Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

lykan9

Tak takhle jsem se už dlouho nepobavil. Čekal jsem průměrnou zabíječku, ale od ustřelení hlavy Emmy Roberts jsem se už jen bavil s otevřenou pusou. Ano, Lov není ničím světoborným, ale v jednoduchosti je přece krása, a tahle akční komedie je toho důkazem. Mimo to Hilary Swank to v takhle záporné roli moc sedlo a klidně bych se na ní v takových polohách díval častěji. U mě za výbornou a jsem si jist, že až si budu chtít jednou zase odpočinout, vypnout a jen se bavit, tak si tenhle film pustím znovu. ()

zigíš

Žalostné herectví v bizarní kombinaci survivalu, thrilleru, komedie a společenské satiry (?) a nic z toho nefunguje. Plusem je, že jak Zobel tak Lindelof tímto dosáhli úplného dna, takže už to může být jen lepší. ()

Jaro.Krafcik

Taká nevinná vyvražďovačka, ktorá momentálne beží v kinách a jednoznačne je najzaujímavejšia spomedzi ponúkaných filmov. Ale nakoniec sme si ju nevybrali a nešli do kinosály od pandémie. Zrejme ani tak skoro nepôjdeme, urobili sme aj dobre. Nebol to až tak dobrý film, ako by človek čakal. Pritom, aj obraz bol dosť sekavý, ale to už nebola chyba filmu. 3* ()

Skeksis

Ja by som sa tiež rada pobila s Hilary Swank. Asi by ma zabila, ale aspoň by som jej vybila zopár tých konských zubov. Postava Crystal mi pripomína Rorschacha z Watchmen - "Ja nie som zavretý s vami, to vy ste tu zavretí so mnou." Sympatická dámička strúhajúca psychopatické ksichty ako pri mŕtvici to v štýle Kill Bill berie zaradom. Komédia ako lusk! ()

MI-380

Originální alegorie na věčný souboj dvou světonázorů. Zvítězí arogantní, přezíravý, vševědoucí nebo buranský, lidový, podezřívavý? Nezapomenuté grimasy Betty Gilpin. 75 % ()

Hollohlaway

Zábavné navzdory podivné sociální satiře, kolem které se to celé točí. Ale jako sorry, aby to celý vypuklo kvůli takový číčovině... Ale jinak se na to dobře kouká a baví to, i když po zhruba polovině to trochu ztratí tempo. Akční složka je fajn, vtipy jsou, a Betty Gilpin v hlavní roli je příjemně jiná a zajímavá. Není to tak dobře udělané jako nedávná Krvavá nevěsta, ale i jako solidní béčko to obstojí. ()

blackkocour

Celkem vtipná situace, když si uděláte rodinný trip vaší ojetou, ale pořád spolehlivou Felicií, do Chorvatska. Eržika udělala na oběd, v ešusech, dobrý maďarský guláš, a dobré chorvatské lečo se sardinek, a když to jsme zrovna my Češi, tak taky ty řízky s chlebem. No, a cestou už skoro k Záhřebu, na vás vyjede ochranný dispečink, typu starýho a plesnivýho kmeta, který ještě pořád každý rok volí komáry, že jste v nepovolané oblasti, a musí Vás a Vaši rodinku se čtyřmi snědými opičkami, které se vám za mák vůbec nepodobaj, ale Eržika říkávala, že si to s domovníkem, na tuty po nocích nerozdávala, eskortovat do lesa, kde z Vás chtějí udělat paseku pro golfový trávník. No ne, fakt nekecám. Oni na Vás udělali bojkovku, a totálně vomrdali do kaďáku. Váš pavlačák, kde bydlí ještě deset dalších rodin Ferů, Lakatošů a Káborů, všechny dali do jednoho zpropadenýho lesa, a udělali si z vás lovnou zvěř. Ta podělaná vláda, chce hezky po staru, tu cházku nemytou, vyhladit do základů. Do píči, a zrovna teď když jste si dali dovolenou z práce, do které na 100% nechodíte, protože žijete od dávek po dávek, z kapes těch rasistických gádžů. No, a teď ti další fašistický gádžovja, z vás chtějí udělat cigánský karbanátek. A už pomalu nemůžete věřit ani vaši rodince. Každou chvílí můžete čekat, že se z Eržiky stane maskovaný útočník se samopalem, a z děcek, ozbrojený imigranti z Džihádu. Čekal jsem fakt hovadinu, kterou jsem v prvních minutách, měl strašně velkou chuť to vypnout, ale slovo dalo slovu, a za mě totální překvapení, a klidně napařím plný počet. Chci víc takových vtipných a totálně random píčovin. (Už jsem měl připravený posměšný komentář, že každý američan je totálně vypatlaný rednek se základním vzděláním, ale zbytečně bych hodil čpavek do ohně..) ()

