Kvílení vlkodlaků II

• Česko Vytí vlkodlaků 2: Tvá sestra je vlkodlak (více)

Stefan (Christopher Lee) patří k předním znalcům okultismu. Záhadná smrt populární novinářky Karen White v přímém televizním přenosu jej zavede na stopu vládkyně vlkodlaků Stirby (Sybil Danning). Když Stefan zjistí, že její smečka už je imunní vůči stříbru, vypraví se společně s Kareniným bratrem Benem a její kolegyní Jenny Templeton (Annie McEnroe) do vlkodlačího sídla na hradě Jezeri. Jsou odhodlaní utkat se s krvelačnou Stirbou, protože dobře vědí, že osud Karen může potkat kohokoli z nás... (Magic Box)

Kubaso

Vzhledem k faktu, že se převážná část tohoto otřesného béčka natáčela u nás, snímek určitě stojí za vidění. Moje nejoblíbenější scéna je ta, kde Christopher Lee vysvětluje, že centrum všeho zla se nachází v Černé zemi. Na otázku, kde se ono místo nachází, odpoví, že v Transylvánii. Vzápětí střihač nepřipravenému divákovi předhodí záběry na Staroměstský orloj... Navíc se další děj odehrává ve městě s názvem "Vlkava" a pár štěků si tu střihli třeba Valerie Kaplanová, Jan Kraus ("Teď poznáš rozkoš milování se s vlkodlakem!") nebo Jiří Krytinář, jehož potká nepěkná smrt. Většinu filmu jsem strávil ležíce na podlaze v křečích... ()

Fox85 odpad!

Je to už dlouhá doba, co jsem viděl jedničku, ale někde tam vzadu v hlavě něco křičí, že to byla blbost. Ale tohle to stoprocentně překonalo. ()

Ironfood

Vlkodlačí déčko, které toho ovšem nabízí tolik, že člověk nemá čas se nudit. Krom spousty vlkodlaků jsou to Christopher Lee a jeho parťák Jirka Krytinář (a jeho „nějaké nové techniky zabíjení“), neohrožený policista a zvídavá novinářka z USA, muž se železnou maskou, kolíky i kulky ze stříbra i z titanu, Honza Kraus s parádníma fúsema, lidská i vlkodlačí erotika, loutkové divadlo, neovladatelný Vlad, tajemné rituály, němečtí turisté, pražský orloj, sexy záporačka (kterou místy alternuje Bába Tutovka), vlkodlačí punková kapela, lidová veselice, rozliční vizuální efektové a jen tak mimochodem se tu mihne i svatý grál.  Osobně jsem teda očekával, že to bude ještě o něco dementnější, ale člověk holt nemůže mít všechno:-) PS. Pokud byste nechtěli ztrácet čas sledováním celého filmu, stačí zkouknout závěrečné titulky, kde je vše podstatné k tomu, aby si člověk udělal obrázek vo co go... ()

Han22

Ultimátní béčko. Bratr zabité novinářky z prvního dílu spolu se svou kamarádkou a hlavně vymítačem vlkodlaků Christopherem Leeem se vydávají zabít královnu vlkodlaků Stirbu do Transylvánie. Christopher Lee hraje opět Drákulu, transylvánská vesnička je natočená na typicky české ulici (s pražským orlojem), na které celý den a noc cigáni tančí a hrají na housle. Na hradě pak Stirba pořádá vlkodlačí sexuální orgie nebo punkové diskotéky a hlavní vlkodlačice ukazuje stále své kozy. Co dál? Jo čeští herci - Kaplanová jako stará královna vlkodlaků, Kraus jako vlkodlačí úchyl a Krytinář jako hrdinný bojovník odboje. To se prostě musí vidět. Kupodivu pod tím vším je to celkem zábavný horor. Masky jsou vykradné z jedničky, ale vlkodlaků je spousta a hlavní hrdinové se s nimi moc nepářou. Závěrečná trestná výprava na hrad má grády a i to finále je celkem efektní. Filmařsky horší, ale zábavnější než první díl. ()

Slimak

No tak to je sranda.Když tak člověk pozoruje že žije v tzv."Černé zemi" a je tu plno oblud a vlkodlků.Jo a taky bezvokej Krytinář pomalu se začíná bát...tvůrci se nezapřeli ani jako turisti a zaměřili se na orloj...český divák to zkoukne buď z odporem nebo se záchvatem smíchu....já se smál takže na dvě hvězdy to je...a ty trapné gumové tryky...no radost pohledět.. ()

willis

Tak tenhle horor je pro nás zajímavý jenom tím, že v něm hrají čeští herci a natáčel se u nás. Zvlášť si ho asi užíval Jiří Krytinář, který zemřel velmi nepříjemnou smrtí hned 2x :). Jinak se všichni chovají jako dementi a scény jsou slepované bez ladu a skladu. Ch.Lee je sice charismatický i tady, ale aby hrál v takovémhle filmu, tak to je pod jeho důstojnost. ()

