Charismatický cynik Karel Král (Jiří Langmajer), trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera (Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva) ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona (Táňa Pauhofová). Karel vyřeší problémy po chlapsku – společně s nejlepším kamarádem Čestmírem (Matěj Hádek) se opije a v dobrodružné noci si přeje, aby se stal ženou, protože „ženský to mají v životě mnohem jednodušší a on je na tom kvůli nim bídně.“  Ráno Karel zjistí, že následkem noční alkoholické „jízdy“ a zásahem vědmy Zoltany (Pavla Tomicová) se stal ženou (Anna Polívková). Ovšem pouze fyzicky. Karel se jako Karla musí vyrovnat nejen s novým vzhledem, ale hlavně se naučit fungovat v ženském těle a zjistit, zda to mají ženy opravdu snazší? (CinemArt)

igirogi05

Dal som 4*. Nemohol som ináč... Veľmi málo chýbalo, aby som dal 5*. Toto je ten film, tá výnimka - nebola tu voda a predsa bol skvelý. (čeký film v ktorom je voda nemôže byť zlý!) Havlík to proste vie. Polívková to hrá excelentne. Som sa pár krát z chuti zasmial. Pauhófová a Sandeva sú nádherné a dobre to hrajú. Hádek, Vlasáková, Polišková, Šteflová (tá kedy tak vyrástla od nežných vĺn ?) to zahrali prirodzene a s noblesou... A Langmajer ? Tak to je pán herec.... Takže skvelé. (ako môže dať niekto na tento film že odpad, nepochopím!) Ten námet bol trocha klišé a ošúchaný (každý z nás podobný film už niekde videl) ale čo už. Hudba bol vcelku fajn, mohla byť výraznejšia. Ale čo už. Ja som sa bavil, nečakal som veľa a dostal som mnoho. Ďakujem p. Havlík. ()

Xaphan

Za mě po dlouhé době, na poměry českého filmu, kvalitní film. Jsem rád, že se česká kinematografie ubírá dobrým směrem. ()

VerJer odpad!

Tak s timhle jdete dopr... to uz dakt dostavaji takovyhke sracky 67%?? Fakt? To snad ne. Gender mrdka o tom jak to maji zeny tezke a jak, kdyz se z chlapa stane zenska, tak si natahne minisukni a jde na kosmetiku. No ty woe to fakt ne. Edit: za ten konec ani jednu hvezdu. Mrdka mrdek. ()

wodacka

Film sám o sobě se mi nelíbil tolik jako výkon Aničky Polívkové, který byl skvělý. Ani na chvilku jsem jí nepřestala věřit, že je opravdu tím trochu potrhlým chlapem. ()

Schuebelbach

Chtel jsem tomu dat odpad!, ale pak se mi zzelelo Anny Polivkove, ktera se snazila. Takze ta jedna hvezda je jenom diky ni. Pokud ma tento na csfd 69%, tak s csfd-komunitou neni neco v poradku. ()

JuiceOrange

Jednu hvězdičku jsem dal za výkon Polívkové a Hádka. Jinak to nestálo za nic. Angažovaná "komedie" se stupidním scénářem. Celková úroveň zpracování připomínala TV český seriál (z těch horších :) ), výkony většiny herců byly jak z besídky první třídy. ()

JerryPilsen

Malý zázrak,česká komedie která za něco stojí.Langmajer na začátku hláškuje ostošet,pak nám to sklouzne do opačného gardu a konec je teda dost přeslazený.Jinak ale skvělá práce.Neumím si v hlavní roli představit nikoho jinýho než Polívkovou. ()

Profík

I podle názvu podoba s Po čem ženy touží, ale ještě větší podobnost vidím s filmem Proměna s Ellen Barkin. Ani jeden ze vzorů to nedokáže trumfnout, ale průšvih to určitě není. Za mě to mohlo být i delší a Langmajer mohl dostat větší prostor před i po proměně a díry v logice děle by měly být o dost menší, ale kouknout se na to dalo a občas vykoukl kvalitní vtip.A kreace Anny Polívkové v roli "muženy" byla zdařilá, i když Ellen Barkin byla ještě o fous lepší. 65%. ()

RedRose991

Dalo sa z toho vyžmýkať viac, chýbalo mi dotiahnutie niektorých myšlienok a miestami chýbala logika, ale inak to bola fajn komédia, nebyť tých pár chýb, tak nadpriemerná. Komédia má byť ale na pobavenie, nie na logiku, takže dalo sa to čakať. Pobavili sme sa, zasmiali sme sa a malo to aj pár pekných myšlienok. Klobúk dolu za výkon Anny Polívkovej, podarilo sa jej zahrať muža výborne, hlavne v tých prvých chvíľach, bolo to uveriteľné. ()

Lucy39

a proč NE !?? proč se jen nepobavit , nezasmát.... za mne - účel splnilo, námět sice lehounce ukraden od M. Gibsona, Aničce to občas i moooc slušelo a Langoš jako vždy skvělý.. nevím, koho to pohoršilo, mne rozhodně ne :-) ()

SCHMEYD

Docela překvapení. Na to, že 95% současné české produkce je odpad, tak na tohle se dívat i dalo. A to i v případě, že Polívkovou jako herečku rád nemám. Člověk se i zasmál. ()

Lady_Gaga

Stovky krásných českých hereček, ale stejně bude hrát Pauhofová tu "sexy krásku", kterou teda není ani omylem. A když už neobsazují Češky do role sexy samic, tak se tedy těším, až Makedonka Sara Sandeva přestane hrát dcery a začne hrát ty okouzlující krásky ona, protože to nejen nemusí předstírat, ale umí i skvěle hrát :-) Vypadá to, jako by byl film natočený proto, aby si každý přišel na své: aby lidé od filmu vydělali nějakou tu kačku a diváci měli nějakou novou komedii, ač okopírovanou a průměrnou. Celé jako ušité horkou jehlou... Polívková, Langmajer, Hádek, Sandeva, Vlasáková a Kočičková - ti byli fajn. ()

awerto

Uz vim proc nekoukam na novodobe ceske filmy... Toto je jeden z duvodu. Langmajera nemusim, ale on jako jedinej skutecne hraje. Ostatni... mno mam rad Polivkovou, ale v ramci pitvoreni neumi ani poradne mluvit. Do ceho jsi se to navlekla, devce? Proc jsem dal alespon jednu hvezdu? Hvezda od uplneho odpadu jen za toho Langmajera na zacatku, ktery byl jediny uveritelny. No a herecke obsazeni ala komparz, skoda hodnotit. Nelogicke, opajcnute od amiku na cesky zpusob proste nefunguje... Navic jde-li uz o slabou predlohu. ()