John Wick 3

• Slovensko John Wick 3 (více)

Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! (Vertical Entertainment)

MikyAff

Třetí John je ohromná dávka akce, málo zbytečného žvanění, kupa fórků (včetně skvělých narážek na Johnova pejska) a dobrá hudba. Nejsem ze třetího dílu nijak zklamaná, dostala jsem přesně to, co jsem čekala, ale někde v hloubi duše jsem doufala, že tam bude i něco navíc. V třetí části si dává Keanu spolu s Hotel Managerem a Winstonem naprostou jízdu akce a zábavy, díky čemuž pro mě tvoří nejlepší scény z filmu. Upřímně pokud tohle má být poslední díl, jsem s ním celkem spokojená. Pokud se tvůrci chtějí ale ještě někam dál posouvat, mohla by jít série už slušně ke kopru. ()

ywo666

Uplna pecka. Najlepsi diel serie. Jednotka bola super. Cerstvy zavan v akcnych vodach. Dvojka bola dobra ale nedosiahla ocakavania. Trojka sa poucila a priniesla dokonalu akcnu zabavu. Dobre postavy, dobry dej, dobra atmosfera a uplne paradna akcna choreografia. Ziaden zbesily strih. Niektore zabery su neskutocne dlhe bez prerusenia. Keanu si to realne odmakal. Ziaden Neeson alebo Seagal kde sa na 1000 zaberov bije kaskader s obcasnym prestrihom na ksicht herca. Vtipne je aki su vlastne ti Indonesania malicki. V Niektorych zaberoch sa zdalo ze Keanu bije deti. Inak jedno minus film ma. John Wick je baba jaga, ale to kolko schyta uderov a ide dalej, prekracuje tolerovatelne medze aj na pomery akcneho filmu. Je trochu smutne ze prave 55 rocny Keanu Reeves toci najlepsiu akciu v Holywoode. 5* a viac takych filmov. PS: Po druhom videni je to stale uplna pecka, takze u mna sa nejedna o ziadnu jednorazovu zalezitost. John Wick je fakt tipek. Ma rad zvieratka, je hnusny na fanusikov. A je nasraty. Ak vznikne dalsi diel, som zvedavy kam to az potiahnu. ()

Phietros

Jsou filmy, které s každým dalším pokračovanim postupně klesají na kvalitě. John Wick je pravým opakem! Prvním dílem nasadil vysokou latku, kterou ale drží pro další díly a co víc, přidává na akci neskutečně vysoko oktanové tempo! Tam kde druhý díl skončil, když baba yaga odchází z hotelu s hodinovým náskokem, tam se i pokračuje! A hned v úvodu dostáváme naservírované akční bitky, kdy je na něj vypsaná hodně tučná odměna a jemu nezbývá moc času než na něj oficiálně půjdou snad všichni z města! Film nepolevuje snad nikde.. A když opomene nepřátele, které občas jakoby otáleli se svou katanou, nebo úderem, dále nemožná zranění, po kterých by byl mrtvý už na začátku a vezmeme to jako adrenalinovou akční jizdu, kde se nad tímhle nemůže přemýšlet, tak tu máme opravdovej akční nářez na adepta roku! Za mě asi nejvíc přehnané scény na motorkách, v hotelu a konečný pád Wicka. Jinak super efekty, výborná hudba a zvýrazněné rány i střely, skvělé bojové pasáže, hodně luxusní scény se psy a k nim sexy Halle Berry, ale i pohled na postupně unaveného Wicka! Celkově podání s příběhem, kamera, další herecká obsazeni (mimochodem u Fishburna jsem si říkal, že by to takhle blbě schytal bez soubojů a byl s nim konec), to vše a mnohem víc ho zase posunuje o level výše! 80% ()

