John Wick 3

• Slovensko John Wick 3 (více)

Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! (Vertical Entertainment)

Tristanian

Ultimátní akční film. Lehce předimenzovanou dýlku ospravedlňují geniální akční scény, u nichž jsem žasnul nad provedením. ()

david141474

No a je tu konec jedné akční trilogie, i když teďka v březnu má vyjít čtvrtý díl, takže je na co se těšit. Třetí považuju za ten nejlepší v téhle trilogii. Děj je skvělej a nejzajímavější ze všech tří dílů, i když jednička tak i dvojka nebyly špatný. Zahraje si zde Jerome Flynn, který ztvárnil Bronna z Černovody, takže tohle je už druhej herec že Hry o Trůny, který si zahrál i zde. První byl Alfie Allen, který ztvárnil Theona Greyjoye. Postavy jsou skvělý. Herci jsou skvělý, vyčníval zde ale Keanu Reeves. Soundtrack byl skvělej. Akční souboje jsou božský a skvěle natočený, zahraný a sestříhaný. Choreografie akčních soubojů je opravdu skvělá. No a konec je opravdu překvapivej a opravdu mě zajímá čtvrtý díl. 10/10 Cesta k dokonalosti! ()

Lendak

Síce to zabralo dva filmy, ale konečne som si nejakým spôsobom užil Johna Wicka. Nič sa v podstate nezmenilo. Keanu tu je furt neskutočné drevo a s ďalším filmom sa mu počet povedaných slov blíži k nule, emócie tu neexistujú, rovnako aj príbeh, ktorý ešte zabil koniec a akcia sa furt nezmenila, okrem toho, že sa to konečne odohrávalo (aspoň podľa mňa) na zaujímavých lokáciách, viz. prestrelka v Casablance alebo naháňačka na motorkách. Ale stále to nezmenilo môj názor na to, že John Wick jednoducho skôr kazí akčné filmy, než že ich inovuje. ()

meda2016

Má to spád, úderů, bodnutí a jiných útoků jistě na tisíce. Také to vydělalo hodně peněz. Ale je to výplach mozku a ztráta času - pro mnohé žádaná ztráta a výplach. John  Klystýr. Prý každý dvoustý je potomek Čingis-chána. Ale že každý dvacátý člověk je nájemní zabiják? ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

PTuranyi

Tretie pokračovanie príbehu Johna Wicka nás prináša do čudného sveta kde zabiť človeka na ulici niekoho ani trocha nerozruší a zvieratá majú pravidlá, aby neboli len obyčajné zvieratá. John sa totiž dostal do sporu s najvyššou radou a jej pravidlami. Najvyššia rada v svojej neomylnosti však spravila jednu chybu.  Okrem Johna Wicka zaútočila aj na pár vyšších členov organizácie. Zločinecká organizácia tu navodzuje steamunkovú atmosféru tváriac sa ako zastaralá byrokratická organizácia používajúca  telefóny, faxy a písacie stroje. Akcia už nie je taká svižná a klipovitá. Od polovice však naberá obrátky a John má vždy čas nabiť, ale už to nie je taká zábava. Otvorený koniec predznamenáva, že príbeh ešte nekončí. 70% ()

vladi3

Zacneme tym dobrym. Uz od zaciatku to malo grady a aj davku vtipu. Keanu je stale vo forme a prekvapivo mi tam sedela aj Berry. Mihlo sa nam tam zopar sympatakov z GOT, co potesilo. Vizualne dokonale a choreografia namakana. Ale choreografia je aj to, co uz zacina byt trosku otravne. Ked uz Keanu sty raz letel tri metre cez sklenenu vitrinu, uz to bolo aj na mna prilis. P.S.: Fuj oko :) ()

Razz

Váhanie medzi štyrmi a piatimi hviezdami, nakoniec preklopené pre vyššie hodnotenie. Možno absentoval hutnejší dej, vyvážila ho ale skvelá akcia s inovatívnymi scénami. John Wick je kult a tretia časť iste nesklamala, pre fanúšika žánru je pohladením pre dušu a nádejou, že akčný film má stále čo ponúknuť. ()

Methew

Celá séria Johna Wicka je fajn adrenalínová jazda, veď o čom inom bol aj Matrix? Taktiež adrenalínová jazda síce omnoho efektívnejšia, duchaplnejšia a hlavne s lepším dejom. Tu ten dej kolíše, no veľmi ma potešila časť o asasínoch, ako o vysvetlení čo sú zač a podobne, tam to dostalo konečne nový a duchaplnejší rozmer, ktorý tu tak trochu chýbal. Takže pre mňa fakt lepšia časť než dvojka až na tej koniec, kde zrazu prestali platiť fyzikálne a biologické zákony na Jonathana, ktorý je akože nesmrteľný? :D Síce mal zjavne nejaký kevlarový oblek zas, vysoko odolný, ale žeby až tak odolný aby prežil ten koniec? No neviem, počkám si na ďalší diel, som zvedavý... ()

