Skandální odhalení

• slovenský

Škandalózne odhalenie

Drama / Thriller

USA, 1994, 123 min

Vyfitnesovaná Demi a vedoucí oddělení Michael s manželkou, co vypadá jako plná lednička ... Proč ne. Příběh o muži středních let, jehož novou šéfkou se stane bývalá milenka. Snaží se ji přesvědčit, že rodinný život je pro něho mnohem víc než sebevášnivější akce na jednu noc. Neuvěřila mu Demi, neuvěřila jsem mu ani já. A málem na to Michael dojel :-).(26.6.2012)

Chvíľami zbytočne zamotaný režisérsky štýl Barryho Levinsona veľmi nemusím a ešte viac mi prekážal v Spáčoch. V tomto filme prekombinovaným dejom na jednej strane vyvyšuje klasickú zápletku hollywoodskych thrilerov z 90tych rokoch nad ostatné predpotopné klišé, na tej druhej občas nudí a divák túži po tom, aby sa snímka viac ,,rozhýbala". Disclosure je solídny inteligentný film, ktorého najväčšie čaro spočíva vo výbere jednej z najlepších dvojíc - Douglas, Demi Moore a ich "sexuálna hra" zaručene pobaví a s využitím nadštandardnej Morriconeho hudby spôsobí príjemné dvojhodinové mrazenie.(15.9.2010)

Opři se a já ti budu dělat šéfa. Už to mám pane doktore, až se na Vás nějaká roztoužená sukuba, démonka z pekla, vrhne a rozhodne se Vás znásilnit, stačí říkat jenom né né né... pořád dokola. A kdyby to náhodou nestačilo, tak jí párkrát výstražně plácněte po zadečku, ať ta kurva, ví kdo je pánem a že dostala protože zlobila. A kdyby ani tohle nezabralo, tak jí nečím zacpětě hubu, ať do toho tolik nekecá. Díky Majkle, tohle jsem jako budoucí ženáč vážně potřeboval. Fotřík je moc měkej na takhle rezolutní a nekomproprcní řešení. No a kdyby to náhodou dostalo konturu týhle brutální výdíračky, s naprosto destruktivními následky....... Zabiju se a nebo zajdu na 50 odstínu srsti starý báby ( předpokládám, že až budu v Douglasově věku, ve kterém "Skándála" točil, bude realizován 26. díl o super šukézní bábě Dakotě, která je zvyklá obcovat s nosorožci, vebloudy a minotaury) a z něj se naučím, že s každou ženckou je třeba zacházet jako s hovnem. Vysrat, utřít a nechat vyšumět.......někam do hajzlu. Michale nechal si se sebou vyjebat.. a navíc s tebou vyjebala Můra.....a to se dnes neodpouští..(15.2.2015)

|69%| Zajímavý počin s neobvyklou a zajímavou tématikou. Obtěžování, nikoliv ženy, ale muže. Jenže, to jak to bylo ve filmu spracováno mě docela pobavilo. NE, NE, NE - a to řekl hlavní herec Douglas 30x jak uz tu píše uživatelka kleopatra a ostatní mě docela rosekalo. Jí mohl zarazit hned ne ? :-) Ale co, byl vzrušen...no nic tohle asi už řešit nebudu. Tohle byla zvláštní scéna, ikdyž klíčová, kde se pak vše začalo odvíjet. Vlastně ani nevím co mám k tomuto filmu psát. Asi je zbytečné abych psal dlouhý román, tak jak to mám vždy ve zvyku. Celkově mě film bavil. Je to typ filmu, který se dá vidět, respektive, který si divák užije pořádně jednou, ale i podruhé bych si to dal kdyby byla nuda někdy. Zajímavé postavy, i ty vedlejší. Nejvíc mě pochopitelně bavila hlavní dvojice herců: Michael Douglas a Demi Moore. Snímek byl především stavěn na konverzacích a musím pochválit, že to byly napjtaé konverzace, žádná nebyla nudná. Co bych vylepšil ? No, trochu upravil scénář, doladil konec a tak dále. Přeci jenom zde nějaké zbytečné scény byly atd. To je hlavně důvod, proč jsem nedal vyšší hodnocení. Balancuje to u mě tak mezi 3 a 4*. Já dál nejlepší možnou 3* jaká mohla být. Nemám co bych už dodával. Celkem jsem spokojen ve výsledku.(22.3.2014)

• Mikino00

Demi Moore na vrcholu své krásy nesvedla Douglase, a ani herecky nepřesvědčila v tomto filmu, byla extrémně statická a umělá. Po slavné scéně, kde se nejen Douglas musí držet, přichází očekávané následky, které se neuvěřitelně táhnou zhruba hodinu a něco, což je naprosto ubíjející. Další linie je už zajímavější, jenomže to film zachránit nemůže.(21.10.2012)