BROKEN_

No do prdele! Tohle byl akční orgasmus se vším všudy! John Wick už po třetí a stále jede na plný plyn bez jediného zaváhání. Těm kterým se líbila jednička a dvojka budou u trojky slintat blahem. Keanu Reeves je neskutečný frajer! Žádný Neo z Matrixu, ale John Wick je jeho TOP role! Jsem nadšený tak moc, že bych o tom filmu mohl mluvit hodiny. Příběh pokračuje tam kde dvojka skončila, takže paráda. Už od úvodu šlape film na plyn, až si někdy říkám jak jsou filmy s Johnem Wickem na jiné úrovni, než jiné akčnáky. Halle Berry je pořád sexy, a její akce se psi je ukázková. Během té akce se mi nejvíc líbilo že se režisér zaměřil na postavu Sofie a psi, místo Johna, který ano je v akci, ale spíše v pozadí. Za to dávám palec na horu, protože oceňuju že se režisér nezaměřuje jen na Johna. Nová postava z Nejvyšší rady byla pěkná mrdka, a dovolím si tvrdit, že ji každý po tomhle bude nenávidět. Jsou tu dokonce borci ze Zátahu, kteří, ano, byly slabší než v Zátahu, kde byly OP, ale předvedli se parádně. V některých chvílích film zvolňuje díky humoru, který působí v těch daných scénách excelentně, že budete mít úsměv na tváři, prostě si to zamiluje te. V jednu chvíli to vypadá že bude konec filmu, ale je to jen předkrm před ÚŽASNÝM FINÁLEM!!! Nejlepší finále ze všech dílů! Plus k tomu tahle hudba ( https://youtu.be/ACOgLi8Cf8o ), kterou nejde nemilovat! Jsou tu další věci o kterých bych chtěl mluvit, ale bylo by toho moc, že by si to nejspíš nikdo nepřečetl. Každopádně, tohle je NEJLEPŠÍ AKČNÍ FILM SOUČASNOSTI! Plus nejlepší akční trilogie. Pokud máte rádi pořádnou a zároveň čistou akci bez CGI, je tohle to přesně pro vás. VELKÝ PALEC NAHORU. Z tohohle se stává moje srdcovka. Ach jak já to miluju! " Guns. Lots of guns. " ()

Beky

Už ne!! Pořád to samé. Nebaví me to. Vubec. Ty dve hvezdy berte asi jako 100%. Myslím si že trojka je nejslabší díl serie. ()

tnp101

Přestože je to nekonečné bojování na můj vkus hlavně ke konci už hodně ohrané, pěkný audio-vizuál a nápadité, praktické akční sekvence si z principu zaslouží samou chválu. Pod tímhle pozlátkem se ale neskrývá nic, co by jinak stálo za řeč. Naopak mě otravuje právě to, že si film dost často hraje na něco víc, než ve skutečnosti je - trojka tímhle trpí obzvlášť. 70% ()

noriaki

Jednička byla krásně našlapaný přímočarý akčňák s letmým pohledem na tajuplný hotel plný zabijáků. Dvojka začala hromadit zbytečné postavy, prohlubovat mytologii a představovat silné hráče v pozadí. No a trojka se utrhla ze řetězu. Prohlubování mytologie došlo až tak daleko, že vznikla celá tajná společnost existující paralelně s tou naší. Žije ve tmě, schovaná ve stínech a je ovládaná mocnými skupinami žijícími podle starobylých pravidel. John Wick se pomalu mění na film o upírech bez upírů, což vynikne o to víc, že do vínku přibral i nesmrtelnost a nějaké ty vedlejší superschopnosti. Akce je naštěstí pořád boží, i když by Keanu Reevesovi asi měl někdo říct, aby se naučil běhat, nebo aby to proboha nikdy nedělal. ()

ZeroCZ1233

Po dvou letech se vrací další díl tohoto už klasického akčního eposu, který společně s MI kvalitativně vybočuje z řady akčních snímků, které v poslední době obsazují kinosály, vydělávají, které sází na osvědčená jména (v tomto případě je nejvíce skloňovaný The Rock) a na výbuchy všeho možného a nemožného. John Wick je od svého prvního zářezů jiný, zde jde do popředí choreografie soubojů, vizuál, soundtrack a o samotný svět a celou organizaci ohledně zabijáků. A to vše se samozřejmě najde i zde. Parabellum se drží Wickovských standartů, ale zase je posouvá o kus dále a to ve všech vypsaných ohledech. Opět dostaneme skvěle fungující akci, ve které se k zabíjení využívá mnoho věcí, osob, živočichů, prostředí, prostě na co si jen vzpomenete a to se vší parádou a se schopností, aby to vypadalo dobře, ale zároveň přirozeně. Vizuální stránka je nádherná, film hraje všemi barvami, které hodně závisí na lokaci, ve které se neohrožená Baba Yaga nachází. A lokace tu jsou nápadité a různorodé, kontrast mezi deštivým New Yorkem a orientálním Marokem je skvělý a v obou případech vyvolává atmosféru, která je svému prostředí odpovídající. Kupodivu se dostane více prostoru na představení samotné organizace, její historie, její pravidla a následky, které mohou nastat při jejich porušení. Ale stále je zachováno minulými díly vystavěné tajemno, které kolem organizace figuruje a které jen dotváří atmosféru. Soundtrack je také zachován ve stejných kolejích, kytarové riffy napojené na synth, co více si přát. Všehovšudy je třetí Jonathan Wick vkusným pokračováním, který si zachovává brutalitu a lásku k pejskům tak, jak to máme rádi. Titulem "nejlepší ze série" bych ho ale momentálně nenazval. ()

