Teta

• Rakousko Frankensteins Tante (více)

Epizody(7)

kontrolor

Chvalabohu že to má iba sedem časti čím ďalej tím stupídnejšie a silené. Aby som zachoval nejakú vážnosť k Jakubiskovi zastal som na čísle 3*. ()

mysz

Seriál mého dětství. Půvabné, vtipné, pro děti příjemně (a trochu staromilecky) strašidelné. Dodnes má svou kvalitu, i když se na něj díváte jen jako na milou vzpomínku. ()

jericho001

Seriál mého dětství,nemám k němu co bych vytknul.Herecké výkony skvělé,atmosféra vynikající,hudba taky úžasna a titulní píseň kterou mimochodem nazpivala mladinka Darina Rolincová je opravdu perfektní.Škoda jen že ho pak česká televize předabovala.Ale to je jediná vada na tomhle skvělém seriálu Juraje Jakubiska.Za mě nádherných 95%. ()

pupidup

Skvěle scénáristicky, vizuálně i herecky zvládnutý seriál. Stále se na něj ráda koukám. Mám dojem, že Jakubisko se díky tomu, že zacílil na mládež, zřejmě mírnil v některých svých "perverznostech", které v některých jeho filmech trochu přesahují mez. Tady je přímo na hranici a tím je seriál geniální. ()

Orech

Tento seriál je zárukou fantastického výletu do fantázie. Na tie roky výborná zábava a aj hudba bola skvelá. ()

Peter.Cajgel

Tento seriál mám rád, skvelá hudba, skvelí herci a atmosféra, Jakubisko ma zas nesklamal. Inak serál som videl 30.01.2016 a zub času sa na ňom podpísal, dúfam, že sa digitálne zreštauruje. Je to skvost, určite si to zaslúži. ()

Monicina

Jakubisko je jednoducho záruka kvality. Seriál sa mi páčil v detstve a páči sa mi aj dnes a považujem ho za Jakubiskovo to najlepšie, čo vyrobil. Výborne zahrané úlohy našich hercov aj tých zo zahraničia (hlavne B. de Rossi a V. Lindfords), akurát Polívka bol tam zbytočný. Napínavý a citlivý príbeh až do konca, krásne prostredie, nakrúcalo sa to v zahraničí a naši herci tiež nesklamali (Skamene, Hryc). Povedala by som, že je to nadčasový film. ()

Verbudrak

Přiznávám, že mé hodnocení bude silně ovlivněno nostalgií a dětskou nekritičností a dědskou sklerózou a také soudobou bídou na kvalitní produkci. Něco jako pětihvězda u Fantaghiro. Nemám odvahu se na to po třiceti letech podívat znova (jde to vůbec legálně?), tak to tak necháme být a jdem od toho. ()

emde

Tak tu si myslím, že není o čom. Jednoducho dokonalé. Stará dobrá klasika. Nikto tu nerieši lgbtxy+-, BLM a podobné sračky súčasnosti. Je tu len dobro alebo zlo. Bodka. ()