Robbie

Takmer dokonalá akčná jazda, plná prehľadných akčných scén a výborné herecké obsadenie na čele s Keanu Reevesom, ktorý úspešne odmieta zostarnúť a šlape ako švajčiarske hodinky. Veľmi príjemné, napínavé a brutálne zakončenie trilógie, kde by všetko v rámci žánru krásne fungovalo, nebyť dvoch veľkých mínusov, ktoré mne osobne bohužiaľ výrazne pokazili celkový dojem: 1) príliš očividné choreografie v takmer všetkých akčný scénach, kde zlí chlapci vždy pekne počkali, kým John chytí dych a striedali sa v útokoch. 2) zabíjanie na verejnosti je očividne v New Yorku úplne bežné, keďže okoloidúci civilisti ani nemihli okom pri (nejednej) podrezanej mŕtvole na stanici. ()

bigmatko

prívlastok Akčný dostáva vo forme JOhna Wicka novú podobu a jedno pre druhé je od stvorenia Série Wick synonymom. Akcia, humor, tajné organizácie, súboje všetko v jednom dokonalom spojení, ktoré funguje od začiatku do konca. Celý príbeh troch filmov, ktorý sa odohráva v priebehu pár dní dodáva deju plynulosť a nikto sa tam z ničím dlho nezdržiava. Zabijákom organizácie môže byť aj učiteľka v škôlke alebo dôchodca na prechádzke. Postupne sa dostávame hlbšie do princípov Komisie a hlavne sa čo to málo dozvieme aj o Wickovi. Halle mimoriadne potešila svojou akčnou podobou a svedčí jej to v každom okamihu a skvelo dopĺňa Johna na jeho ceste. Strih a kamera napriek vysokému tempu vôbec nie sú rušivé a hlavne to divák ocení pri bojových scénach, ktoré sú naozaj prepracované a zábavné vďaka vhodne zvoleným hláškam. Odhliadnuc od zákonov reality, pretože tie u Johna Wicka rozhodne neplatia a keby platili tak to už nie je John Wick. Zdalo sa mi že JOhn povie toho ešte menej ako v iných filmoch ale to k nemu proste patrí. Jeho úlohou nie sú dialógy ale akcia, pomsta a prežitie za každú cenu. ()

Doffy

Pokud nebudete čekat epické vyvrcholení ságy, tak budete spokojení. Nejde o ukončení, ale rozvinutí série. Když půjdete s tímhle očekáváním do kina, nebude ani trochu zklamaní. John Wick neztrácí tempo ani cit pro umění. Jsem zvědavý na čtyřku. ()

bobisix

John Wick 3 měl být dle mého názoru posledním Johnem Wickem. První díl pecka, druhý nějakým způsobem navázal a u třetího jsem čekal nějaký logický konec. I když jsem se v podstatě bavil nekonečnou akcí, už potřetí jsem sledoval totéž a došel jsem k závěru, že zápletka už je tak vyvařená, že čtvrtý, pátý, šestý díl si dám už jen u TV. Ono se to totiž nedá vyvařovat dokola. V příštím filmu se Keanu s Laurencem postaví systému, přijde další a další záporáček, se kterým když se dají do křížku, bude dalších XY filmů o pomstě ala zabiju je všechny... A teda scény, kdy Keanu chvíli dostává totálně na zadek a pak se zázračně oklepe a totálně je rozseká, hmmmm, to taky moc nežeru... ()

zemanec86

Nuda.......opravdu jsem se nudil. První díl byl naprosto geniální a rád si ho pustím kdykoliv znovu, ale tohle už je moc. Ta akce vzdává holt práci kaskadérů, bohužel se to už všechno ale jen opakuje a už to postrádá jakoukoliv reálnost. Budování onoho světa nefunguje, přijde mi to, že se to rozsypává na tisíc vláken, které vlastně ani už nejdou logicky spojit zpět. Co bude příště? Rada nad Nejvyšší Radou, nebo šéf toho šéfa z pouště? 65% ()

navel

Samoúčelné násilí, nelogické přemisťování, nulové herecké výkony, a přesto tahle tupá smrtící podívaná baví. ()

dinzbir

Myslel jsem, že záběry ze Spartakuse nebo Her o trůny posouvají porcování lidí na jinou úroveň... TOTO to nyní definuje ! ! ! ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (více)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019