Braddock: Ztracen v boji

• USA Braddock: Missing in Action III (více)

Vietnamský veterán plukovník James Braddock věřil, že jeho asijská žena zemřela během války. Od misionáře se však dozví, že nejen, že žije, ale má i syna. Braddock se proto vrací na vlastní pěst do Vietnamu, aby je i ostatní z vězeňského tábora. (TV Prima Cool)

Joll

Stejné jako 2ka možná o chlup horší takže 2 hvězdy.Sorry Chucku hvězdou si byl když tu vládly zkopírované VHsky ale v dnešní konkurenci a v kvalitním obrazu už to neustojíš :) ()

drankeryth

Braddock po tretikrat a naposledy. Aj tento diel je dobry, kde nie je nudza o boje ala Rambo. Tentokrat sa len Braddock uspokojil zachranou malych deti zo zajatia vietnamskeho generala Quoca, ktoremu Braddock len robil kopu starosti, nasledkom coho bol stale nervoznejsi a nasratejsi na neho:) Aj tu boli Vietnamci voci nemu neschopny a on bez problemov dosiahol s malymi detmi thajske hranice s nejakymi zraneniami, ktore mu hlavne sposobili hodeny granat a obrovska bojova helikoptera na palube s nervakom - generalom:) Docela bolo vtipne, ako Braddock zo synom drzali AK-47 namierenu na pilota helikoptery. Cuduj sa svete, oni ho trafili, ale este stihli vystrelit nejake strely na nasho neznicitelneho Braddocka, ktoremu vobec nesposobili smrtelne zranenia. Bol ako nejaky terminator:) Znova nastava klasicky happy end a vsetci sa mohli stastne presunut na druhu stranu mosta. Vo filme sa aj mihla taka drobna malickost, ktora mi pripomenula hororovu seriu SAW a to konkretne v tej miestnosti, kde bola na hlavu Braddockovho syna namierena ta zbran:) Urcite podla tohoto sa tvorcovia Sawu inspirovali a vznikla tak tato seria:)))) ()

Hapretor

To je total debil úlet. Chuck Norris fakt hraje na h .... ! Aspoň, že umí trochu kopat/držet kulomet. Jinak by byl úplně out. ()

MickeyStuma

Plukovník James Bradock potřetí a s příběhem opakující problematiku, kterou zvýraznil už Sylvester Stallone snímkem ‘Rambo 2’, kde šlo o americké válečné zajatce. Zde se jedná o plukovníkovu vietnamskou ženu a syna, kterým taktéž americké úřady odmítají pomoci. Videosnímek je natočen postupy, jaké se v 80. letech používaly a tak už dnes vypadá zastarale a vůbec nějak podivně. Ale stále je to osmdesátková klasika, ke které se dá z nostalgie i dnes vrátit a není to jen vlivem Chucka Norrise. V této době vzniklo videosnímků o válečném Vietnamu nepřeberné množství a jsou i horší jak tento. Akční klasika o hrdinství a vůli dosáhnout svého překračující logiku dokáže ocenit jen divák neporovnávající děj s realitou. I jako komiks by to bylo dobré. ()

Besyn

Asi nejhorší z celé Braddockovské trilogie,ale já mám k těmhle filmům skutečně milou nostalgii.Proto mé hodnocení berte trochu s ohledem. ()

tranquill

"Nešlapu na kuří oka, já šlapu na krky!" A proč ne, tohle byl jeden z prvních akčních filmů, co jsem měl možnost sledovat na videokazetách. ()

Psycho.R

Gratuluju Aaronovi, že bráchovi posral sice průměrnou, ale koukatelnou sérii. Scénář je plitká břečka, sice první dva filmy ho neměli o moc lepší, ale přece jenom to nějaké emoce vyvolalo. Tady je to čisté opovrhování. A jako třešnička, když neni cesta, jak to vygradovat, budeme zachraňovat děti, protože to vyvolá emoce. Jediný, co to ve mě vyvolalo bylo to, že se mi chtělo blejt. ()

Likan7 odpad!

Jednička ještě šla, ale pak celý tenhle "slavný" Braddock spadl do tak hlubokého odpadu akčních béček, céček, že to až není hezký. O příběhu samozřejmě nemůže být řeč, ale jak mě nudila "akce" ve dvojce, tak trojka tohle "umění" dovedla k dokonalosti. Norris nejspíš řekl: "když má Sly Ramba, tak já chci taky něco!" Jenže tohle se na legendu ani zdaleka nechytá. ()

Blazkowicz

Do třetice to nejhorší. Jestli předchozí díly byly méně či více mdlé, ale obstojné, tak tento už je špatný. Místo pořádné akce se tam motá houf dětí, Braddockův syn a žena, kněz, no prostě opruz. Tohle už se mi fakt nelíbilo a musím jít na jednu, aby to bylo vůči předchozím dílům spravedlivé. 1+* ()

Stejšn

Já mám Norrisovy píčoviny docela rád. Tady Chuck přežije nejen zásah granátem, ale i salvou neřízených raket. Budiž, to má v popisu práce. Ale jinak je to slabota, furt nějaký haranti, čičmunďáckej lampasák, jehož slovník zná jenom výkřik "Braddocku" a kterej ani nijak zvlášť pamětihodně neskončí, je to takovej mělkej odvar z Ramba. ()

Actio

Určitě nejlepší z celé trilogie. Nádherně prokreslené vztahy Amričana k Vietnamské milence a jejímu synu. Závěrečná scéna na mostě patří k nejklasičtějším v historii akčních filmů! ()

Kushina

Taková pohádka pro dospělý :D Takové hodně nudné Komando, kde se střílí o 106, ale Chuck nezničitelný :D No co no, Vietnam by si tenhle film rozhodně orámovat nenechal, neboť z vojáků byli udělaní naprostí neschopáci. 40% ()

pirate

Co zde od Chucka Norrise očekávat? Střílení a kopance. Myslím, že takovou úlohu by zvládl kdejaký akčnější herec, ale nebudu ho moc kritizovat, protože jsem se nenudil. 60% ()

padav94

Ci pana to bolo super, celkom dobrý akčnák, som si myslel že tá trojka už bude nič moc, ale ma to prekvapilo, starý dobrý akčný film. V 80. a 90.rokoch si myslím že vznikali najlepšie akčné filmy, také sa už dnes netočia, čo už. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Nebudu jim dupat na prsty. Budu jim dupat na krky!" Braddock v poslední dny války ve Vietnamu opustí Saigon myslíc si, že je jeho žena mrtvá, ale když ho o pár let vyhledá farář s informací, že jeho žena a také syn stále žijí, rozhodne se do Vietnamu ještě naposledy vrátit, aby je oba přivedl zpátky. "Varuju tě Braddocku, nešlapej lidem na kuří oka!" - "Na kuří oka nešlapu, já šlapu na hajzly!" Nejslabší díl jinak povedené akční trilogie. - 60%. ()