Jana Hlaváčová září na českém hereckém nebi už léta. Proto ji Česká televize vybrala do cyklu hereckých beneficí Setkání s hvězdou. Nenávist - Drama stárnoucí ženy ze současné vesnice, které lhostejnost mladých lidí vzala muže.
Podvodnice - Love story staré kriminálnice, které osud přihrál štěstí a ona ho dokázala využít.
Student - Komedie o staré učitelce hudby, která pro štěstí své dcery zapře sama sebe. (oficiální text distributora)

mira007

Příběhy v cyklu Setkání s hvězdou s paní Hlaváčovou v režii Stracha měly ze všech nějaké nej - Student - nejlepší obsazení ( Abrhám, Pidrmanová ), Nenávist s malým Donutilem nejmrazivější a Podvodnice s Munzarem nejzábavnější a nejlepší mikropříběh ze všech. ()

mh.mail

60% — „Student“ a „Podvodnice“ jsou spíš takové bakalářské povídky, zato „Nenávist“ je mrazivá a vlastně i nejednoznačná v hodnocení postav. Jana Hlaváčová je však ve všech třech povídkách dokonalá a celkově se jedná o povedený počin. ()

anitae

Asi nejvíc na mě zapůsobila drsná Nenávist 90%, šikovná Podvodnice 80%, i zamilovaný Student 70% ... Všechny povídky skončily asi tak jak měly. ()

Amonasr

Výkony Jany Hlaváčové ve všech třech polohách excelentní, samy o sobě by zasloužily nejvyšší hodnocení. Ovšem příběhy mají jen bakalářskou úroveň, proto nemůžu dát vysledně víc než tři hvězdy, a to ještě s přimhouřením oka. ()

jolly.rose

Jana Hlaváčová je opravdu hvězda s velkým H. Exceluje ve všech třech povídkách, kde hraje naprosto rozdílné charaktery velmi přesvědčivě. Asi nejvíce se mi líbila povídka Student. Pod taktovkou Jiřího Stracha, který už je také rovněž zárukou kvality nelze dát jiné hodnocení. ()

alanwilder

"Mezi slepými je jednooký králem" To ale není případ tohoto filmu. Je velká škoda, že paní Hlaváčová, spolu s manželem panem Munzarem, nehrají častěji.... ()

jungewolf

Dodatčně přidávám komentář : paní Jana Hlaváčová už dávno patří k legendám českého herectví, stejně jako její manžel Luděk Munzar. Mimochodem, nedávno, v březnu 2018 oslavila 80.narozeniny a L.Munzar 85. Vynikající herečkou je i jejich dcera Barbora Munzarová ..... . ()

Wimpy

Naprosto výborná Hlaváčová ve třech úplně rozdílných polohách. I vedlejší role pěkně zahrané. Režie překvapila. „Tak víš, co?!.. NIC!“ Příjemně strávených 77 minut. ()

LadyRainier

Celé super, jako "běžná" divačka mimo filmovou branži jsem zcela spokojena. Jako letitá fanynka paní Hlaváčové (i pana Munzara) spokojena nadmíru. Nejvíc mne zasáhla povídka Nenávist ...u Studenta jsem se pousmála a Podvodnice - ta mne tak krásně pohladila po duši - kéž by ti dva byli ve zdraví spolu ještě mnoho let !!! Při hraní jim to jde jak dobře namazaný hodinový strojek ...Díky pane Strach, za moc pěkný zážitek ,-) ()

Igy007

Tři příběhy, tři zcela odlišné role. Já mám nejradši tu nejodlehčenější povídku, o učitelce hudby. Je to roztomilá a vtipná mikrokomedie. Ale samozřejmě i zbylé dvě povídky jsou skvělé. ()

julie_mie

Bohužel snad jedna z posledních rolí, kde je možné vidět úžasné herectí Jany Hlaváčové. Po letech se zde i mihne v epizodní roličce sestra paní Jany Dana Hlaváčová a velkou radost mi udělala i přítomnost Jany Preissové v roli kamarádky Aničky. Pochopitelně s panem Munzarem v Podvodnici na mne padl sentiment z čistého vztahu těchto dvou našich velkých herců. Velmi mne tento počit potěšil. Krásný koncert krásných dam a pánů. ()

caniferus

Mam velmi silny pocit, ze na scene sa konecne objavil opat jedinecny rezisersky talent, kto by to pri tom Lotrandovi a Zubejde co i len tusil pan Strach (podotykam ze rozpravka bola super, ale vobec som este netusil, ze ste v prvom rade vynikajuci reziser), len tak dalej!!! K hviezde, ako pani Hlavacova nemam co dodat, klobuk pred nou a v prvom rade pred jej umenim smekam uz od svojho utleho detstva.Prekvapivo - urcite na reziserskej vyssej urovni ako Setkani s hvezdou: Boleslav Polivka, tam boli aj pribehy uplne mimo, najma ten o exekutorovi, kde boli dokonca obrovske chyby v casovom priebehu. ()

quokam

Pri vsi ucte k legendam, prvni povidka se prilis nepovedla, slabe vykony Jany P a Josefa A a zcela neduveryhodny dej urovne jeste slabsiho odvaru Vratnych lahvi, 4/10. Druhy pribeh byl silnej, ale zanrove proste nesedici a nekompatibilni s predchozim. Jeste mne nesedelo obsazeni. Mladej Donutil spise nez Navratilovi je podobnej Svehlikovi, napadaly mne konotace vysvetlujici alkoholismus mladeho nevyplivajici primo z deje. 9/10 Treti mila jednohubka za 7.5/10. Celkove secteno podtrzeno 20.5/30, tj 6.8/10. Zaokrouhluji smerem dolu kvuli zanrove nevyvazenosti. ()

JARDAHONDA

Premiérový povídkový triptych scénaristy Petra Hudského představuje naší přední herečku v různých podobách. Jana Hlaváčová si přála aby její benefiční večer režíroval Jiří Strach, který herečce rád vyhověl,,, Závěr hodnotím za 4 **** ()

Cyklojaryn

Naprostý mistrovství Jany Hlaváčové v hlavní roli. Škoda , že ji zhoršující se zdraví nedovolilo přidat ještě další role. ()