poster

Hřbitov domácích zvířátek

 • Česko

  Hřbitov domácích zvířat

 • Česko

  Řbitov zviřátek

  (festivalový název)
 • USA

  Pet Sematary

 • Slovensko

  Cintorín domácich zvierat

 • Austrálie

  Pet Sematary

Horor / Thriller

USA, 1989, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Goldbeater
  ***

  Pár hodin po dočtení Kingovy knihy jsem se pustil do filmu s očekáváním slušné adaptace. Toho se mi dostalo a žádné překvapení či nepředvídatelná událost se nekonala. Trochu jsem měl problém s postavami. Fred Gwynne sice zahrál Juda Crandalla přesně tak, jak jsem si představoval, ale s Luisem a Rachel jsem spokojen moc nebyl. Narozdíl od svých protějšků v knize si zde moc nezískali mé sympatie. Atmosféra slabá, řbitov působil trochu uměle. Na knihu to prostě nemá, ale stále je to slušně odvedená práce.(9.9.2011)

 • MIG29
  **

  Pri čítaní knihy mi behali zimomriavky od hrôzy, kapitola v ktorej hlavný hrdina príde o syna mi vrazila do očí slzy a na konci som mal hrejivý pocit u srdca a úsmev na tvári zároveň. O filme sa to povedať nedá. Slabučká réžia, nevýrazní herci s nulovými charaktermi, zle zakomponovaná hudba, niektoré scény boli natočené doslova príšerne. 2* dávam len s úctou k Kingovi, (pretože sú natočené aj oveľa horšie filmy podľa jeho nepochopiteľných fantazmagórii ) a hlavne za titulný song od Ramones(4.8.2012)

 • Pítrs85
  ***

  Film poslouží jako ta nejlepší antikoncepce, páč po tomhle si už nikdo uvědomělej nemůže pořídit žádný zatrachtilý bejbátko, když se tu na otce zakladatele (zombíků) vrhá se skalpelem v tej svojej malej pracičce... Brrr, never! :-) Njn, typická Kingovina, i když určitě jedna z těch lepších, už jen díky tomu skvělýmu námětu, co byl později nejednou zopakován, příp. zparodován. A do toho duch s půlkou mozku venku, nasraná čičinta, to vše za zvuků The Ramones- epic! :-)(19.9.2014)

 • korbitch22
  ***

  Další průměrné zpracování,průměrného Kinga.Už v počátku filmu vás trkne taková prazvláštní atmosféra,ovšem ani ne tak děsivá,jako prostě divná.Předvídatelnost některých situací a demence chování některých postav,opravdu místy hraničila s tupostí.Když jem do toho šel,věřil jsem v roztomilé béčko,kde bude pobíhat parta nedomrdlých oživlých zvířátek,která budou likvidovat malé městečko a ono to nakonec bylo úplně vo něčem jinym :-D Potěšila místy,opakuji místy slušná atmoška,skvělý kocour,hudba od Ramones ;-) a lehce děsivé děcké ha...ha...ha..haha :-D Jinak opravdu spíš pitomina,u které jsem přemýšlel....v čem je zakopaný pes :-D 50%.(23.7.2011)

 • aluna
  ***

  Řbitov zviřátek kdysi koloval intrem včetně mýho nočního stolku, a ač mi příběh racionálně připadal jako konina, byl tak úžasně napsanej, myšlenkový pochody pana doktora, jenž se z čistý lásky nechová moc uvědoměle, byly do mrtě vysvětleny a mrazivá úzkostná atmosféra s vraždícím dítětem byla tak geniální, že se stal hororem, na kterej nikdy nezapomenu. Adaptace knížek není hračka, tahle rozhodně není špatná, ale papír je papír. Protože, jak se říká: papír to unese. Film nemusí.(23.9.2012)

 • - Stephen King si zde zahrál cameo kněze na pohřbu. (-Bomba-)

 • - Debut pre Mika Hughea, ktorý mal pri natáčaní 3 roky. (rador)

 • - Nenápadnou súčasťou v príbehu Stephena Kinga "Pet Sematary" je aj jeho obľúbená punkrocková skupina Ramones. Do románu zakomponoval nejednu narážku na túto kapelu a ich pokrik "Hey Ho Let´s Go" je pre knihu povestný. Vo filmovej adaptácii sú použité dve ich skladby. "Sheena Is A Punkrocker" a pieseň "Pet Sematary", ktorá bola urobená špeciálne pre tento horror a úzko sa týka témy. Jej plná verzia odoznie počas záverečných titulkov. (MM_Ramone)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace