Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean (Henry Golding). Nebezpečný koktejl ve stylu filmů Dívka ve vlaku a Zmizelá Vám namíchá režisér Paul Feig. (Vertical Entertainment)

WayDott

Asi v půlce filmu jsem si říkala jak je to povedený a že to je na 4*. Po celou dobu napínavé, vtipné. Fakt mě to vtáhlo do děje. Ale WTF ta druhá půlka filmu???? Stala se z toho překombinovaná slátanina. A film hrozně upadl. Ale celkově to nebylo tak hrozné, takže 3* ()

aLPaC

Mix žánru komedie a thrilleru, trošku jak Nebezpečné hry. Funguje (teda alespoň na mě) nicméně skvěle a zejména obě hlavní ženské představitelky jsou skvělé. Na jedné straně tu máme neskutečně atraktivní Blake s mluvou jako dlaždič a prolhaným jazýčkem, na straně druhé trošku nemehlo a typicky švihlou, ale děsně roztomilou Annu. Mezi nimi krouží jeden poloťamanský týpek, který je šuká obě. Netypický film, jsem za něj rád. ()

Mimomisu

Ja tomuhle michani zanru casto nadrzuju a tady to nebylo jinak, ale co si budem povidat, na tohle se musi hodne chytre. A posledni pulhodinka, ktera uz (at uz chtene nebo nechtene) hranicila s parodii byla na me uz trosku moc. Lepsi reziser by z toho vybrusil asi lip, ale scenar tomu nepomahal uplne. Vyvoj postav odflaknutej (i kdyz ma film skoro dve hodiny), vetsi duraz na mysticno by tomu prospel. Ve vysledku tomu vlastne humor a obsazeni vic pomahal. Nevim no, hezky cviceni, ale jinak... ()

Milky.

Nevím co si o tomhle filmu myslet. Je to takový ten další "ženský" film. Ale zase na druhou stranu bylo to i docela napínavé a zas tak jsem se u toho nenudil. Bohužel Lively mi spíš lezla na nervy, fotřík buzerant ze školky taky a Kendrick to pro mě sama neutáhla. Na jedno podívání dobré. Ale už si na to nikdy nevzpomenu. Ale bylo vtipné, jak tam Ryan Reynolds nacpal manželce Aviation Gin. ()

filipvrbik

Nějak těch spousta žánrů úplně dohromady nefungovalo. Začátek byl sice slibný, napětí i jistá mysteriózita tam byly, ale konec se moc nepovedl... Stejně tak dějové zvraty, které mám sice obecně rád, ale tady byly spíš na obtíž...40% ()

Ollie235

,,She asked me a simple favor, to pick up her son Nicky from school, which was five days ago, and she hasn't come back yet." Nepříliš zajímavý mix nejrůznějších filmových žánrů se zbytečným množstvím zvratů. Duo Kendrick - Lively funguje jak má a jejich společné scény jsou tím jediným, co mě na filmu bavilo. Jinak to bohužel působí jako nedomyšlená chaotická blbost. ()

majec4

Film si ma ziskal tym ako v sebe kombinuje viacero zanrov. Bavila ma tiez Anna, ktoru mam rad, no az tymto filmom som naplno ocenil jej talent. Fakt bola skvela. Podla mna to malo ale strasny zaciatok. Nebavilo ma to do polovice, kazdu chvilu som krutil hlavou, ze naco som sa to vlastne nechal nalakat. Neskor, od zmiznutia, sa to fakt pekne zamotalo, takze som aj zabudol, ze ten ukecany, privelmi babsky zaciatok bol pre mna utrpenim. BTW, Blake Lively je riadne sexy. ()

TheSpearCZ

Dobře, takže já si zpočátku myslel, že se jedná o thriller a ona to do toho ještě byla komedie, kriminálka a drama zároveň, takový mišmaš všech žánrů, no nemůžu si na tohle stěžovat, ten film má opravdu od každého něco pozitivního. Celková zápletka tajemné Emily není špatná, vtipy se tu opravdu našly (Brotherfucker xD) a ve finále to ani nenudilo. Potěšila jak Anna Kendrick, tak sexy Blake Lively. Lepší 3* ()

Illy

Pustil jsem si tenhle film pozdě v noci s tím, že u něj stejně usnu a asi ani nebudu mít chuť ho druhý den dokoukat. Ve finále jsem se fakt dobře bavil a ráno po budíku čuměl jak puk.. ()

jasanka

Tvurci se meli rozhodnout, jestli z toho chteji mit komedii, nebo thriller. Takhle to zbytecne pokulhavalo. Blake me prekvapila spis negativne, Anna naopak opet potvrdila, ze je top. ()

warrenur

Hoci su obe predstavitelky celkom podarene a Anicka ako vzdy tazi zo svojej chutnej tvaricky, komedialna stranka mi tam moc nesedela. Iduc to viacej len do thrilleru, mohlo to byt divacky omnoho atraktivnejsie. Takto len priemer. Skoda, malo to potencial. Zaver ma neprekvapil. ()

Bozvav

Skvělá ujížděčka, kterou jsem si díky výbornému obsazení (až na Seana, ten byl nemastný, neslaný), skvělým hláškám s slušné hudbě maximálně užila. K dokonalosti chyběl jen lepší závěr. Někdy je prostě méně více. Anna byla v roli domácího Sherlocka neskutečně zábavná, Blake patřičně drsná femme fatale. Zápletka vtipná. Za mne 90%. ()

Azurovydrak

O něco snesitelnější než režisérův katastrofální pokus o reinkarnaci Ghostbusters, ale toť vše. Za celý film jsem zasmál jednou. Myšlenka díla nulová, v podstatě stokrát ohraná kaše. Paul Feig by to měl už vážně zabalit - 40% ()

Majkak

Rozjezd s velkými ambicemi, kterému v závěru dojde dech. Vcelku vtipné dialogy, byť až trochu moc ukecané s tendencí k lehké plytkosti. Příjemně rozehraný vztah mezi dvěma mladými ženami, který si dovedně udržuje nadsázku. Závěr už není zcela dotažený, resp. se lehce nekoordinovaně změní v komedii s černými prvky. Klasifikaci mysteriózní mohl udělit jen ten, kdo nezná význam toho slova. Anna Kendrick a Blake Lively hrají perfektně, Hendryk Golding působí dost koženě. ()

Chilly00

Zábavný černohumorný thriller, který stojí a padá s výkony hlavních představitelek, které jsou většinu času bezchybné. Kombinace Anny a Blake je tady dokonalá. Film se snaží být mermomocí neustále o krok před divákem, i když to ne vždy vychází a množství nelogičností se kupí. Ale zábavnost, odlehčenost, tempo vyprávění a skvělé kostýmy (Blake!) to vyvažují a dělají ze snímku velmi dobře stravitelnou jednohubku. Váhala jsem mezi 3 a 4*, ale nakonec jsem se opravdu dobře bavila a to někdy stačí. ()

JG7

Zmizelá, kdyby Gillian Flynn fetovala a David Fincher neuměl moc režírovat. Scénář, až na přepálený konec docela slušný. Zároveň jsem měl možnost slyšet jeden z nejhorších soundtracků ve svém životě. 7/10 ()