Já rozhodně doporučuji. Jasně nemá to žádný originální nápad. Klasicky zde najdeme dvě nadpřirozené skupiny, která spolu zápasí, ale řekl bych, že je to kvalitativně daleko výš, než většina podobných seriálů. Herecké obsazení, až na malé výjimky je vybrané dobře. Kámenem úrazu u těchto seriálů bývá většinou strašně stupidní příběh, což tady problémem rozhodně. Pokud někdo má rád vlkodlaky nebo magii, tak si na své rozhodně přijde.(19.6.2019)

Velmi, ale opravdu velmi sympatické překvapení. Námět čarodějové vs vlkodlaci je sice ohraný, ale tentokrát je podán s nadhledem, postavy jsou zapamatovatelné (ať už je milujete, nebo nenávidíte), humor štiplavý a nechybí ani trocha násilí. Vynikající směsice, která je svěžím větrem v trošku omšelém žánru. Jasně, triky nejsou ideální, ale jinak nemám větších výhrad. Po konci Teen Wolfa jsem přesně tohle potřeboval.(28.6.2020)

Po smrti svojej matky sa rozhodne Jack Morton (Jake Manley) dostať na prestížnu univerzitu Belgrave. Neženie ho len túžba po kvalitnom vzdelaní, ale chce sa dostať do tajomného rádu, ktorý sídli na univerzite a ktorého vodcom je muž, ktorý stojí za smrťou jeho matky. - Vela som od tohto seriálu nečakal, ale prekvapivo ide o velmi zábavnú Teen Horror TV show. Už od začiatku je jasné, že seriál dosť napodobňuje Chilling Adventures of Sabrina, keďže tu je kopa hercov z tohto seriálu, takmer totožné charaktery a aj práca s mágiou je velmi podobná. To mi ale nevadilo, keďže tu boli naviac vlkolaci. Súboj medzi dvoma nadprirodzenými skupinami bol perfektnou tematikou, postavy sú sympatické, vzťahy medzi nimi realistické, takže už po pár epizódach si ma tento seriál získal na svoju stranu. V posledných epizódach som začal mať pocit, že tempo výrazne spomalilo a tvorcovia nebudú vedieť ako to zakončiť, ale finále bolo našťastie uspokojivé a absencia nejakého výraznejšieho cliffhangeru je podla mňa velkým pozitívom. Najviac ma ale určite potešil návrat mojej oblúbenej herečky Katharine Isabelle k žánru, ktorý naštartoval jej kariéru. + Katharine Isabelle + 2 herci z Chilling Adventures of Sabrina + herec z iZombie(25.2.2020)

Úprimne pozeral som to ako oddychovku a to som aj dostal. Seriál pôsobil veľmi lacno, low budgetovo na čo nie som od Netflix zvyknutý, no napriek tomu nenudil avšak chýbalo mu napätie. Vďaka tým menším a väčším detailom tento seriál upadol do priemeru, no bola to taká pohodovka s neopozeranymi hercami. Zakončil by som to v štýle neublíži, neurazí, ale ani neohuri. Budete mať pocit, že ste v tomto žánri videli už lepší seriál.(23.4.2019)

Tahle série mě zprvu zaujala. Obecně všechno, co se týče kouzlení, tajemna a duchovna. Proto jsem se také na The Order začala dívat. Avšak nějak jsem se nemohla dostat přes prvních 7 dílů. Děj de facto stojí na místě, nic zvláštního se zde neděje. Až teprve ke konci série to do sebe všechno začne zapadat a děj se rozjede na plné obrátky. Někdy jsem se nechala i strhnout a říkala si, jak se to krásně vybarvilo. V závěru je však naprosto hloupý a předvídatelný plottwist, který mě donutil dát pouhé tři hvězdy. Velká škoda.(2.4.2019)

• - Univerzita „Belgrave“, na které studují hlavní představitelé, je ve skutečnosti University of British Columbia ve Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada). (zbyshek)