Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

Vabr

Podle traileru čekáte něco jako Očistu a takovéhle filmy, ale ihned zjistíte, že je to mnohem originálnější, vtipnější a nečekanější, než jste čekali! Měl jsem očekávání na 2 hvězdičky, protože se mi Očista nelíbí, ale tohle bylo super! Hodně jsem se smál a byl překvapen. S postavama se nemazlí. Má to super průběh, nenudíte se. Rozhodně bych dodal štítek komedie. Je tam hodně narážek o dost diskutovaných tématech. Hlavní postava se může zdát ze začátku trochu nepříjemná, ale rapidně se to zlepší. Killy a bojování je povedené. VYHODNOCENÍ: CÍGA V ARKANSASU STOJÍ 6 BABEK ()

pumpkinqueen

Dostala jsem něco jiného, než co jsem čekala, ale o to spokojenější jsem byla. Začátek se tváří na postupnou vyvražďovačku, ale všichni jsou mrtví ještě než si vůbec sami stihneme uvědomit, co se vlastně děje. Tenhle rychlej spád mě trochu vykolejil, protože jsem nečekala, že všechno bude táhnout sama Betty Gilpin. Ta tu ale byla vážně skvělá a zábavná a bylo od první chvíle vidět, že se pokusí všem nakopat zadek. Sjíždělo to často spíš do černější komedie, ale vlastně to nebylo na škodu; o to víc to fungovalo. Už se tu koukám objevilo pár přirovnání k Farmě zvířat nebo k začátku Hunger Games, ale důležité je podotknout, že Lov si jde tak nějak vlastním směrem. Přestože nemá vyloženě hluchá místa, kdy bychom se nudili, chybí mu to "něco navíc", aby se z průměru vyškrábal ještě trochu výš. Jako večerní oddechovka je ale moc fajn. ()

Cinematrix

Betty Gilpin předvedla tak strašnej hereckej (nebo co to bylo) výkon, že mě tím úplně zblbla. Hned všechno věděla, každýho hned odrovnala a přitom u toho házela držky jako domorodec s hubou plnou listů koky. Tak mě to začalo bavit, protože tohle jsem ještě neviděl. Zkazil mi to na závěr až druhej domorodec s hubou plnou listů koky, což byla Hilary Swanková, která se tak ale díky své stavbě čelistí tváří normálně a i v komedii se snaží získat oskara za vážný výkon. ()

Ivo odpad!

Nechutně zvrácená kokotina s roztomilou prasavicí v titulní roli. Zvláštní jaké úchylné výplody jsou lidé schopni cíleně vytvářet - plné vzájemného brutálního střílení, zabíjení, vybuchování, propichování atd. fičících jen tak jako na běžícím páse - a tím že se máme "bavit" ? Ovšem kdyby byť jen jediného tvůrce nebo tleskajícího diváka v reálu někdo jen trošku škrábnul nebo nedejbože zakleknul, tak to bude nezměrná globální tragédie s následnými demonstracemi skrze celou mléčnou dráhu. Ale jakože "hrát" si na to budeme vesele bez problému a plácat se po zádech? Lidem už celkem slušně hrabe ;) Ale vždyť je to "jen" film, může někdo říct... Ale on celý náš život je jen film :) ()

Davidkkk

„Pohoníme si triko a vyšleme světu zprávu, že rasisté a homofobové představují největší zlo planety.“ Tuším, že naprosto identicky vypadalo zasedání tvůrců filmu Lov, když dali usilovně dohromady hlavní premisu a následně jejich produkt nutně potřebovali vyplnit nějakým hlubším sociálně-problematickým podtextem. Wow, naprosto geniální tah cpát do akčního filmu, kde se lidé střílí do palic hlava nehlava, jakousi hlubší myšlenku. Sledování akčních (s šíleným nadnesením) hororů na podobné brdo si osobně užívám, i přestože většinou to dopadne vyloženě tragicky, tudíž jsem dal příležitost i letošnímu The Hunt a poskrovnu držel palce, aby to tentokrát vyšlo. Nebudu chodit kolem horké kaše, ten film je megalomansky primitivní. V případě, že by se scénáristé rozhodli jít tou nejočividnější cestou a vypustit na streamovací služby další tuctový příběh o grupě lidí, jejíž úkolem je přežít uprostřed bitevního pole, vyklubal by se z toho mnohem nadějnější kus než tenhle humáč. ()

Drom

Nemohu si stěžovat, že bych nebyl varován před kravinovitostí a všehochutenstvím, ale zase tak bledě to nedopadlo. Některé pasáže se převelice povedly, ale je to proloženo vycpávkami, předvídatelnými úseky či scénami, které nevyzněly tak, jak asi měly. První zhruba polovina je skvěle zvládnutá a potěšila mé zřítelnice, ale pak to začne kolísat, objeví se nějakej ten pokus o begraund stóry, což samo o sobě bylo u takového filmu spíše na škodu. A konec? Jasně padá. V nejlepším se má přestat, víme? Ale jinak celkem oddychovka s hezkými efekty (smrti). Na více-méně náhodnej výběr to nebyla špatná trefa. ()

aR3Zz

Vůbec nevím, kam bych měl Lov zařadit. Samozřejmě akční. Dál ale nevím. Trochu komedie, trochu parodie, trochu survival. Ale celkem to funguje, především díky hlavní hrdince. Vývoj situace je nekompromisní, ale vcelku lehce předvídatelný, což je škoda. Určitě z toho šlo vyřískat více, s divákem si mnohem více pohrát, a na závěr vytáhnout nějaké zvraty a odhalení. Nicméně i tak dobré, finální souboj se mi taky líbil, stejně jako zakončení. Dal bych i 4 hvězdy, ale z celého filmu mám zpětně takovou lehce amatérskou pachuť. Proto pěkných 70%. ()

bararich8

Skvělé, jde se rovnou na věc, žádné kecy okolo. Herecky dobré béčko, které zapadá do celkového vyznění. A neuvěřitelně rychle to uteklo. Hlavní představitelka dobře švihlá a nepředvídatelná. Tenhle snímek určitě svůj účel splnil, 4* ()