spiritus

Nehororový horor, který je tak špatně natočený a zahraný, až to bolí. Nemá cenu tu vypisovat negativa tohoto snímku, protože by to byl docela slušný sloh, ale co je potřeba zmínit, je jediné pozitivum tohoto braku. Tím je obsazení českými herci a fakt, že se film natáčel u nás. Jinak bych to hodnotil, bez milosti jako odpad. Takto mu uděluji vydřenou jednu hvězdu. ()

rsimonyi

Ačkoliv byl tento horor natáčen u nás v tehdějším Československu a hraje v něm mnoho českých herců, film nestojí za nic. Hodně, hodně slabé pokračování (I když celá tahle série není o moc lepší). Bohužel ()

Wolvie

Béčko jak prase.A přesně to jsem chtěl.Štěky českých herců,vlkodlačí sex,91 minut zvrhlé a dementní zábavy.Nejlepší díl série,která jinak stojí za starou belu.Ono za starou belu stojí i tohle,ale svýho času se mi to zkrátka dokonale trefilo do nálady,tak co já s tím :-) ()

helloween93

Pokračování Howlingu je horší než jednička, nicméně podle mě je to mnohem lepší než trojka. Potěšila mi účast českých herců, zejména Jirky Krytináře. Dávám dvě hvězdy, což je možná ovlivněno tím, že to byl první díl z této série, který jsem viděl. Jedničku jsem viděl až později. ()

Dárius

Jedna jedinná hvězda za prsa STIRBY.Přeměny lidí ve vlodlaky strašné-co lze taky čekat od roku 1985.Mě se prostě staré filmy o vlkodlacích nelíbí.Snad první přeměna co se mi líbila byla ve filmu "Van Helsing"-2004.Přeměny v tomhle kvílení mi připomínají film "Ostrov doktora Moreaua"-1977.Jinak souhlasím s kolegy,že je to ztráta času.A kdo tomuto snímku dá 4* jen za "chlupatý kozy"-tak si o něm budu myslet že zas tak moc snímků s vlkodlaky neviděl. ()

Coliseum

Především za Niederleho řízek, Krausův zamilovaný měsíc a Krytinářův praskající obličej (3,5*, půl za Jitčiny lodičky). ()

Stejšn

"Tady máte klíče od pokoje číslo 666." - "Nevypadá to, že by tenhle hotel měl šest pater"... po většinu filmu jsem měl hlavu v dlaních, ale prostě odpad tomu za ty všechny WTF momenty (svěcené špunty do uší!!!), české herce (Kraus jako nadržený vlkodlak! Krytinář jako ninja trpaslík!!) a lokace (Jezeří je vlkodlačí hrad v Transylvánii, Český Krumlov, Vlkava, Orloj, Kostnice....) dát nemůžu. Poslední ránu tomu zasazuje český dabing, za který sice film samotný nemůže, ale i tak jde o pozoruhodnou nálož. ()

Bilky

Okrem vlkodlakov tam boli samé kozy a za tie je ta jedna hviezdička. Aj sami tvorcovia si to asi mysleli ked v zaverecnych titulkox zopakovali scenu s odhalenim peknyx prsnikov hlavnej zaporacky asi 15krat! ;) Ale ani tie nemohli zakryt primitivny scenar a rezisersku mizeriu. Je stovka starsich (aj z nemej ery) hororov ktore maju lepsiu atmosferu ako tento brak s hororovou ikonou- Ch.Lee. Jan Kraus a Krytinar si trosku aj zahrali, ostatni len tvorili cesky komparz. ()

VanBradley89

Nemá cenu si nic nalhávat. Je to blbost a odpad by tomu slušel. Jenže. Strašlivé herecké výkony, české scenérie. Sybil Danning, kterou bezmezně miluju. A fakt, že už dlouho jsem neviděl film, který by mě dokázal takhle upřímně rozesmát. ()

Nikolas__

Né že by bylo první Howling kdovíjaká bomba, ale aspoň mělo atmosféru, a fungující děj! Ale "Kvílení vlkodlaků II" už může nabídnout jen totální pičoviny - absolutně k smíchu a odfláklé masky, příšerné postavy a situace tak bizarní že to není možné. Urážka vlkodlačího žánru. Chvílemi jsem opravdu nevěděl, co se to tam sakra děje. ()

brasek

Prvé vzhliadnutie, unesený som bol... samozrejme film nie je na dnešné časy nejaký extra a možno nebol ani nijako zvlášť nadpriemerný na rok svojho vzniku, ale v tých časoch sa mi páčil. ()