Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ****

  Bruder Gruber chtít svá Revanche a wenig Gold, ale přes díl od dílu více krvácejícího nezmara McClanea a jeho věrnou opici (pro rasisticky smýšlející uživatele: opravdu tím myslím kocovinu a ne S.L.Jacksona) to půjde jen sehr schlecht. Nadupaná akce stíhá akci, hláška stíhá hlášku, vděčné téma verbální konfrontace černoch vs. běloch také nesmí chybět a iniciativu postupně přebírající John tak už může pomalu přeIRONSovat německou vlajku na rakev Hansova bratříčka.. Jedna z posledních vzpomínek na časy, kdy McTiernan sprostou rutinou dokázal převýšit drtivou většinu hollywoodské akční produkce, načež mu Grendel sežral všechen režisérský um a nastartoval začátek jeho konce. Vzhledem k počtu filmů z 90.let s námětem mezinárodního terorismu se dá s trochou nadsázky říct, že tak dlouho se chodí na pozadí Twin Towers pro vodu, až se ucho utrhne..(19.9.2011)

 • Lhurgoyf
  ****

  Pripadá mi to, akoby sa John McTiernan nemohol rozhodnúť, či má spraviť pokračovanie Smrtonosnej pasce, alebo Smrtonosnej zbrane. Totiž, prvých 30 minút je ešte mienených vážne, je plný nabušenej "mestskej" akcie a je dokonalým päťhviezdičkovým pokračovaním Pasce. Potom ale začne úplne niečo iné - Willis a Jackson začnú hádzať hlášky, komediálne sa naťahovať, silne prehrávať... A doslova si film začne robiť srandu sám zo seba, začne sa parodovať, celkovú vážnosť prvých dvoch dielov odloží bokom, a stáva sa z neho chudší bratříček Smrtonosnej Zbrane. Ale... nejak zvláštne to funguje. I keď je na tom kvalitou zatiaľ najnižšie, nedá sa nemilovať, pretože také filmy sa už dnes netočia :o((6.8.2004)

 • Segrestor
  ****

  Normálně bych koukal na všechno, když tam bude běhat Bruce Willis nebo prostě někdo, komu budou říkat John McLaine. Tomu všemu bych dal za pět hvězd. Normálně. Tenhle díl ovšem úplná extáze nebyl. Nacpali to skvělými herci, udělali prvotřídního a v podstatě nezapomenutelného padoucha, Johnovi opět pěkně zavařili, ale stejně to jaksi není ono. Největší chyba se stala asi v okamžiku, kdy si tvůrci řekli, že vyženou Johna z uzavřeného prostoru a nechají ho běhat po něčem větším, třebas po městě. Nic naplat, v šestém pokračování bude John McLaine asi nějaký mezinárodní double agent či co. Jsou ovšem filmy, kde to s pokračováním jde z kopce daleko víc.(19.5.2011)

 • B!shop
  ****

  No na to, ze se jedna uz o treti dil, je to porad na hodne slusny urovni. Willis je opet dokonalej, haze jednu hlasku za druhou, akci zvlada skvele a vetsinu casu je spinavej jak prase, proste dokonalej hlavni hrdina. Potesi Samuel Jackson, kterej je sice obcas krapet vic vyplasenej, nez by bylo nutny, ale jako nahravac pro Willise v podstate nema chybu. A zaporak v podani Ironse je dokonalej. Co se tyce pribehu, tak dokaze parkrat prekvapit a parkrat je predvidatelnej, takze pro akcni film rozhodne nadprumer. A ackoliv film neni nak extremne nabitej akci, hlaskujici Willis to vzdy zachrani, takze sem se bavil po celou dobu.(18.6.2007)

 • tron
  ***

  „Je to beloch a má biele problémy. To si vyriešte sami.“ Takúto studenú sprchu som nečakal a 40% nedávam len kvôli strhujúcim akčných scénam a zábavnému Jeremymu Ironsovi v úlohe "teplého učiteľa telesnej výchovy v bielom tielku a so zeleným jablkom". John McTiernan (SMRTONOSNÁ PASCA, PREDÁTOR, ŠAMAN) zlyhal a Bruce Willis nestíha (navyše mu prihodili buddy pomocníka, čo je v sérii nepredstaviteľné, nech by ho hralo aj osem vtipne rasistických samueloveljacksonov). Najväčší problém je v drzosti, ktorú prezentuje absencia trademarkov (Vianoce, obézny afroamerický policajt, manželka ako rukojemník), takže sa už vlastne nejedná o SMRTONOSNÚ PASCU. Plus scenár je mimoriadne zlý, slabý až hlúpy, ukladajúci hrdinom čudácku povinnosť riešiť trápne matematické/logické úlohy. Nevraviac o zbabranom finále ("neakčný" alternatívny koniec sa mi zdal o čosi lepší, nájdete ho na YouTube). Bez Joela Silvera to už nie je ono.(30.10.2004)

 • - Spoiler: Sex Jeremy Ironse se Sam Phillipsovou byl přidán až na poslední chvíli. Když už bylo jasné, že filmu bude přidělen rating R, rozhodl se režisér John McTiernan, že volnost využije maximálně. (Elisebah)

 • - Tento film se natáčel v New Yorku v USA. (reich)

 • - Zeus (Samuel L. Jackson) spomenie na policajnej stanici 110. ulicu. Jedná sa o ďalšiu narážku na film Quentina Tarantina Jackie Brown. Na začiatku tohto filmu hrá pesnička "Across 110th Street", čiže "cez 110. ulicu". (207)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace