Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eaglestar
  odpad!

  Stačí chvilka a hned víte, že se jedná o sračku, která vám ostentativně vnucuje multikultidemokratický pohled jako jediný správný. Korunuje to ubožák Daniels, levičácká mrdka. U takové věci bych čekal profesionalitu a nějakou míru nezaujatosti. A nakonec by člověk i rád poprosil, aby kurva byla zobrazena jako kurva, nikoliv kurva s "lidskou tváří".(28.4.2018)

 • Gogo333
  ****

  Po Waco další pecka podle skutečnosti. Jeff Daniels byl výborný a stejně tak i většina ostatních herců. Alec Baldwin mi přišel trochu zbytečný a klidně to mohl zahrát někdo neznámý. Jak to dopadne bylo jasné, ale postrkování mezi agenturami a jejich boj, byli zajímavé. Seriál obohacen i reálnými záznamy a tak člověk zase zavzpomínal na tuto smutnou událost. Celkově jsem spokojen, i když Waco na mě udělalo vetší dojem. 70%(25.4.2018)

 • Hidoshito
  *****

  Možná to není tak akční jako fiktivní Homeland a dechberoucí jako United 93, ale kvalitou zpracování se to oběma určitě vyrovná. Pro mě velmi zajímavý pohled na události, které předcházely barbarskému útoku na náš svobodný svět.(10.7.2018)

 • Pajky3
  ***

  Minisérie založená na skutečných událostech. Tak málo většinou stačí k tomu, abych se o nový projekt zajímal, a stejně tak je tomu i u The Looming Tower. I když musím uznat, že to má i pár dalších věcí, které přitáhly mou pozornost. Hlavní z nich je určitě obsazení. Tomu vévodí Jeff Daniels, pro mnoho známý hlavně jako Harry z Blbý a blbější. Jenže jeho poslední dva seriály jsou herecky mnohem zajímavější (The Newsroom a Godless) a právě tady je hlavním tahounem. I když jeho méně známí kolegové rozhodně nepředvádí druholigové výkony. Po první epizodě jsem si myslel, že to dopadne jako u letošního Waca a tempo se rozběhne. Jenže to se tady neděje ani v pozdějších epizodách. A tak i když jde o zajímavé téma, které rozhodně zasáhne víc Američany, tak mě to bohužel netáhlo tolik, co jsem čekal. Pro mě to tedy nakonec dopadlo jako mírné zklamání i když se člověk dozví pár nových věcí o tom, jak to skutečně bylo s 9/11.(8.5.2018)

 • KevSpa
  *****

  Vynikající drama zpracovávající obecně nepříliš známé skutečnosti, které vedly k teroristickým útokům z 11. září 2001. Velmi zajímavý pohled na rozkoly mezi CIA a FBI a zatajování důležitých informací, na základě kterých možná bylo možné útokům předejít. Nezájem politiků byl už jen vyústěním celé byrokratické mašinérie, v níž vítězila lidská ega a následky všichni známe. Vskutku povedená "rekonstrukce" událostí vedoucích k útokům, okořeněná skvělými hereckými výkony v čele s Jeffem Danielsem. Sice se děj v některých dílech maličko táhne, ale rozhodně to výsledný dojem nijak nekazí. 90%(24.4.2018)

 • - Časť tejto epizódy sa venuje útoku na americkú loď USS Cole. V seriáli sú na útočiacej lodi traja pasažieri, avšak v skutočnosti na nej boli iba dvaja. (Real Tom Hardy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace