Dark Angel (TV film)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2000, 120 min

Max Guevara alias Jesicca Alba.(25.5.2011)

Od pilotního dílu seriálu Jamese Camerona jsem čekal přeci jen víc. Dějová rozbředlost, ne zrovna výjimečný koncept, těžko říct, jestli se dokopu k dalšímu sledování.(16.3.2008)

• Lacike

Tak som si konecne pozrel tento skvost a asi som mal velke ocakavania z toho, ze series creator je Cameron, ale mne to prislo strasne slabe. Je to taka variacia na Brutalnu Nikitu v mierne apokalyptickej buducnosti. Hlavna linia mi neprisla dostatocne zaujimava na to, aby som mal chut sledovat dalsie diely. To by ale nebol ten najvacsi problem. Cely serial ma stat na hlavnej postave a pri jej obsadzovani Cameron slapol totalne vedla. Pekna je, to hej, ale nedokaze vierohodne zahrat ani zakladne emocie, vdaka comu posobi strasne umelo a postrada aspon stipku charizmy. Vedlajsie postavy su tiez mimo, takze vlastne co tu funguje? Vyprava je na televizne pomery posobiva, akcne sceny su slusne natocene a to je asi tak vsetko.(16.5.2010)

• Heroine

Mrzí mne že to musím říct, ale za každý záběr, za každý detail, za každý jediný nápad z tohohle příšernýho seriálu je mi fakt trapně. Je to totální béčko, nápad je pitomý, postavy jsou nesympatické a polopatické, a celkově to může mít přínos tak akorát pro zvyšování sebevědomí prepubertálním holkám. Alba hraje jako modelka, v nejhorším možném smyslu. Za její "sexy" výrazy je mi trapně ze všeho nejvíc, a mužské postavy nejsou o nic lepší. Za sebe můžu s čistým svědomím říct: Odpad!(4.3.2012)

Jessica je fakt megakunda. Co se pilotu týče některý části jsou fakt megahustý, hlavně útěk ze základny a ty flashbacky ze základny. Dobrá hudba. Akorát jsem od první chvíle nenáviděl Michaela Weatherlyho, to je totiž hroznej debil a sral mě.(9.4.2006)

• - Carlos Trillo a Carlos Meglia, tvůrci komiksové série Cybersix, podali na Jamese Camerona a společnost Century Fox žalobu pro plagiátorství. Pro nedostatek financí však žalobu později stáhli. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v americkém Seattlu a kanadském Vancouveru. (Terva)