Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pokračování filmu Kačenka a strašidla napovídá už svým jen nepatrně obměněným názvem Kačenka a zase ta strašidla, že rozehrává další příhody titulních hrdinů. Osmiletá holčička tentokrát musí bojovat o to, aby si její rodiče z Domu hrůzy, který dostala darem od dědy z nemocnice, vídeňského Čecha Swobody, neudělali rodinnou vilu. Pomohou jí v tom její staří přátelé, s pomocí kouzelných hodin oživlé figuríny – čarodějnice Berta (J. Bohdalová), půvabná Elvíra (E. Vejmělková) a doktor Caligari (S. Beneš). Zasadí se o to, aby z Vídně přijel notář Weber zkontrolovat, zda jsou dodrženy podmínky darovací smlouvy a zda atrakce plní svůj účel… (Česká televize)

(více)

Recenze (50)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Druhá polovina příběhu o malé české koprodukční holčičce, která zdědila dům hrůzy s několika velice milými strašidly. Dočkáte se mimo jiné i novátorského divadelního představění a Jan Jiráň kromě poslintání i zamilování:) ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Pokračování Kačenky a strašidel navazuje přesně tam, kde nás zanechal první díl. Strašidelná atrakce z vídeňského Prateru a spolu s ní i trojice strašidel, se přestěhovala na zahradu ke Kačenčině babičce. Podívali jsme se na pražské Výstaviště (dříve Park kultury a oddechu Julia Fučíka) a krásy Vídně vystřídalo obligátní pražské centrum, trocha Zlaté kapličky nikdy nemůže škodit, že. Novinkou jsou hrátky věčně zamilované Elvíry, které to sluší fantasticky i v moderních šatech. Vzhledem k tomu, že později byl z obou dílů sestaven také seriál, a jde tedy o jednolitý materiál, kvalita rozhodně nekolísá. Bohužel onen seriál je ještě méně reprízovaný, než samotný dvojdílný film. ()

Hromino 

všechny recenze uživatele

A zase ta Kačenka, a zase ta strašidla, a zase ta druhá míza, která postihla Jindřicha Poláka a projela jím stejně rychle, jako pana tatínka v odstrašujícím pokračování Discopříběhu. ()

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Pokračování filmu "Kačenka a strašidla" neztrácí nic z toho, co se mi na prvním dílu líbilo. Setkáváme se s novými lidmi, ale také s novými problémy, které stojí mezi Kačenkou a jejím milovaným Domem hrůzy... Jak to asi dopadne?:-) ()

moviesfan 

všechny recenze uživatele

Méně úspěšné pokračování už tak nevydařeného filmu pro děti. Ještě to ale stále není propad. Hodnocení: 40% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

K tomuhle dílu už nemám takový vztah jako k prvnímu, přece jen jsem ho jako dítě, myslím, neviděl, nějak mi uniknul. Pořád je to ale taková pěkná pohádka, že si nemůžu pomoct a líbí se mi to. Příběh se zde hezky uzavřel. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele

Přenesením děje z Vídně do českého vesnického prostředí, stal se pro mě tento film poněkud přijatelnějším, než úvodní snímek. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Pokračování děsné nudy a výsledek stejně tragický. Jindřich Polák si zasloužil lepší tečku za svojí kariérou. ()

Reklama

Reklama