Reklama

Reklama

Central Park

(seriál)
Trailer
Animovaný / Komedie / Muzikál
USA, (2020–2022), 15 h 20 min (Minutáž: 21–31 min)

Hrají:

Kristen Bell, Emmy Raver-Lampman, Tituss Burgess, Daveed Diggs, Josh Gad, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Stanley Tucci, Eugene Cordero, David Herman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(39)

Videa (3)

Trailer

Recenze (1)

montongery 

všechny recenze uživatele

Chytrá a chytlavá komedie s trefnými hudebními čísly, které jsou v různých hudebních stylech, takže z toho někdy doopravdy sálá atmosféra skoro až Broadwaye. Celkově to je o jednoduchém a známém námětu, ze kterého ale svým zpracování vznikla originální podívaná. Do toho všeho skvělé postavy a hlavně povedená záporačka, co si nezadá třeba s Cruellou. Takže po první sérii tu potenciál určitě je a snad se to bude vyvíjet podobným směrem i dál. ()

Galerie (158)

Zajímavosti (1)

  • V návaznosti na protesty Black Lives Matter a vraždu George Floyda v roce 2020 oznámili producenti seriálu, že postavu Molly Tillerman bude hrát herečka smíšeného původu. Postava je totiž napůl černoška a napůl běloška. Kristen Bell tak nahradila herečka Emmy Raver-Lampman, která je smíšeného původu stejně jako postava Molly. Sama Bell se k tomu vyjádřila následovně: „Je na čase uznat naši spoluúčast. Obsadit roli smíšného původu bílou herečkou podkopává specifické prožitky míšenců a Afroameričanů.“ (hansel97)

Reklama

Reklama