John Wick 3

• Slovensko John Wick 3 (více)

Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! (Vertical Entertainment)

dinzbir

Myslel jsem, že záběry ze Spartakuse nebo Her o trůny posouvají porcování lidí na jinou úroveň... TOTO to nyní definuje ! ! ! ()

Ronnie92

Pasáž se psy je úplně nový level akčního filmu. Akorát ti asiati to na konci trochu pokazili. Celkově ale supr nájeb. ()

Bednaa

John Wick je pořád pecka, Keanu baví a akční scény jsou zase plné nápadů, vyšperkované choreografie a je strašná radost na ně koukat, ale.. Už se mi to trochu ohrává. Je to zas to samé co už jsme viděli dvakrát a poprvé mi tu opravdu chyběla nosná story, která je tentokrát opravdu téměř na nule. Jestli nepřijdou nějaké změny, napočtvrté už mě to asi moc bavit nebude... Ale kdo ví, Wick je bůh! ()

UncleMorty

Upřímně nevím co si myslet. Veškerá vážnost a mystično kolem continentalu vzalo třetím dílem kudytam a John Wick 3 je plejádou naprosto nevhodných momentů, do naprosto perfektního konceptu filmu, který se snaží ukázat pořád nové způsoby jak někoho zabít a přitom působní skoro až absurdně a zbytečně. Působí to tak, že první polovinu filmu psali scénáristé v zajetých kolejích předchozích dílů a na druhé polovině se sešla parta anime otaku noliferů po těžkým crackovým mejdanu. Udělat jako z hlavního nemesis borce co se chová jako úchylná fanynka mi fakt v pořádku nepřijde, stejně jako z nejvyšší rady dělat skupinu lidí co maj těžkej fofr z hry assasins creed. 5/10 ()

HBJ

Pořád je to vymakaná akční jízda, ale na druhej díl to teda nemá.Koně a psi jsou perfektní, ale ke konci už mě to kočkování s rákosníkama v blikající vitríně moc nebavilo..Ještěže to jistil frajer Winston s Cháronem a Morpheusem. ()

nedvva

John Wick 3 co říct, neskutečný masakr. Skvělá choreografie, neotřelé bojové scény, dějové zvraty, hlavně ten poslední. Fandové Wicka si příjdou na své akce střídá akci. A zápory? Wickův původ dost k smíchu a dokonce i na moje poměry zbytečně moc mrtvých v prostřední části filmu. Výsledek 4/5 a už teď se těším na 4 alá "Matrix" :-). ()

Plechy

John Wick 3 je akční film, který nadchne, stejně jako minulé díly, krásným vizuálem a bojovými scénami. Třetí díl je akčnější než předchozí dva snímky. Ve filmu se pořád něco děje a i když je akce opravdu hodně, tak vás nikdy nepřestane bavit pohled na to, jak se John likviduje řady nepřátel pomocí gun fu. Každá lokace, kde se spustí akce, je maximálně využitá a je radost sledovat, jak nás tvůrci každou minutu překvapí s něčím novým. A co na tom, že se na děj až tolik nehledí, vždyť je to akční film a kdo chodí na akční filmy kvůli ději. Jediné co mi ve filmu moc nesedělo, byla pouští lokace, která se teď objevuje v každým druhým filmu. John Wick 3 je prostě akční bomba a já doufám, že se dočkáme dalších filmů s psy milujícím zabijákem v hlavní roli. 90% ()

Logicomix

Asi jsem byl příliš natěšený. Samozřejmě nelze od JW čekat nějakou realističnost, ale tentokrát mi nesmyslnost chování postav přišla do té míry over the top, že mě to vytrhovalo ze zážitku. Akce je většinou dobrá, ale v jednu chvíli jsem měl přece pocit, že koukám na Comando. Souboje na blízko chladnými zbraněmi byli prostě mnohem zajímavější než tupá střelba. Doufám, že mi ve čtvrtém díle někdo vysvětlí, proč Johnovi sakra všichni tak pomáhají! ()

Dosty85

Pro ty, kteří chtějí vidět film, kde se 95% filmu snaží parta profesionálních zabijáků zabít nesmrtelného a nevadí jim scény plné pokřivené fyziky, tak je to dobrá volba. Bohužel mezi ně nepatřím. Takže nechte mozek doma, popcorn a cola sebou + si domyslete scénu, kde John Wick (Keanu Reeves) spolkne pilulku nesmrtelnosti a bude to fajn zábava na celý večer :-) ()

LeemaCZ

Tak toto byla pány a dámové pecka. V příběhu se sice nedají hledat nějaká hluboká filosofická moudra, ale to ani není třeba. Spousta akce, spousta krve, spousta intrik a spousta střílení a mlácení to perfektně vyvažují. Takto má vypadat dobrý akční biják. Lepší než jednička a dvojka dohromady. Lidstvo se Keanu Reevese nezaslouží. ()

Karell840

Spoilers! Horší než jednička i dvojka. Skvělý konec dvojky nemá moc řešení, tak tam hodí deux es machina běloruskou mafii, navíc se odklidí do Afriky. Objeví se Hally Berry, která se do toho filmu podle mě vůbec nehodí. Střílečky nemají spád. Twists ve scénáři jsou trošku divné a nepochopitelné - hlavně závěr je tady proto, aby tahle už dost nastavená kaše se dala zase nastavit. Nevím jestli půjdu na čtyřku. ()

Mrsina

Já prostě nevím. Nerozumím tomu, co na tomhle lidi vidí. Všechny tři díly byly to samé - jen prosté hloupé a nesmyslné běhání sem a tam a zabíjení lidí, kteří přibýhají další a další, nevidím v tom sebemenší smysl a celá série je po všech stránkách zbytečná. Aspoň trochu uznávanám první díl, kde byl aspoň nějakým malinkatý náznak nějakého příběhu s nějakým motivem. ()

Capri2016

Akcia a odplata na 100%. Ale príbeh, ktorý neprinesie skoro nič nové a okrem hlavných starých známych hráčov zaujme iba Halle Berry v úlohe rebelky a priateľky z minulosti. Keanu Reeves hrá 100% v jednej z jeho najlepších rolí a páči sa mi, že film sa nebojí ukázať bolesť 50 ročného muža. Proste akčnák z ktorého nemrazí, ale ktorý vás nabije horúcou energiou. Dobrý film pri ktorom netreba premýšľať, stačí si ho len užívať a to občas s otvorenými ústami. A teším sa na ďalšie pokračovanie! ()

FiRST

Jak už zde bylo zmíněno, čekal jsem, že třetí díl završí velmi úspěšnou trilogii a ono houby. Když třetí díl oznámili, těšil jsem se na něj víc jak na jedničku a dvojku dohromady, ovšem po prvních 30 minutách mě film přestal bavit respektive jsem už asi starý na to, že se v celým filmu řežou a řežou. Nicméně jej pořád hodnotím kladně, rozhodně jeden z těch lepších letošních filmů, ale měli to už ukončit, ať se z toho v dalším díle nestane fraška. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (více)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019