Braddock: Ztracen v boji

• USA Braddock: Missing in Action III (více)

Vietnamský veterán plukovník James Braddock věřil, že jeho asijská žena zemřela během války. Od misionáře se však dozví, že nejen, že žije, ale má i syna. Braddock se proto vrací na vlastní pěst do Vietnamu, aby je i ostatní z vězeňského tábora. (TV Prima Cool)

K.I.N.G.

Celá tato trilogie je vlastně jen přehlídka Chuckovi nesmrtelnosti, odvahy a nevídané síly. Armáda vojáků, plus minimálně dvě strážné věže po něm střílí, ale on je všechny hravě zvládá. Pak řídí vojenskou dodávku, velkou jako kráva, a i když na něj nepřátelský vrtulník vystřelí přinejmenším třicet raket, vždy mine auto tak o dva metry, nikomu se nic nestane a Chuck prchá i s celou bandou dětí dále pralesem. To je tak hrozné klišé! A takto by se dalo pokračovat dál a dál. Ted' už skoro ani nemůžu uvěřit tomu, že se mi první díl fakticky líbil. Druhý mě nedokázal zaujmout ani na tolik, abych na něm udržel myšlenky a tento nebyl tak úplně nudný, spíš buransky stupidní a trapný. Ještě, že už nám tato akčně-válečná série končí, další díl už bych asi nezvládl. ()

ilemas

Z dnešního pohledu je to spíš už komedie, nezničitelný nesmrtelný Chuck Norris sám zvládne v otevřeném prostoru postřílet spoustu vojáků a nikdo z nich ho netrefí, přesto na tehdejší dobu pěkný akční film a z nostalgie už definitivně naposled jsem to chtěl ještě shlédnout. ()

Martin741 odpad!

Hroza, ktorej vladne totalny scenaristicky vyplach. Neviem, kto je za ten vyplach zodpovedny, ale za toto by ten scenarista mal cistit verejne hajzly aspon 3 - 4 roky . Cak Norrys je herecka tragedia, to snad kazdemu jasne ..... 0 % ()

c.tucker

Dle mého míňení je to asi nejlepší film Aarona Norrise, ale i tak je to dost podprůměr. Vememe-li v úvahu béčkovost scénaře, tak režíjně to odvedeno celkem zdatně. Jenže pekla v ději jsou neodpustitelná - Chuck opět setřelí vrtulník skoro za pomocí svou prstů a slovem BUM. On je opravdu asi robot: 1. je nezničitelný, 2. neprojevuje jakékoliv emoce (ať nahuzuje drsňácké hlášky nebo se poprvé setkal se synem). ()

Mol

BRADDOCK I'M WARNING YOU, DON'T STEP ON ANY TOES! I DON'T STEP ON TOES, LITTLEJOHN, I STEP ON NECKS!!! Třetí díl jsem viděl dnes poprvé a je pravda, že je trošku slabší než předešlé dva. To už tak bývá, když dáte do akčního filmu děti. I přesto mi hned úvod filmu vyrazil dech, protože úvodní scény s hudbou jsou prostě špička a ještě v nich voják stihne roztrhat chlapíka z 3 metrů M60kou. Směle bych tento úvod zařadil do top nejlepších úvodů filmů ever! Pak film trošku uvadne, ale akce ke konci to vynahrazuje. Vidět Braddocka jak napíchne vojáka na bajonet a potom mu ještě střelí granátometem do břicha, to je prostě maso. Nebo scéna, kde na letišti přeskočí plot a sundá v doskoku týpka? Nebo závěr na mostu, kde proskočí oknem a všechny vykuchá samopalem? To je to proč jsou tyhle filmy tak wow. Braddock toho moc nenamluví a když něco řekne, tak je to drsný a to mu dodává na pořádně drsném hrdinovi. Skvělé, skvělé, skvělé. ()

Jizni Tlapa

Bréďa je naposledy z celé trilogie v akci. Do akce ale jako by se mu moc nechtělo, a tak všechny výbuchy, kotrmelce, lámání vazu na potkání a kopance nechává oproti předchozím dílům stranou. Navíc dějovou linku, choreografii a scénář, jako by Chuckieho brácha v roli režiséra nechal bez většího povšimnutí....v hodnocení tak zůstávají dvě-jedna za těch pár proskoků oknem a druhá za několik tradičně chladných Chuckieho "pohledů" ()

Kubaso

Úvod s odsunem ze Saigonu je naprosto bez nadsázky výborný a nemusel by se za něj stydět žádný velkofilm. Brzy se ale vše vysvětlí, když se objeví na scéně generál Kvok a Norrisův Braddock s pomocí retardovaných dialogů a příruční atomovky odvádí děti za svobodou. V případě téhle série jednoznačně platí: čím hůř, tím líp. A trojka... je holt nejlepší. Už jen kvůli pohledu na Norrise v přestrojení a jedné opravdu dokonalé hlášce se musí vidět. Je to masakr. ()