hroubek

Na Johna Wicka 3 se nešlo netěšit, po skvělém konci druhého dílu. A jsem rád, že mohu napsat, že jsem hodně moc spokojený. Tvůrci se mi opět trefili do toho, co jsem od filmu chtěl, a taky jsem očekával(samozřejmě přidají i pár zvratů, abychom jako diváci byli překvapení). Svým způsobem je to místy naprostá krasojízda, u které mé srdce bušilo radostí. Chad Stahelski opět přináší parádní akční film, jenž nás dokáže uhranout skvělou akcí, nápaditou choreografii, vtipy, zábavou a originálně pojatou akcí, která graduje. Stahelski si to velmi dobře pohlídal, a třeba taková úvodní půlhodinka je bezchybná a krásně nás vtáhne do děje. A totéž platí i o závěrečné půlhodině, protože přináší akční inferno. Menší problém mám s prostředkem filmu, jelikož zde je hodně času věnováno budování světa zabijáků, pravidel a různých následků. Ono to funguje, jen je toho zde více, než je třeba. Je zde hodně zločineckých frakcích, jenž se navzájem podráží, respektují, nebo se využívají, a nám chybí nějaký kontext a směřování jejich cílů. A do toho tady pobíhá John Wick a snaží se najít cestu ke svému vykoupení. Keanu Reeves je opět precizní a já jsem si jeho herecký a fyzický projev užil. Velmi příjemně mě překvapila Halle Berry, protože jí ta role sedla. Ian McShane, Laurence Fishburne nebo Lance Reddick si s přehledem uhrají svoje a je vidět, že je to moc baví. Jediný, kdo mě z herců nesedl byla Asia Kate Dillon, a to protože má podle mě špatně a hlavně hloupě napsanou postavu. Nicméně tyto menší chyby mě nebránili, abych si užil moře akce, skvělé souboje a nekompromisnost, která z toho vzejde. John Wick 3 je velmi povedený akční film, a já už se nemohu dočkat jak jeho příběh bude pokračovat. ()

VasaX

Rozdělme si Johna Wicka na dvě části - příběh a akci. A začnu akcí - té je tu opravdu hodně. Velmi hodně. Je zábavná, napínavá, drsná a místy lehce kreativní. Každopádně tak či onak JW3 je akčně velkolepý, ale stejně jako u JW2 mi tam chybí ta ladnost a elegance prvního filmu. Ale to je tím, že první film je ještě jaksi komorní, kdežto s každým dalším filmem JW má větší dosah, tudíž i víc nepřátel a rozlehlejší prostředí. S tím jde ruku v ruce i druhá část - příběh. Protože ten na úkor akce ustupuje, John se teleportuje z lokace do lokace jak mezi levely ve videohře, hybatele děje jsou prostější a víc over-powered (arbitrem počínaje...). A i když jsem v to nedoufal, tak mi pořád chyběl ten potemnělý "noir feeling" z prvního dílu. Co mě zamrzelo, a co jsem měl na JW rád je, že už mi nevychází počty nábojů v zásobníku. Minimálně Hale Berry přebíjet moc nemusí, a místy i jinde jsem si všiml. Každopádně pořád je to dobré, akčně i herecky, Keanu tu opět kraluje a dvě hodiny utečou jak nic. Já mám Johna Wicka rád. ()

Yoda sama

Rovnako ako predošlé časti, jedna veľká, nepoddajná, geniálne vystavaná a putavá akčná scéna plná zkatovaných chudákov a štýlových momentov. A mňa baví nielen tá nekonečne nápaditá choreografia a réžia, ale aj ten čoraz pestrejší fikčný svet asasínov, ktorý si to okolo toho vražedného mayhemu buduje. A samozrejme každé jedno Keanuho "yeah". Práve po tom poslednom viem, že zvládnem kľudne ešte zopár dielov. ()

VanTom

Mytologie a pravidla světa zabijáků bobtnají ad absurdum, zatímco John Wick v kontaktních soubojích sází jeden headshot za druhým. Vzhledem k jeho omezenému repertoáru mi však všechna ta skvělá, v dlouhých záběrech točená, přehledná a efektní akce brzy přišla na jedno brdo, vždy jen mírně variovaná (největší dojem zanechala ta s Halle Berry a psy). Zarputilý Keanu Reeves pořádně natrénoval (ale stále neumí běhat), no Mark Dacascos si užívá snad nejlepší (zápornou) roli kariéry. Film luxusně vypadá (kontrastní paleta barev) a zvuky výstřelů ostře štěkají, jenže podobně jako předchozí díly mě prostě nestrhnul. Á propos, seriálově otevřený konec jasně ukazuje, že tvůrci se 4. kapitolou bezpochyby počítali předem. [Cinestar Anděl] ()

