Teta

• Rakousko Frankensteins Tante (více)

Epizody(7)

lskala

Jeden z nejoblíbenějších seriálu mého dětství! Bez něj bych si těžko představil nedělní ráno. 90% - 5***** ()

made1

Ten seriál jsem milovala a souhlasím s ANNNOU. Dabovat slovenské seriály do češtiny je naprostý humus, tenhle extra. ()

vitekpe

Samozrejme si pamatuju predevsim Barbaru De Rossi (bylo mi asi 15, kdyz jsem to videl prvne). Navic musim rict, ze ani noblesni Viveca Lindfors nebo zahadna Mercedes Sampietro neurazi...pane jo, to je casting. :-) To se Jakubiskovi podarilo....no a pak nezapomenutelny uvodni song... ()

klúčik

Tento Jakubiskov seriál mám rád. Nielen preto,že sa tu stretli výborný naši aj zahraničný herci , ale hlavne preto, že má výbornú atmosféru. Typické Jakubiskové videnie obrazu a hudby, vedenie hercov.....85%. ()

BlackTom

Jakubisko presne podľa môjho gusta. Každý herec, aj v tej najbezvýznamejšej úlohe pasuje do svojej role, drobné vtipy sa vydarili, hoci človeku netrhajú bránicu a záver série je tak krásny, že človeka pomaly rozplače. Obzvlášť sa mi páčili Jacques Herlin ako verný, no trochu natvrdlý sluha Igor a alkoholom ovládnutý vodník Alojz v podaní Eddieho Constantina. A aj keď sa nájdu slabé miesta (predabovaný Polívka), Teta ma očarila a získala si svoje miesto v mojom srdci. Juraj by sa mal vrátiť ku koreňom a nerobiť viac hanbu slovenskému filmu. ()

Teg

Marnost nad marnost Juraji. Tenhle seriál se skutečně nepovedl. Chápu že na tu dobu se na to koukalo docela dobře, ale kdyby něco takového někdo natočil dnes, tak ho kritici roztrhají zaživa, protože je tam tolik režijních i scénáristických chyb, že by se za ně nemusel stydět ani Uwe Boll :) ()

Paity

Teta je takovým typickým produktem konce 80. let. Točilo se kde co, někdy úspěšně, někdy méně. Nijak extra mě to ale nezaujalo. ()

Roman Albach

"Chcem prejsť cez múr a cez múr aj prejdem".... kolikrát to já jako dítě zkoušel :) Výborný seriál Juraje Jakubiska a Jaroslava Dietla. Jen toho reprízování by mohlo být víc... ()

Krystalion

Škoda, že jen sedmidílný mírně hororový seriál na který se mohou dívat nejen dospělí, ale i jejich ratolesti nám vykouzlili tvůrci tohoto počinu zábavnou podívanou plnou strašidel a jiných podivných existencí. S nostalgií a bezstarostnou dobou, kterou jsem tenkrát vnímal období osmdesátých let zde excelovalo mnoho skvělých českých,  slovenských, ale i zahraničních herců, kteří v té době ještě uměli hrát a nepředříkávali své role jako nějací papoušci z Osvětimi, což přesně dělají dnes. ()

Macik

při sledování tohoto seriálu jsem jakožto dítě nevycházel z údivu...i teď s odstupem několika let mi při vzpomínce na něj naskakuje husí kůže...a to podotýkám jsem ho od dětství neviděl.. píšu jen co se mi vybavuje.. a vím že slovo PODIVNOST je na místě.. ;) ()

Cement73

Absolútne oddychový seriálik pre všetkých. Jednoduchý príbeh, pekná príroda naokolo. Čo si viac priať na sobotné dopoludnie z detmi. ()

Piri

Kultový slovenský rozprávkový seriál. Jakubisko vo svojej vrcholnej tvorbe, kde už dávno predčil aj Felliniho. Je až neuveriteľné aký ansábel hercov sa tu stretol a ako to zahrali. Výborná hudba bratov Angelisovcov, ktorí len potvrdzujú svoju plodnú kariéru a žiaľ sú dodnes nedocenení a takmer neznámy. Slovenský postsynchrón je vynikajúci. Jedna z mála tak kvalitných koprodukcií u nás. Pre deti ako ušité. ()

Kesiak

Prvý krát som to videl ešte v detstve. Teraz to na mňa urobilo rovnako silný dojem. Krásny seriál. Atmosféra je priam rýdzo "jakubiskovská" - čiže fantazijno-mysticko-psychedelická a to na mňa vždy pôsobilo ohromným dojmom. Zároveň je v tom srdce a úprimnosť. Každá postava žije a má svoj príbeh. Nesmiem zabudnúť na skvelú hudbu. ()

mh.mail

70% - Když jsem to viděl poprvé, moc se mi to nelíbilo. Bylo to především z důvodu neortodoxně pojatých strašidel - vodníka, upíra, ohnivého muže jsem si prostě představoval úplně jinak. Čas oponou trhnul a já právě tohle pojetí teď na celém seriálu naopak oceňuji. ()

rounen

seriál mého mládí... mělo to výbornou strašidelnou atmosféru, herecké výkony se mi líbily, a určitě v 80tých letech jeden z povedených hororových seriálů... ()

Joll

Výborný pohádkový seriál, škoda že už ho dávají jen s otřesným českým dabingem se kterým padá hodnocení až o 2 hvězdíčky níže!!!Ano tak strašnej dabing to je, že ten kdo viděl originál ve slovenštině musí zákonitě zvracet:( Rád bych to někde sehnal v originále. ()

inutihar

Na "Grófku" jsem se dívával vždy v neděli u babičky, když skončilo Studio kamarád a bylo to super. Pak jsem to náhodou viděl někdy v roce 2004/5 z nějakého nepochopitelného důvodu předabované do češtiny(!) a jen jsem nevěřícně zíral, jak se všechno kouzlo rozplynulo. ()