VanTom

Plukovník Braddock se vrací do Vietnamu zachránit svou domněle mrtvou manželku a nepoznaného syna, k nimž přihodí ještě misii vietnamsko-amerických sirotků. Zpočátku příjemné, jednoduché (po)válečné béčko se štědrým rozpočtem na pyrotechniku dojíždí na nekontrolovaný, nudu přinášející, směšný rodičovský i patriotický patos. To, že si nezlomný Chuck s konstantně zaťatým výrazem stoupne doprostřed nepřátelského tábora a celý ho vystřílí, bych bral pomalu jako roztomilý trademark. ()

JohnSmith

Na to, že se jedná o debut Aarona Norrise na režisérské židli, to nebylo nejhorší. Nemá to nic moc společného s předchozími díly. Úvodní opouštění Vietnamu nebylo špatné, pak ale následovala celkem nuda a akce začala až v druhé polovině filmu. Nebyla kdovíjak dobrá,ale ani špatná. Chuck dokonce přebíjel svou útočnou pušku, což mě překvapilo. Prostě klasický akční béčko o záchraně zajatců, kterými jsou tentokrát děti. Slabší odvar Ramba II. ()

Han22

Tohle je už bez nadsázky děsné, veškeré scény z Thajska, dialogy, mučení atd... je příšerné, navíc příběh ani nezkouší navazovat na předchozí díly. Jenže posledních 40 minut je prostě řežba, jakou už dneska nikdo nenatočí a já nemám srdce dát míň. Nekonečně nábojů, vrtulníky, kulometná hnízda, miliony výbuchů, něco málo karate a kulervoucí finále na mostu, kde Braddock zkouší převést přes hranici děti za tiché podpory amerických vojáků na druhé straně hranice. Je to hrozná blbost, ale já na těchto filmech vyrůstal. ()

POciSEM

Norris mucenej,Norris postrelenej a tak bych mohl pokracovat dal. Norris prezije vsechno i shledani se ztracenou manzelkou po 15ti letech(ona teda moc ne),rozda si to na ferovku s helikopterou,hazi trojity axly pred granatama a do toho pres vous cedi hlasky jako na bezicim pasu. Mladsi Norris se s tim nepare a jak se kdysy rikalo ze Rambo II vykradl Missing in action tak vraci uder a tezkotonazne kopiruje Rambicovi kousky z druhyho dilu. Narozdil od nej umi Norris navic poradne nakopat prdel a tak je tenhle film po trosicku utahanejsim zacatku testosteronovou bckovou jizdou a vubec proste za 5 hvezd ()

TERRORDROME

Chuck Norris sa zas a zas vracia do vietnamu. Tentoraz tam totiž zabudol svoju ženu, čo si všimol až po 12 rokoch keď sa mu v kuchynskom drese nakopila hromada špinavého riadu veľkosti Kilimandžára. To človeka fakt naserie, takže Chuck vytiahne guľomet a vykosí všetkých rákosníckych komančov čo majú tú smolu že neboli odvelený na neptún. Čistokrvná, ťažko stupídna, ale dosť zábavná béčková Chuckovina. Poznáte to, malé deti sa pozerajú pod posteľ či tam nie je bubák - bubák sa pozerá pod posteľ či tam nie je Chuck Norris. ()

Lefty86

Tak jsem dnes dokončil tuto akční béčkovou sérii. Třetí Braddock a jeho "Voják ze školky" :-D je rozhodně nejslabší z celé trilogie, Norrisův výkon obstojný a jeho standard, ale katastrofální výkon hlavního záporného generála, neskutečně natahované scény které by se svou zdlouhavostí dali přirovnat k Leoneho Westernům nebo některé stupidní scény nebo dialogy film hooodně sráží. Nejpřesvědčivější výkon podal zajatý houf dětí, těch mi bylo fakt líto. 40% ()

Dragonlanc odpad!

Typický americký odpad! Američania prehrali vojnu vo Vietname, ale stále si musia klamať, že sú najväčší geroji na svete, fnatastickí, nepremožiteľní a všetci ostatní sú v porovnaní s nimi len hlupáci. ()

aLPaC

Trojka je už mnohem horší než předchozí díly a nastartovala postupný Norrisův ústup ze slávy. Nic na tom nezmění ani závěrečné obléhání hranic. Aaron Norris se do režírování nikdy neměl pouštět. ()

mira007

Chuck Norris slavil letos osmdesátku a pro mne byl vždy ten druhý za Schwarzenegrem, van Dammem i Stallonem, ale jestli byla nějaká role, podle které jsem si ho chtěl navždy pamatovat tak plukovník Braddock v totál béčkovém osmdesátkovém akčňáku by byl nejlepší adept... škoda, že když se řekne Norris, tak mám od devadesátek před očima tu uniformu Texas ranger. ()