manonfire

Svižné a v jednotlivých scénách leckdy překvapivé. Ale jak dojde na pointu, okamžitě se to odkope v další hollywoodskou debilitu na entou. A hlavně, zase to lezení do prdelí ženským divačkám. Feminizace světa je zdá se neodvratná, ale je opravdu nutné, aby se to více než kde jinde zrcadlilo právě na poli akčního-thriller žánru? Ať už knižního či filmového? Suspenzory hromadně nahrazují podvazky a mě to sere. Akční film byl vždycky báchorkou, jenže ti chlapi alespoň vypadali, že by to s (velkou trochou) štěstí dokázali přežít. Ale tyhle pipiny? Směšné a degradující, jak dílko samotné tak i jeho diváka. Škoda, jinak totiž filmek funguje. 60% ()

DeathTheKid

Brutální píčovina a ne v tom dobrém slova smyslu. Nevím jestli to bylo zamýšleno, ale hraní a xichty Betty Gilpin jsou dech beroucí. Jak jsem těch 90 minut nedýchal, umřela mi polovina mozkových buněk. Není jich moc, ale její hraní jich zabilo víc, než alkohol za celý můj život. Jestli i takhle vypadá při orgasmu, má týpek zaděláno na okamžitou erektilní disfunkci. Na druhou stranu, její postava má účinek opačný. Řešení? Igelitku na hlavu nebo dupat zezadu. Na filmu byl dobrý akorát retardovaný humor hlavních záporáků a poslední bojová scéna. CGI na úrovní mateřské školky v období Covid lockdownu. ()

jefff

Slušná magořina. Škoda nevyužitého potenciálu samotného honu, který vlastně nemá takový význam. Moc na mě neudělalo dojem finále, ale jinak docela milé překvapení. A hlavně se cení originalita. ()

zsn

"Já jsem blazen? Jsem blázen. Jestli si uvědomuju, že jsem blázen, tak nemůžu být blázen. Takže jsem vlastně nas*aná." Dobrá krávovina. Jako všechny hunting béčka. ()

kenkaku

Film má pár opravdu vydařených momentů, ale ne dost na to, abych se z filmu posadil na zadek. Děj je více-méně debilní (a obsahuje celkem dost ještě debilnějších momentů). Velkým plusem je to, že cca do poloviny (než si vše sedne) nikdy nevíte, kdo to schytá. Přesto... opravdu za pozornost to nestojí. ()

Soweek

Já se opět královsky bavil. Totální béčko s pár překvapivými hlubokými myšlenkami a sociální kritikou funguje bravurně, pokud Vám u toho nevadí trocha satiry a pár kyblíků krve. S dvěma lahváči jako doplněk je to ideální jednohubka na koronavirový večer. ()

herr_carter

A začínalo to tak parádně - ještě donedávna pro mě zcela neznámá Bětka Gilpinů, nová nastupující generace toho typu ženy "zabiju tě a pak se ještě vyválím ve tvých vnitřnostech", tu 2/3 filmu vážně válí, chlap, větší chlap, ti všichni dostanou přes držky. I ta vize, že kdesi v prdeli na balkáně si zbohatlíci vytvoří soukromou oblast, kde budou nahánět nějaké chudáky, je ok. Korunu idiocie tomu ovšem nasadí závěr, kdy se asi 15 minut mlátí hlava nehlava,koza nekoza naše hlavní hrdinka s ústřední zápornicí, kterou "hraje" million dollar bejby - závěr tak debilní, že i Eric Roberts by zde neměl co hrát, takže výsledné zklamání..................moje hodnocení = 4 z 10. ()

