Hotel Transylvánie: Transformánie

• USA Hotel Transylvania: Transformania (více)

Když se Van Helsingův záhadný vynález zblázní, Drak a jeho kámoši se promění v lidi a z Johnnyho se stane příšera! Drak a Johnny ve svých nových, nesourodých tělech se musí spojit a najít lék. S pomocí Mavise a Drakovy party hledají způsob, jak se změnit do původní podoby, než se jejich proměna stane trvalou. (Prime Video)

Flory14

Hvězda jen díky úctě k původním dvou skvělým filmům... tohle bylo mega špatný a v půlce vypnuto. Nepustil bych ani dětem. Jen přebarvená a uřvaná parodie. ()

Mr.Ward

Achjo, tak nic. Jednička byla hodně fajn, dvojka ještě jakžtakž taky, trojka už mě moc nebavila a teď přišla čtverka. No a ta pokračuje v sestupné tendenci. Usmál jsem se asi jednou, po zábavné stránce to byla dost bída… a vlastně i po příběhové. Ale dětem se to asi líbit bude. Ještě že to šlo na stream, platit za to v kině, byl bych fakt naštvanej. ()

Grondal

Postavy sa ksichtia. Postavy padajú. Postavy padajú a pritom sa ksichtia. 100 minút. Príbeh ani nič ostatné nie je podstatné, pretože je to tu iba na to, aby všetci odniekiaľ niekam padali a... veď viete. P.S. Občas to bolo vtipné. ()

boumik

Tak na tyhle Monstra jsem se vždy těšil. Ovšem tohle už byla jen parodie :/ Dokonce ani pan Sandler se k tomuhle závěrečnému (doufám že závěrečnému) padu nepřidal. Značka hotelu klesala každým dílem níž a níž az se do došlo do fáze ze se to propadlo na uplne dno... Přišlo mi že se vše opakuje z předchozích dilu, když vymysleli neco nového tak to tam vůbec ne sedělo. Parodie na godzilu trapná a zbytek radsi ani nemluvim. Jedno zhlédnutí při vaření, žehlení nebo jiných činnostech bohatě stačí 🤷‍♂️ ()

OJan

Zajímavá zápletka, která měla slibný rozjezd, takže jsem si v první polovině říkal, že to bude zábava podobná prvním dílům, jenže z druhou polovinou se ukázalo, že to tak úplně nebude. Hlavní problém je to, že se film odehrává ve strašně překotném tempu, jinými slovy by tomu 20 minut navíc určitě prospělo. Další problém je, že díky druhé polovině se film stává snadno zapomenutelným a průměrným. Byl bych dal jen dvě hvězdy nebýt skvělé animace. |60%| ()

Cermicek

Jednoznačně nejslabší a nejuřvanější/nejpřehnanější díl série. Originalita se tu nahrazuje tím, kolikrát se tu animáci rozmáznou a přeřvou ostatní! Kdyby HT skončil už po druhé sérii, udělali by tvůrci líp! Škoda. ()

BlondJames

Absolutně zbytečný film, kde se jeho tvůrci snaží vyždímat ze zašlé slávy co to dá.. Výsledkem je nucená pohádka o ničem, bez vtipu, a strašně nudným průběhem. Za přeměnu příšer na lidi, dávám jednu hvězdu, hvězdu navíc. ()

SpicyNugget

Drákula chce odkázat hotel Mavis. Johnovi ho dát nechce, protože se bojí, že z toho udělá kůlničku na dříví. Ale to Johnymu nechce přiznat, a tak si vymyslí nesmysl o zákonu nemovitostí, který zakazuje darování majetku člověku. Johny je zdrcený a hledá řešení. Van Helsing mu v přízemí vyrobí zbraň, která umí přeměnit monstra v lidi a naopak. Jenže se něco zvrtne a kromě Johnyho, který je konečně příšera, se přemění i Drákula a jeho kamarádi - na lidi! Drákula s Johnym jdou hledat drahokam do rozbité zbraně, aby se všichni mohli proměnit nazpět… Lepší jak trojka, ale na dvojku a jedničku tento film nemá. Je fakt poznat, že už tvůrci vařili z vody a nic nového nemohli přinést. Ale zasmála jsem se, ne že ne. Pro děti to bude určitě skvělý film. ()

Heywood

Jednička výborná, dvojka držela standard, trojka šla a čtyřka udržela úroveň. Námět opět vtipný provedení perfektní, hudba výborná a po dlouhé době skvělý dabing. Nenudí, pobaví a pohladí na duši. 80% ()

rigby

Další z asi nekonečné řady animáků se sympatickými postavami. Z prvního dílu jsem byl nadšen, tentokrát však jde už jen o barevné extrémně akční pokračování. Chvílemi jsem rychlé pohyby a ukřičený dabing ani nestíhal sledovat. Asi jsem tomu odrostl, nebo mě to už fakt nebere. ()

Tomas_PO

Možno len netrafenie sa do nálady, no už štvrtému pokračovaniu Hotela Transylvania dochádza dych. Po niekoľkých minútach prišla strata pozornosti a nastúpila nuda. ()

Skylwalker42

Hotely filmové mám tuze rád. Ani čtvrté pokračování nedělá této sérii ostudu. Ano, pravda. Děj je malinko slabší, Ale bavil jsem se jak u předchozích dílů. ()

Domca.Dousek

Za mě asi nejhorší z těch 4 dílů. Pro děti super ale mě už je skoro 18 a některé věci mi tam vadily. Např. Johnny mi tam přišel hrozně otravnej a ukříčenej. Některé vtípky mi tam přišly dost zbytečný. Samozřejmě nějaké byly dobré ale oproti ostatním dílům jich moc nebylo. Příběh byl stejný jako v předešlých dílech. Nejdůležitější je rodina. Doufám že jestli bude 5 díl, tak že to bude lepší jak 3 a 4 díl. Za mě takové 3 hvězdičky. ()

Sopholojong

Hyperaktivny animak. A to mu paradoxne skodi... Pribeh sa prakticky zastavi mozno patkrat za celu stopaz, inak je to kopa komickych nahanaciek, padov, letov (rozhegane lietadlo smer Juzna Amerika najviac potesilo) a neviem este coho vsetkeho. Takisto tvorcom neodpustim malo "Zelatinoveho monstra", co je nieco podobne, ako keby z Doby ladovej vypustili vevericku. Stvorkou poprosim seriu ukoncit, lebo nabuduce budem nekompromisnejsi. ()