký potenciál, který nebyl naplněn a věřím, že kdyby to dostali do rukou Britové, tak by se z toho mohla stát další věc, kterou budou milovat generace. Za mě tam chybí velká dávka ironie, sarkasmu a vůbec bych se nebála hnát to až do absurdity. Seriál táhne Daniel Radcliffe, zpočátku jsem věřila i Buscemimu, ale ten se v tom pak nějak ztratil? nevím. Škoda.... věčná škoda!!! Btw: Ačkoliv většinou nemám nic proti dabingu, tak tady fakt doporučuju originální znění.(28.4.2019)

Milý, nový a lehce přehlédnutelný seriál, který má co nabídnout. Opět budou lidé, kteří budou protestovat, některým se to jednoduše nebude líbit. A mají právo. Ale jde originální kousek, který vypraví určitý moment a popisuje život a i náboženství z jiného a až milého problému, který může urazit jen ortodoxní sebranku. Hezký příspěvek. Stojí jednoznačně za zmínku. Když jde jenom o takovouto jednohubku. A u ní to doufám i zůstane.(27.3.2019)

Dost možná bude můj komentář trochu zaujatej, možná bude i tendenční a nejspíš i maličko, malinkato zaláskovanej. Ale lidi, já se zamilovala :-). Do Daniela Radcliffa, do fungování Nebe i do záchrany Země. Upřímně mám trochu strach, že tento seriál je zbytečně nenápadný a raz dva zapadne, nebo projde bez povšimnutí. A to by byla škoda. Tenhle "zákulisní pohled do nebe" je přesně moje gusto. Steve Buscemi je jako Bůh vážně někdy na facku, až si říkáte, na tom sakra něco musí bejt. A ti andělé, ti dělají pro minimalizaci následků božích rozhodnutí tak mnoho a většinou se to tak moc nedaří... Já jsem se díl od dílu bavila, slabší chvilky byly, ale s božskou velkorysostí je velmi ráda přehlédnu... Protože mě to jednoduše chytlo a nepustilo. Naprostá nezbytnost pro ty kdo věří, i ty kteří nevěří, najdou se v tom všichni :-)(1.4.2019)

Taková milá jednohubka z Anglie, která některými svými vtípky mohla mít nárok na to stát po boku těch nejlepších britcomů, kterými nás Velká Británie již několikrát potěšila. Nakonec se sice nepovedlo dojít až do síně slávy, ale v rámci sedmy dílů to bylo příjemné pokoukání. Herci super, nápad skvělý, některé momenty až fantastické. Kolikrát si říkám, že tenhle sarkastický, ale zároveň nesprostý humor, umí prostě jenom Angláni. Je to takový ten druh příběhu, který Vás baví, ale zároveň jste po posledním dílu rádi, že to dopadlo tak, jak to dopadlo a tušíte, že dalšími díly by původní myšlenku jenom zkazili.(28.3.2019)

• - Druhá série seriálu se natáčela v Česku. [Zdroj: Fandimeserialum.cz] (Bernyz)