sedm.1

Co se tomuto snímku nedá rozhodně upřít, je jeho spád, neboť to se skutečně jen tak nevidí, tady vážně od první minuty tvůrci rozjedou neuvěřitelný kolotoč, který se zastaví až se závěrečnými titulky a jak postavy, tak divák nedostanou ani chvilku prostoru si vydechnout, a ani trochu přitom nevadí, že zápletka, respektive scénář této podívané se vešel tak zhruba na jednu A4. U těchto typů filmů je to ale možná ta nejlepší možná zpráva, jelikož právě těm nejzábavnějším podívaným svědčí jednoduchost, přímočarost a ze řetězu utrženost. Zároveň je ale nutné i zmínit, že ačkoliv je zápletka velice jednoduchá a ústřední téma více než tuctové, tak její vývoj je překvapivě nepředvídatelný, a to hlavně v první polovině, kdy je divák společně s veškerými postavami doslova vhozen do dané situace a kdo se dočká konce, nemá sebemenší šanci odhadnout. Především díky tomu pak během filmu funguje napětí, čeho je ale naopak škoda, že tvůrci nevyužili více prostředí lesů, které by filmu dodaly působivou atmosféru a pozastavit a postesknout si musím nad efektní stránkou filmu, tedy konkrétně co se úmrtí týče, neboť těch likvidací tu je vážně hromada, jenže zhruba 75% je jich buď odfláknuto, či případně jsou úplně mimo záběr, a já to moc nechápu, neboť těch zbylých 25% zabití jsou luxusní jatka, která potěší každou krvelačnou bestii, a navíc i jejich kvalita zpracování je na hodně vysoké úrovni, takže těch zmiňovaných zhruba 75% strašně zamrzí. Co se pak ještě postav a jejich hereckých představitelů týče, žádné terno to sice není, na druhou stranu ale ani filmu nikterak neubližují, spíš se ale prostě jedná o nevýrazné ksichtíky, které filmu jednoduše nepomohou. Já jsem od této jízdy ale zkrátka čekal asi o něco víc, což ovšem neznamená, že se nejedná o nekompromisní krvavou zábavu, která v rámci možností pobaví opravdu dostačujícím způsobem. ()

Firebug

BEZ SPOILERU!!!___ The Hunt je extrémně zábavný, béčkový, vyvražďovací thriller. Základní synopse je dost klišoidní, ale snímek si obecně ze všemožných klišé (sociálních, ale hlavně thrillero-horrorových) hravě střílí. Dělá to povedeně, zábavně a za mě i překvapivě. Více než kdy jindy tedy doporučuji, nic si o filmu nezjišťovat (i zdejší galerie obrázků prozrazuje až příliš). Snímek jede na podobné vlně jako Ready Or Not, Tucker and Dale vs Evil, nebo Cabin in the Woods a fanouškům žánru a znalcům žánrových klišé servíruje extra porci zábavy a možná i satisfakce. Dlouho se mi nestalo, abych u podobného typu filmu nevěděl, co se stane v další minutě. Gore funguje a hlavně dává smysl! Choreografie akčních pasáží (a jejich vyústění) se nebezpečně blíží k dokonalosti. KULTOVKA! Žasnu pouze nad tím, že taková spousta komentářů kritizuje názorovou nevyhraněnost a povrchnost, s jakou se film staví k současným sociálním/politickým tématům. The Hunt je též KOMEDIÍ, víme? Komedií, která vše výše zmíněné přetaví ve funkční a vypointovaný gag. Za mě určitě nejzábavnější film z roku 2020 (negativum v podobě lehce vlažnější prostřední části rád odpouštím) a 4.6* zaokrouhluji nahoru. ()

3 AM Code

Zvráceně zábavná vyvražďovačka, která si stíhá dělat srandu z politicky vypjaté situace v dnešních USA a vtipně se trefuje do krajní levice i pravice. Betty Gilpin z GLOW dobře využitá. Společně s rozumnou stopáží to znamená, že se ani chvilku nenudíte. Společně s Chicagským tribunálem film roku 2020. ()

666Carnage

Tohle bylo super a rozhodně mně bavilo chování postav. Je to hodně rychlá jednohubka hlavně díky tomu, že se od začátku do konce něco děje a není prostor pro nudu. Čekal jsem ostřejší hunger games ale ono to bylo ještě lepší. Rozhodně super snímek do karantény. 75% ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)