lykan9

John Wick je prakticky sázka na jistotu. Tvůrcům se již po třetí povedlo vytvořit dokonalý akční film plný výborných akčních scén a s výborně vymyšleným (a hlavně promyšleným) zabijáckým universem. Mám jen jedinou výtku a tou je obsazení Halle Berry. Vůbec nechápu, proč je tato herečka obsazovaná do rolí drsňáckých žen, které mají předvést, že se dokáží vyrovnat ba i překonat muže. Jsou desítky hereček, které by tyto role zvládly lépe a hlavně uvěřitelněji. Jí to však nikdy nevěřím, a to ač se jednalo o rádoby nejdrsnější bondgirl, Storm nebo Catwoman. Naproti tomu, její bodyguardi a scény s nimi byly úžasné a nezapomenutelné. Už se moc těším na pokračování. ()

Timak

To už je fakt moc. Jestli bych to měl nějak shrnout (celou trilogii), tak první díl super úplně celej, druhý už jen 2/3 stojí za to a tady je to taková slabší polovina. A to jako chtějí přijít se čtyřkou? Proboha proč? Akorát je to víc a víc zamotané, a víc a víc pitomé. Už to nechte být. Jinak se z toho stane jeden velký joke [džouk], jako můj komentář. ()

Trustme

Tak co s vámi, pane Wick? Zabít vás nejde i když se o to snaží už 5 let asi 3000 elitních zabijáků. No elitních... spíš amatérských. Jak si vysvětlit, to neustálé nabíhání protivníků, co nejblíž k ústí hlavně či posečkání, než pan Wick udělá první výpad. Ale nutno říci, že se v tomhle zlepšujete, občas dostanete i přes držku a cítíte bolest. Je škoda, že vám stále nevěřím, že jste tak dobrý killer, pane Reeves. --- Třetí díl má skvělý začátek, opět noblesní strukturu Společenství nájemných vrahů a s tím spojeného černého humoru a bizarností (potetované úřednice, "pracovní zákoník", oldschool technika versus hi-tech moderna). Ale opět budu tvrdit, že je to celý počítačová hra. Jak kdybych si přehrál postup ve hře, kde je účelem si hlavně zabojovat, zastřílet. Je pravda, že žánr akčního filmu to splňuje dosyta a chápu to divácké nadšení, ale takových Johnů Wicků má asijská kinematografie akčního žánru stovky a choreograficky lepších! ()

Sany33

Parabellum oživuje viacero známych hereckých tvárí. Halle Berry ukázala, že so správnym vedením dokáže vystrúhať nezabudnuteľnú postavu. Anjelice Huston postava ruskej mafiánskej riaditeľky sadla ako baletke balerína na nohu a rovnako potešil herecký majster bojových umení Marc Dacascos v polohe zabijaka trpiaceho zábavným obdivom k Babe Yage. Nehovoriac o hrdlorezovi Jeromovi Flynnovi z Hry o tróny, ktorý tentoraz dopadol neprekvapivo zle. Chadovi Stahelskemu držím päste pri prekonávaní vysokých očakávaní, ktoré v divákoch nastavil celou trilógiou. Oživil takmer mŕtvy žáner akčného filmu a rovnako živoriacu kariéru Keanu Reevesa, ale najmä presadil v Hollywoode trend, o ktorý sa už v 90. rokoch pokúšal John Woo. 98% ()

fabecc1222

Trojka opět pokračuje přesně tam, kde končí dvojka, ale opět vesměs vcelku rychle smete příběh předchozího filmu ze stolu a rozjíždí nový, který opět prohlubuje "vesmír" zločinecké organizace, která už tady funguje jako takový svět ve světě. Pochopitelně, logiku v tom moc nehledejme, ale zrovna na logických věcech si tato série nezakládá, takže to ani moc nevadí...John už je tady v podstatě takový nesmrtelný Terminátor, kdy mu neublíží pády z baráku, desítky bodných či střelných zranění, prostě nic, John je prostě nesmrtelnej jak Sly v Rambovi. Od původního dílu už jsme se v myšlence přesunulu úplně jinam, teď je zajímavé sledovat i celý ten svět okolo. Akční stránka se opět posunula o kousek dále, je fajn vidět, že tvůrci stále mají kam šáhnout. Tentokrát dostaneme třeba bojové psy, což je opravdu akční lahůdka. ()

JoseBenes

85-90 % filmu je akce. Je to dobře? Pro někoho asi jo. Bitky během první půlhodiny super, hrátky se psy taky, ale pak už je to stereotyp. Děj v zásadě neexistuje. Zakončení otevřené pro několik pokračování. Halle Berry je ve filmu asi 20 minut. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (více)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019