Maximilianus

Prvých 20 minút bola fakt pecka plná nečakaných prekvapení. Potom prišlo pár ďalších, ako tomu bolo v podstate počas celého filmu, ale už to nebolo také intenzívne ako práve na začiatku filmu. Každopádne film prekvapil, určite to nie je to, čo väčšina ľudí čaká ( a to je dobre). Je to originálne, snaží sa to byť aj vtipné, čo nie úplne vyšlo, ale aspoň snaha sa cení a je to celkom brutálne. Taká jednohubka, ktorá nenudí a prekvapí. 6,9/10. ()

Kingjiri

POZOR SPOILERY Úvod v lesích super, prostřední část z uprchlickýho tábora až po návštěvu hromadnýho úkrytu vcelku fajn. Na finále byl nejlepší catfight společně se zjištěnim, že lovený jedinci tak dlouho nesmyslně konspirovali až svoje konspirace uvedli v realitu. Na americký poměry docela nekorektní záležitost, kdy se určitý témata řešej s velkou mírou ironie a nekorektnosti (právo vlastnit zbraň, uprchlíci nebo právě konspirační teorie). Herecky i přes nepříliš známej casting solidní a Betty Gilpin hodně dobrá. Kvůli nepříliš vyrovnanýmu tempu vyprávění a míň napínavý atmosféře než bych od takovýho bijáku čekal jsem na vážkách, ale za dobrý hlášky, gore, nekompromisní úmrtnost postav a námět s nadhledem čtvrtá hodně slabá hvězda. ()

Acrobat odpad!

Tragickým, priam neobhájiteľným bludom je táto pozliepaná satira. Dementnosť nadľudských rozmerov v bezrozmerne načrtnutom príbehu, ktorý privádza tupé šliapanie po úcte, svojbytnosti, rešpekte, autorstve. Ničotným sa javí tento snímok po všetkých stránkach formálnej aj obsahovej rovine, vynáša súdy, paroduje, ale je hluchým výkrikom do tmy. Ani rádoby vtipnej, ani opojnej, ani výstrednej. Typická ukážka dnešnej doby s nulovým intelektom a snahou šokovať nudným, bezprizorným dejom bez zmyslu. Najhorší film za posledné dekády. (videné 26.03.2020, BDrip) ()

vikino1

Opravdu kvalitní vybíjená. Škoda jen, že tomu nedali větší rozměr v podobě nastrčené agentky Crystal, jež by aspon částečně vysvětlilo, proč je o tolik chytřejší a zručnější než její lovení kolegové. Ale tyhle začátky, kdy se skupina lidí objeví na nějakém místě a neví kdo proč kvůli čemu a komu může věřit, ty prostě můžu. ()

Likan7

Jeden z nejdivnějších mišmašů, co jsem viděl. Furt jsem se nemohl rozhodnout, jestli sleduju fajn akční film, nebo blbou komedii. Dohromady mi to nějak nešlo. Úvodní akce je skvělá. Brutální, vtipná, sarkastická a baví. Jenže pak se sblížíme s Betty Gilpin a mě to přestalo úplně bavit. Pokud se ve filmu nestřílí, tak ten film nemá absolutně nic, čím by mohl zaujmout. Ve výsledku je tak nejzajímavější seznam známých tváří z televize, máme tu holku Sherlocka, syna Victorie Grayson, maníka s Jmenuju se Earl.. Trochu málo co? ()

Psycho.R

Jak se mi nelíbila pár let stará Pomsta, tak jsem zkusil podobný žánr s Lovem a můžu říct, že mě bavil jednoznačně mnohem víc. Jen škoda, že námět neměl nějaké meta rozuzlení, ale i tak byl závěrečný souboj vtipný a energický. Mini role Emmy Roberts mi připomněla Drew ve Vřískotu, což je fajn. Taková směsice Běžícího muže, Živého terče a Battle Royale. ()

mira.l

Ty vole, co tohle bylo?!? Zpočátku to nedávalo smysl vůbec, pak se to sice trochu vyjasnilo, ale i tak to byla nebetyčná kravina. Že banda ... koho vlastně, co to bylo vlastně za skupinu, která se pod vedením postavy, kterou představovala Hilary Swank (Hilary, proč??) baví tím, že pořádá hon na partu lidí?? Koho měla Hilary představovat, to mi nějak nedošlo až do konce. A že natrefili na jistou Crystal, která je vlastně cvičeným profi zabijákem s vojenskou minulostí, to je ale náhodička, se kterou asi ne úplně počítali, co?? A že by to nevěděli?? Divné. Jedna hvězdička za těch pár výrazů a grimas Betty Gilpin ve stylu "oops, já nechtěla", "to je ale překvapení, co?" a víc o tom nechci slyšet. ()

Hellierer

Pekelně zábavné akční béčko s podtóny politické satiry, které si šikovně pohrává s diváckými očekáváními a nabízí příjemně šťavnatý gore. Díky krátké stopáži vše svižně odsejpá a povedené řemeslo zaručuje neutuchající zábavu. ()

gemi

Není to špatný film, hned od začátku umí překvapit. Ale sráží ho to, jak se moc, ale opravdu urputně snaží být cool. Tak moc, že místy sklouzává až k sebeparodii, čímž sám sebe potápí. Škoda. ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)